اقامت استرالیا

خانه|اقامت استرالیا

معرفی خدمات شرکت ایران استرالیا

آخرین آپدیت: امروز

مجموعه ایران استرالیا مرجع تخصصی  برای ثبت شرکت

با ما بیزینس خود را در استرالیا راه‌اندازی کنید.

اشتراک تجربه موفق اقامت استرالیا

اقامت استرالیا

کسب اقامت استرالیا یکی از آرزوهای علاقه‌مندان به این کشور به شمار می‌رود. کشور استرالیا به‌دلیل داشتن یک اقتصاد پیشرفته یکی از بهترین کشورهای جهان برای زندگی به شمار می‌رود و همین مسئله نیز سبب شده بسیاری در جهان به‌دنبال کسب اقامت دائم استرالیا باشند.

با کسب اقامت استرالیا شما حق زندگی و کار و فعالیت در این کشور را به دست می‌آورید و از مزایای متعددی برخوردار می‌شوید. افرادی که اقامت استرالیا را کسب کرده‌اند، می‌توانند در صورت دارابودن شرایط، شهروندی استرالیا را نیز کسب کنند و صاحب پاسپورت استرالیا شوند.

در این مقاله، قصد داریم شما را با ابعاد مختلف اقامت استرالیا و روش کسب اقامت دائم استرالیا آشنا کنیم. اگر شما هم علاقه‌مند به اخذ اقامت استرالیا هستید، توصیۀ ما این است که این مقاله را از دست ندهید.

اخذ اقامت استرالیا در یک نگاه

همین ابتدا خیلی شفاف اعلام کنیم که برخلاف برخی تبلیغات، دریافت اقامت استرالیا کار خیلی راحتی نیست. اگر کمی سرچ کرده باشید، حتماً به واژه‌هایی از قبیل اقامت از طریق خرید ملک و اقامت استرالیا با ۵۰,۰۰۰ دلار برخورده‌اید که اتفاقاً در شبکه‌های بزرگ تلویزیونی هم پخش می‌شوند. این‌ها همه عوام‌فریبی هستند.

ما در این مقاله قصد داریم تمامی راه‌های موجود برای اخذ اقامت استرالیا را بیان کنیم و به شما ثابت کنیم که بسیاری از این تبلیغات دروغی بیش نیستند. بنابراین، اگر ده دقیقه وقت بگذارید و این مقاله را بادقت مطالعه کنید، دیگر فریب این افراد را نخواهید خورد. در پایان مقاله، بیش‌تر از روش‌های راهزنان مهاجرتی صحبت خواهیم کرد.

چگونه اقامت استرالیا بگیریم؟

تنها راه برای دریافت اقامت استرالیا این است که با قوانین این کشور به‌طور کامل آشنایی داشته باشیم و به تبلیغات دروغینی که در این زمینه می‌شود بی‌توجه باشیم. متأسفانه در سال‌های اخیر تعداد زیادی از شرکت‌های غیرمعتبر در زمینۀ مهاجرت شروع به کار کرده‌اند که اطلاعات نامعتبری را منتشر می‌کنند.

توصیۀ ما برای دریافت اقامت استرالیا این است که تنها به شرکت‌های معتبر و ثبت‌شدۀ مهاجرت استرالیا مانند شرکت ایران استرالیا اعتماد کنید و به‌ هیچ‌وجه به تبلیغات متفرقه توجهی نداشته باشید. آسان‌ترین راه دریافت اقامت استرالیا بهره‌گیری از وکیل رسمی مهاجرت استرالیا است که می‌تواند شرایط شما را برای دریافت اقامت استرالیا بررسی و کوتاه‌ترین راه ممکن را به شما معرفی کند. برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در زمینۀ وکیل قانونی و رسمی مهاجرت استرالیا، لطفاً صفحۀ وکیل مهاجرت استرالیا را مطالعه کنید.

شرایط اقامت استرالیا

به‌طور کلی ما دو نوع اقامت استرالیا داریم:

اقامت دائم استرالیا: می‌توانید از طریق آن در کشور استرالیا زندگی، کار و تحصیل کنید و با سه سال ماندن در طول بازۀ چهارساله، شهروندی استرالیا را نیز دریافت کنید.

اقامت مؤقت استرالیا: خود به دو دسته تقسیم می‌شود:

الف. اقامت مؤقت استرالیا بدون شروط: در این حالت شما تعهد می‌دهید که به کشور خود باز می‌گردید. البته، می‌توانید از راه‌های قانونی بمانید اما هنگام گرفتن ویزا تعهد می‌دهید که به کشور خود بازمی‌گردید. برای مثال، ویزاهای توریستی در این دسته قرار می‌گیرند.

ب. اقامت مؤقت استرالیا از نوع provisional: در این حالت شما اگر شرایط روی ویزای خود را انجام دهید، می‌توانید آن را تبدیل به اقامت استرالیا از نوع دائم کنید. برای مثال، ویزاهای ۴۹۱ سرمایه‌گذاری در این دسته قرار می‌گیرند. خوشبختانه تغییرات قوانین در این نوع ویزاها شامل حال متقاضی نمی‌شود. برای مثال، اگر شما ویزای سرمایه‌گذاری گرفته باشید و قرار بر این باشد که ۲۰۰.۰۰۰ دلار در استرالیا سرمایه‌گذاری کنید، بعداً آن ۲۰۰.۰۰۰ دلار تغییری نخواهد کرد.

روش‌های اخذ اقامت استرالیا

پس از اینکه با انواع اقامت استرالیا آشنا شدید، در این بخش می‌خواهیم شما را با روش‌های اخذ اقامت استرالیا آشنا کنیم. برای دسترسی آسان‌تر، روش‌های اخذ اقامت استرالیا را در جدول نمایش می‌دهیم:

اقامت از طریق اقامت دائم استرالیا اقامت مؤقت استرالیا نحوه تبدیل مؤقت به دائم
اقامت از طریق کار- امتیاز شماری مهارت و تخصص ویزای ۱۸۹ استرالیا
ویزای ۱۹۰ استرالیا
ویزای ۴۸۹ استرالیا به مدت ۴ سال تبدیل به اقامت دائم با ویزای ۸۸۷ استرالیا
ویزای ۴۹۱ استرالیا به مدت ۵ سال تبدیل به اقامت دائم با ویزای۱۹۱ استرالیا
ویزای ۴۷۶ استرالیا به مدت ۱۸ ماه
اقامت از طریق کار- با درخواست کار از کارفرما ویزای ۱۸۶ استرالیا
ویزای ۴۹۴ استرالیا به مدت ۵ سال- جدید* تبدیل به اقامت دائم با ویزای ۱۹۱ استرالیا- جدید*
ویزای ۴۸۲ استرالیا به مدت ۲ تا ۴ سال تبدیل به اقامت دائم با ویزای ۱۸۶ یا ۱۸۷ استرالیا
ویزای دامای استرالیا به مدت مؤقت تبدیل به ویزای دائم بعد از ۴ سال
اقامت از طریق سرمایه گذاری ویزای ۱۸۸ استرالیا کارآفرینی به مدت ۵ سال تبدیل به اقامت دائم با ویزای ۸۸۸
ویزای ۱۸۸ استرالیا سرمایه گذاری به ۵ سال تبدیل به اقامت دائم با ویزای ۸۸۸ استرالیا
اقامت از طریق تحصیل ویزای ۵۰۰ استرالیا به مدت حداکثر ۵ سال تبدیل به ویزای مؤقت ۲ تا ۴ ساله ۴۸۵ استرالیا
اقامت از طریق دیدار ویزای ۶۰۰ استرالیا توریستی به مدت ۳ ماه تا ۱ سال
اقامت از طریق ازدواج یا پارتنر ویزای ۸۲۰ استرالیا به مدت ۲ سال- داخل استرالیا تبدیل به اقامت دائم با ویزای ۸۰۱ استرالیا
ویزای ۳۰۹ استرالیا به مدت ۲ سال- خارج استرالیا تبدیل به اقامت دائم با ویزای ۱۰۰ استرالیا
اقامت از طریق نامزدی ویزای ۳۰۰ استرالیا به مدت ۹ ماه تبدیل به ویزای مؤقت ۸۲۰ به مدت دو سال و سپس ویزای دائم ۸۰۱
اقامت والدین از طریق فرزندان برای والدین  ویزای ۱۷۳ استرالیا به مدت ۲ سال- خارج استرالیا تبدیل به اقامت دائم با ویزای ۱۴۳ استرالیا
ویزای ۱۴۳ استرالیا- خارج استرالیا
ویزای ۱۰۳ استرالیا- خارج استرالیا
ویزای ۸۸۴ استرالیا به مدت ۲ سال- بالای ۶۵ سال و داخل استرالیا تبدیل به اقامت دائم با ویزای ۸۶۴ استرالیا
ویزای ۸۶۴ استرالیا- بالای ۶۵ سال و داخل استرالیا
ویزای ۸۰۴ استرالیا- بالای ۶۵ سال و داخل استرالیا
ویزای ۸۷۰ استرالیا به مدت ۳ تا ۵ سال

پس از اینکه به‌اجمال با روش‌های اخذ اقامت استرالیا آشنا شدید، در این بخش برخی از روش‌های مهم اخذ اقامت استرالیا را به‌تفصیل مورد بررسی قرار می‌دهیم:

۱. اقامت استرالیا از طریق تخصص

یکی از روش‌های اخذ اقامت استرالیا از طریق داشتن مهارت و تخصص است. این مسئله در صورتی شامل حال شما می‌شود که شما دارای مهارت و تخصصی باشید که استرالیا به آن نیازمند باشد. معمولاً ادارۀ مهاجرت استرالیا همه‌ساله لیست مهارت‌های موردنیاز خود را در سایت خود منتشر می‌کند و افرادی که دارای این مهارت‌ها هستند می‌توانند از این طریق اقدام کنند.

به‌طور کلی، اخذ اقامت استرالیا از طریق ویزای اسکیل با روش امتیازشماری بهترین روش دریافت اقامت استرالیا است. در این روش به سن، سابقه، مدرک تحصیلی و نمرۀ زبان شخص امتیازی داده می‌شود. برای دریافت اقامت استرالیا به‌صورت دائم باید از ویزای ۱۸۹ استرالیا و ویزای ۱۹۰ استرالیا اقدام شود. این ویزاها از همان اول اقامت دائم استرالیا هستند.

برای اخذ اقامت مؤقت استرالیا باید از ویزای ۴۹۱ استرالیا اقدام شود. در این ویزا شخص ابتدا باید مدتی در استرالیا و در منطقه‌ای که از آن اسپانسر شده است زندگی و کار کند و بعد از آن به‌راحتی اقامت دائم استرالیا را از طریق ویزای ۱۹۱ استرالیا (سه سال زندگی و کار در طول پنج سال ویزا) به دست آورد.

۲.اقامت استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری

اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری از روش‌های متداول است که در تبلیغات نیز توجه ویژه‌ای به آن می‌شود. واقعیت این است که امکان اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری وجود دارد اما با این‌ حال، این روش شرایط خاصی دارد و این‌گونه نیست که با پرداخت یک مبلغ به‌صورت فوری اقامت استرالیا دریافت شود.

به‌طور کلی، اخذ اقامت استرالیا از طریق ویزای سرمایه‌گذاری به دو روش است:

۱- ویزای کارآفرینی استرالیا یا همان ویزای ۱۸۸ استرالیا (ویزای سرمایه‌گذاری در استرالیا) که در آن شخص متعهد می‌شود که با ورود به استرالیا بیزینس خود را راه‌اندازی کند و از طریق آن اقامت دائم استرالیا را دریافت کند. اقامت استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری با ویزای کارآفرینی استرالیا محبوب‌ترین و مرسوم‌ترین روش مهاجرت به استرالیا و دریافت اقامت استرالیا است.

۲- ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا که در آن شخص حداقل ۱.۵ میلیون دلار را به مدت چهار سال در استرالیا سرمایه‌گذاری می‌کند و در این مدت اقامت مؤقت استرالیا را دریافت می‌کند. بعد از آن، مبلغ خود را پس می‌گیرد و اقامت دائم استرالیا را دریافت می‌کند.

۳.اقامت استرالیا از طریق کار

اخذ اقامت استرالیا از طریق ویزای کار با درخواست شغلی از کارفرما کار ساده‌ای نیست؛ زیرا نیاز به درخواست شغلی از کارفرمایی داخل استرالیا است تا بتوانید به‌واسطۀ آن اقامت استرالیا را دریافت کنید. کارفرما باید ثابت کند که شخص مقیم یا شهروند استرالیا توانایی دریافت شغل موردنظر را در استرالیا ندارد تا بتواند آن شغل را به شما پیشنهاد بدهد. از طریق ویزای جدید ۴۹۴ استرالیا اقامت پنج‌ساله و از طریق ویزای ۴۸۲ استرالیا اقامت مؤقت دو تا چهارساله و از طریق ویزای ۱۸۶ استرالیا اقامت دائم را می‌توانید دریافت کنید. ویزای دامای DAMA استرالیا نیز در این دسته قرار می‌گیرد.

۴. اقامت استرالیا از طریق تحصیل

مهاجرت تحصیلی به استرالیا یکی از روش‌های پرطرفدار مهاجرت به استرالیا است. دانشجویانی که موفق به اخذ پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا می‌شوند، می‌توانند با شرایطی درخواست اقامت استرالیا را ارائه کنند. البته، باید بگوییم که اخذ اقامت استرالیا از طریق تحصیل پرهزینه است. ابتدا باید ویزای ۶۰۰ استرالیا که همان ویزای تحصیلی استرالیا است اخذ شود و بعد از آن می‌توانید برای ویزای فارغ‌التحصیلی به مدت دو تا چهار سال (بسته به دورۀ تحصیلی گذرانده‎شده) اقامت مؤقت دریافت کنید.

هم‌زمان یا بعد از ویزای فارغ‌التحصیلی می‌توانید برای دریافت اقامت دائم استرالیا اقدام نمایید. توصیۀ ما به شما این است که از همان ابتدا پروندۀ خود را درست و مطابق با ویزای کار و مهارتی خود ارسال نمایید تا بعداً برای اخذ اقامت استرالیا به مشکل برخورد نکنید.

۵.اقامت استرالیا از طریق ازدواج

برای اخذ اقامت استرالیا از طریق ازدواج باید با شخصی که اقامت استرالیا یا شهروندی استرالیا را دارد ازدواج رسمی کنید و یا اگر می‌خواهید از طریق پارتنر خود اقامت استرالیا را دریافت کنید، باید حداقل یک سال با او زندگی کرده باشید.

اگر خارج از استرالیا اقدام می‌کنید، ابتدا اقامت مؤقت دوساله را از طریق ویزای ۳۰۹ استرالیا و بعد از دو سال اقامت دائم استرالیا را از طریق ویزای ۱۰۰ استرالیا دریافت می‌کنید. اگر داخل استرالیا هستید، ابتدا ویزای ۸۲۰ استرالیا به مدت دو سال و سپس ویزای ۸۰۱ استرالیا را به‌صورت دائم دریافت می‌کنید.

لازم به ذکر است اقامت استرالیا از طریق ازدواج برای افرادی که می‌خواهند به‌صورت غیرقانونی این کار را انجام دهند مناسب نیست. ادارۀ مهاجرت استرالیا روی این قضیه بسیار حساس است و با کوچک‌ترین اطلاعاتی سرنوشت شما دچار تزلزل خواهد شد. این روش به شما توصیه نمی‌شود و مراقب باشید راهزنان مهاجرتی گرفتارتان نکنند.

6. اقامت استرالیا از طریق ویزای نامزدی

برای اخذ اقامت استرالیا از طریق ویزای نامزدی استرالیا باید با شخصی که اقامت استرالیا یا شهروندی استرالیا را دارد قصد ازدواج داشته باشید. ابتدا اقامت مؤقت نه‌ماهه از طریق ویزای ۳۰۰ استرالیا دریافت می‌کنید و از طریق آن به استرالیا سفر می‌کنید.

در استرالیا نه ماه فرصت دارید تا با نامزد خود ازدواج کنید و اقامت دوساله و بعد از آن اقامت دائم استرالیا را دریافت کنید. دقت داشته باشید که برای دریافت اقامت از طریق ویزای نامزدی باید حتماً قبل از درخواست ویزا یک‌بار همدیگر را به‌صورت حضوری دیده باشید. برای ویزای نامزدی استرالیا باید حتماً از خارج استرالیا اقدام کنید.

7. اقامت استرالیا از طریق ویزای والدین

آخرین روش اخذ اقامت استرالیا که در این مقاله به آن می‌پردازیم، اخذ اقامت استرالیا از طریق ویزای والدین است. برای اخذ اقامت استرالیا برای والدین باید حداقل نیمی از فرزندان دارای اقامت دائم استرالیا و یا شهروند استرالیا باشند.

برای اخذ اقامت استرالیا از طریق ویزای والدین از چند روش می‌توانید اقدام کنید:

اگر خارج از استرالیا اقدام می‌کنید برای اقامت مؤقت دوساله باید ویزای ۱۷۳ استرالیا را دریافت کنید. به مدت دو سال به استرالیا بروید و بعد از آن مجدد با ویزای ۱۴۳ استرالیا اقامت دائم دریافت کنید. البته، می‌توان از همان ابتدا با ویزای ۱۴۳ یکجا برای اقامت دائم استرالیا اقدام کرد.

در هر دو حالت باید برای هر یک از والدین بیش از ۵۰.۰۰۰ دلار هزینه شود و حدود سه سال زمان نیاز است. همچنین با ویزای ۱۰۳ استرالیا می‌توانید با هزینۀ بسیار کمی اقدام کنید اما صف این ویزا برای دریافت اقامت استرالیا حدود سی سال است.

اگر از داخل استرالیا اقدام می‌کنید، والدین باید بالای ۶۵ سال باشند تا بتوانند برای ویزای والدین اقدام کنند. ویزای ۸۰۴ استرالیا بسیار کم‌هزینه است ولی صف بسیار طولانی‌ای دارد. همچنین، با ویزای ۸۶۴ استرالیا و ویزای ۸۸۴ استرالیا که باید حدود ۵۰.۰۰۰ دلار برای آن هزینه کنند، می‌توانند اقامت استرالیا را دریافت کنند.

همچنین، برای دریافت اقامت مؤقت از طریق ویزای ۸۷۰ استرالیا می‌توانید اقدام و اقامت مؤقت سه‌ساله و پنج‌سالۀ استرالیا را دریافت کنید. اقامت سه‌ساله ۵۰۰۰ دلار و اقامت پنج‌ساله ۱۰.۰۰۰ دلار است. بعد از پنج سال شرایط تمدید ویزا به مدت پنج سال دیگر وجود دارد. در این روش نیاز نیست نیمی از فرزندان داخل استرالیا باشند و اقامت یا شهروندی داشته باشند. اگر فقط یک فرزند مقیم و یا شهروند باشد کافی است.

راه‌های مهاجرت به استرالیا

راه‌های مهاجرت به استرالیا متعدد هستند. شما می‌توانید با توجه به ترجیحات و موقعیت خاص خود، مناسب‌ترین مسیر مهاجرت به استرالیا را انتخاب کنید.

در تمام مسیرهای مهاجرتی (تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری، ازدواج و…)، اولین قدم درخواست ویزا است. انواع مختلفی از ویزا وجود دارد که می‌توانید برای آن‌ها درخواست دهید. بنابراین، ابتدا باید تصمیم بگیرید که از چه مسیری باید اقدام کنید، سپس برای ویزای آن درخواست بدهید.

بهترین مسیرهای مهاجرت به استرالیا

گفتیم که از مسیرهای گوناگونی می‌توانیم به استرالیا مهاجرت کنیم. برخی از مسیرهای مهاجرت درنهایت منجر به اقامت دائم این کشور می‌شوند اما اینکه کدام روش بهترین است، بستگی به شرایط هر فرد دارد.

یک روش الزاماً برای همه ایده‌آل نخواهد بود. بهترین روش با توجه به شرایط هر فرد تعیین می‌شود. ممکن است برای یک نفر مسیر مهاجرت تحصیلی بسیار مناسب باشد درحالی‌که برای یک نفر دیگر، روش سرمایه‌گذاری و کارآفرینی بهترین باشد.

مشاورین مؤسسۀ مهاجرتی ایران استرالیا با توجه به شرایط شما و لحاظ کردن مزایا و معایبِ هر یک از گزینه‌های مهاجرتی، مطمئن‌ترین و کم‌هزینه‌ترین مسیر را به شما معرفی خواهند کرد.

هزینه اخذ اقامت دائم استرالیا

یکی از شرایط مهم اخذ اقامت استرالیا، پرداخت هزینۀ آن است. به‌طور کلی، میزان هزینۀ اقامت استرالیا بستگی به نوع ویزا دارد. برای هر نوع ویزایی باید هزینه‌هایی را برای مبالغ قانونی، هزینه‌های ترجمۀ مدارک و هزینه‌های وکالت در نظر بگیرید. هرکدام از این هزینه‌ها را می‌توان به‌صورت جداگانه تفکیک کرد.

در جدول زیر به‌طور خلاصه هزینه‌ها را برای بعضی ویزاهای پرکاربرد اعلام کرده‌ایم. این هزینه سرانگشتی است. داخل هزینه‌ها، هزینۀ مربوط به خود ویزا و آزمون زبان و پلیس چک و هزینه‌های اداری و ترجمه گنجانده شده است.

هزینه‌های زیر به‌طور تقریبی است و صرفاً جهت ایجاد یک دید کلی نسبت به انواع ویزاها است. اگر می‌خواهید هزینه‌های دقیق هر ویزا را مشاهده کنید، به صفحۀ هزینه مهاجرت به استرالیا مراجعه نمایید.

دقت داشته باشید که هزینه‌های وکالت داخل این جدول نیست. در ویزاهای کاری نیز هزینه‌های اسپانسری بر عهدۀ کارفرما گذاشته شده است و در این جدول نیامده است. در ویزای دانشجویی هزینۀ بیمه و شهریه گنجانده نشده است.

تنها هزینه‌ای که می‌تواند بین افراد متفاوت باشد، هزینۀ وکیل است. دقت داشته باشید که اگر تنها با عامل قیمت دست به انتخاب دفاتر مهاجرتی بزنید، ممکن است به‌شدت پشیمان شوید. افراد بسیار زیادی اشتباه مشابه را انجام داده‌اند و بهتر است شما با دید بازتری این تصمیم مهم زندگی را بگیرید. جهت اطلاعات بیش‌تر توصیه می‌کنیم صفحۀ وکیل مهاجرت به استرالیا را در وب‌سایت ما مطالعه نمایید.

در ادامه، جدول هزینۀ اخذ اقامت استرالیا را به‌طور تفصیلی مشاهده می‌کنید:

اقامت از طریق اقامت دائم استرالیا هزینه حدودی برای یک نفر هزینه حدودی برای ۲ نفر
اقامت از طریق کار- امتیاز شماری مهارت و تخصص ویزای ۱۸۹ استرالیا ۷۰۰۰ تا ۹۰۰۰ دلار ۹۰۰۰ تا ۱۳۰۰۰ دلار
ویزای ۱۹۰ استرالیا ۷۰۰۰ تا ۹۰۰۰ دلار  ۹۰۰۰ تا ۱۳۰۰۰ دلار
ویزای ۴۸۹ استرالیا  ۷۰۰۰ تا ۹۰۰۰ دلار  ۹۰۰۰ تا ۱۳۰۰۰ دلار
ویزای ۴۹۱ استرالیا ۷۰۰۰ تا ۹۰۰۰ دلار  ۹۰۰۰ تا ۱۳۰۰۰ دلار
ویزای ۴۷۶ استرالیا  حدود ۱۰۰۰ دلار حدود ۱۵۰۰ دلار
اقامت از طریق تحصیل ویزای ۵۰۰ استرالیا  حدود ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار حدود ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار
اقامت از طریق ویزای توریستی ویزای ۶۰۰ استرالیا حدود ۲۰۰ دلار حدود ۴۰۰ دلار

کسب اقامت استرالیا از طریق راهکارهای دروغین!

در بخش‌های گذشته، روش‌های قانونی کسب اقامت استرالیا را با تفصیل بیان کردیم. در این بخش می‌خواهیم به برخی از روش‌هایی که تبلیغات دروغین به‌عنوان روش کسب اقامت استرالیا ذکر می‌کنند بپردازیم.

اقامت استرالیا با ۵۰ هزار دلار

احتمالاً کسب اقامت استرالیا با ۵۰.۰۰۰ دلار مشهورترین شیوۀ تبلیغاتی و بی‌پایۀ شرکت‌های غیرمعتبر است. جالب اینجاست که حتی شبکه‌های معروف ماهواره‌ای نیز این تبلیغات را پخش می‌کنند. چنین ویزایی به‌ هیچ‌‌عنوان وجود خارجی ندارد و اگر شخصی در این مسیر قدم برداشت بدون شک پشیمان خواهد شد. توصیۀ ما به شما این است که بررسی کنید شخصی که به شما این پیشنهادها را می‌دهد آیا در سایت رسمی mara ثبت‌ شده است یا خیر. نام آن شخص را در وب‌سایت دولتی استرالیا بررسی کنید. به شما تضمین می‌دهیم آن شخص رجیستر شده نیست و می‌خواهد از شما سوءاستفاده کند. اقامت استرالیا با ۵۰.۰۰۰ دلار فریبی بیش نیست!

اقامت استرالیا از طریق خرید ملک

این شیوه نیز یکی دیگر از شیوه‌های کلاه‌برداران برای فریب علاقه‌مندان به اخذ اقامت استرالیا است. به‌ هیچ‌وجه اقامت استرالیا از طریق خرید ملک صورت نمی‌پذیرد. شما می‌توانید از طریق انواع ویزای سرمایه‌گذاری در استرالیا وارد این کشور شوید و در این کشور ملک خریداری کنید اما دریافت اقامت صرفاً از طریق ملک امکان‌پذیر نیست. این روش در کشورهای اروپایی کمابیش وجود دارد اما کشور استرالیا روی این قضیه چندان مانوری نداده است.

در استرالیا شما می‌توانید به‌عنوان سرمایه‌گذار خارجی و البته طی پاس‌کردن مراحل مختلف به‌عنوان سرمایه‌گذار خارجی ملک خریداری کنید اما این ارتباطی به دریافت اقامت ندارد و اقامت استرالیا با خرید ملک ممکن نیست.

اقامت استرالیا از طریق خرید سهام

یکی از روش‌های عرف برای فریب مردم همین است. اقامت در استرالیا از طریق خرید سهام شرکت امکان‌پذیر نیست. هیچ‌گونه روش مهاجرتی‌ای نیز برای این منظور وجود ندارد. از افرادی که از این واژه استفاده می‌کنند و می‌خواهند با شما وارد قرارداد شوند، حتماً دوری کنید و به یک وکیل رسمی و موردتأیید مهاجرت مراجعه کرده و گفته‌های آن‌ها را با وکیل مهاجرت بررسی کنید. برای دریافت اطلاعات بیش‌تر به این ویدئو مراجعه نمایید. اقامت استرالیا از طریق خرید ملک شدنی نیست!

اقامت استرالیا با تولد فرزند

چنین چیزی نیز ممکن نیست. قوانین استرالیا متفاوت از قوانین کانادا و آمریکا است. گرفتن اقامت استرالیا از طریق تولد فرزند نشدنی است. شما با هر ویزایی وارد خاک استرالیا شوید و صاحب فرزند شوید، بازهم فرزند شما نمی‌تواند اقامت یا تابعیت دریافت کند.

تنها راه اقامت برای فرزند این است که شما اقامت دائم داشته باشید و یا شهروند استرالیا باشید. اگر این‌طور نباشد، با تولد فرزند فقط ویزای مشابه شما به فرزند اعطاء می‌شود. برای مثال، اگر شما ویزای تحصیلی دارید، ویزای فرزند شما نیز ویزای همراه تحصیلی خواهد بود.

دریافت ویزای کارآفرینی استرالیا و عضویت در کانال تلگرامی مجموعه ایران استرالیا

پیوستن به کانال تخصصی سرمایه‌گذاری استرالیا

در این مقاله با صفر تا صد دریافت ویزای کارآفرینی استرالیا آشنا شدید. البته لازم است بدانید توضیحات هیچ یکی از ویزاها را نمی‌توان در یک مقاله خلاصه کرد. همه‌ی آن‌ها ابعاد و نکاتی دارند که نمی‌توانیم آن‌ها را در یک مقاله بگنجانیم.

در نتیجه به شما توصیه می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر حتما به کانال تلگرامی ما بپیوندید.

عضویت در کانال تلگرامی ایران استرالیا کاملا رایگان است. به همین سادگی شما می‌توانید به صورت رایگان به حجم زیادی از اطلاعات دسترسی داشته باشید.

کلام پایانی

کسب اقامت استرالیا مزایای متعددی دارد؛ ازجمله اینکه دارندۀ اقامت استرالیا برای ورود به این کشور نیازمند اخذ ویزا نیست. همچنین، دارندۀ اقامت دائم استرالیا این امکان را دارد که شهروندی استرالیا را کسب کند و پاسپورت استرالیا دریافت کند.

در مقاله‌ای که از پیش روی شما گذشت، به تفصیل دربارۀ اقامت استرالیا و روش‌های اخذ آن سخن گفتیم. درصورتی‌که شما هم علاقه دارید اقامت استرالیا را کسب کنید، ما می‌توانیم به شما در دستیابی به این هدف کمک کنیم. مجموعۀ مهاجرتی ایران استرالیا به‌عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های فعال در امر مهاجرت این آمادگی را دارد که صفر تا صد پروندۀ شما را پیگیری کند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقامت استرالیا را برای شما اخذ نماید.

توصیه می‌کنیم با کارشناسان با تجربۀ ما در زمینۀ اقامت استرالیا صحبت کنید. برای این منظور کافی است که فرم ارزیابی رایگان ما را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار کنند.

پرسش و پاسخ

آیا شیوۀ آسانی برای دریافت اقامت استرالیا وجود دارد؟

خیر. دریافت اقامت استرالیا کار ساده‌ای نیست و نیازمند برنامه‌ریزی صحیحی است.

درخواست اقامت دائم استرالیا چگونه است؟

برای این کار باید ابتدا ببینید کدام ویزا برای شما مناسب‌تر است و طبق شرایط خود عمل کنید.

اقامت استرالیا با خرید ملک امکان‌پذیر است؟

خیر. هیچ روش مهاجرتی‌ای با این مدل وجود ندارد.

اقامت استرالیا با تولد فرزند امکان‌پذیر است؟

خیر.

اقامت استرالیا با ۵۰ هزار دلار امکان‌پذیر است؟

خیر. کم‌ترین روش سرمایه‌گذاری در استرالیا ۲۰۰.۰۰۰ دلار است که آن هم از طریق راه‌اندازی کسب‌وکار اتفاق می‌افتد.

اقامت استرالیا از طریق ازدواج صوری امکان‌پذیر است؟

ما در این زمینه فعالیتی نداریم و به شما هم توصیه می‌کنیم وقت و هزینۀ خود را هدر ندهید.

اقامت استرالیا از طریق خرید سهام امکان‌پذیر است؟

خیر. اقامت از طریق سهام امکان‌پذیر نیست.

راحت‌ترین راه گرفتن اقامت استرالیا چیست؟

اگر مهارت دارید، ویزای اسکیل و اگر کسب‌وکاری دارید، ویزای کارآفرینی و اگر امکان تحصیل دارید، ویزای تحصیلی روش‌های مناسبی برای اقامت دائم استرالیا هستند.

آخرین دیدگاه‌ها