ثبت شرکت در استرالیا

خانه|ثبت شرکت در استرالیا

راه‌های ثبت شرکت در استرالیا همراه جزئیات کامل جهت کارآفرینان

آپدیت مقاله: امروز

اگر قصد دارید در استرالیا بیزینس خود را راه‌اندازی کنید، یکی از اولین مراحل پیش روی شما ثبت شرکت در استرالیا است. در شروع ثبت کار، ثبت شرکت در این کشور به نظر سخت و غیرممکن است. اما اگر بر اساس قوانین استرالیا پیش روید و شرایط لازم را داشته باشید، کار دشواری نیست. استرالیا کشوری است قانون‌مدار. اگر قصد دارید شرکت خود را ثبت کنید؛ ولی دانش و مهارت کافی را ندارید، احتمال موفقیت شما پایین است. داشتن اطلاعات و توانایی برای استارت و یا گسترش بیزینس در استرالیا، شرط است.

اما جای نگرانی نیست. ما در ادامه در این مقاله شما را با تمامی پیش‌نیازها و شرایطی که لازم است برای ثبت شرکت داشته باشید آشنا می‌کنیم. اگر تا انتها همراه ما باشید، برای فرایند ثبت شرکت مانعی پیش روی شما نخواهد بود.

مجموعه ایران استرالیا مرجع تخصصی برای ثبت شرکت

با ما بیزینس خود را در استرالیا راه‌اندازی کنید.

دریافت اقامت استرالیا با ثبت شرکت

یکی از سؤالاتی که عموماً برای متقاضیان پیش می‌آید این است که آیا با ثبت شرکت می‌توانم اقامت استرالیا را هم دریافت کنم؟

در جواب باید بگوییم خیر؛ با ثبت شرکت در استرالیا امکان دریافت اقامت استرالیا نیست. برای دریافت اقامت این کشور باید ویزای کارآفرینی استرالیا را بگیرید.

درگذشته با استفاده از سیاست‌ها و روش‌هایی، امکان دریافت اقامت استرالیا با ثبت شرکت وجود داشت. اما امروزه این سیاست‌ها تأثیر زیادی ندارند.

نحوه دریافت اقامت استرالیا با ثبت شرکت (درگذشته)

درگذشته پس از اینکه شرکت خود را در این کشور ثبت کردید، می‌توانستید ویزای کاری استرالیا را دریافت کنید سپس وارد استرالیا شوید.

اگر در کشور خود بیزینس شما در حال فعالیت است باید از طریق ثبت نماینده اقدام کنید. به این صورت که با ثبت نماینده در استرالیا، شرکت خود را در این کشور ثبت می‌کنید.

برای ثبت نمایندگی بیزنس خود در استرالیا باید شخصی که در استرالیا زندگی می‌کند و یا نماینده‌ شما که ساکن این کشور است را به‌عنوان نماینده قانونی خود اعلام کنید.

همچنین، اگر شما از صاحبان بیزینس نیستید؛ اما از مدیران هستید، پس از ثبت شعبه‌ای از شرکت وارد مرحله بعدی خواهید شد.

پس از انجام ثبت شرکت در استرالیا و ثبت‌نام با سمت سهام‌دار شرکت، از مرحله اول گذر خواهید کرد. در مرحله بعدی، شرکت اصلی (که در ایران قرار دارد) باید به‌وسیله ویزای کاری اسپانسر شما شود. به این صورت شما می‌توانید از طریق ویزای کاری به این کشور مهاجرت کنید و شعبه جدید شرکتی که در آن کار می‌کنید را راه‌اندازی کنید.

برای اینکه مجوز مهاجرت به استرالیا را از این طریق داشته باشید، باید بیزینس پلنی داشته باشید که اداره مهاجرت استرالیا آن را تأیید کرده باشد.

پس از اینکه موفق به مهاجرت به استرالیا شدید، باید فعالیت خود را در شعبه‌ای که راه‌اندازی کردید شروع کنید و شرکت را در این کشور فعال نگهدارید. شعبه اصلی شرکت (که در ایران قرار دارد) لازم است تعهد دهد که سالانه مبلغ مشخصی را به‌عنوان حقوق به‌حساب شما واریز می‌کند.

نکته:

اگر از این راه اقدام می‌کنید نمی‌توانید هم‌زمان در نمایندگی شرکت خود و همین‌طور کارفرمای دیگری کار کنید.

همین موضوع باعث شده این روش ریسک‌های زیادی داشته باشد. پیشنهاد می‌کنیم اگر می‌خواهید بیزینس خود را در استرالیا راه‌اندازی کنید و یا استارت نمایندگی و شعبه‌ای جدیدی را در این کشور بزنید، از راه ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا اقدام کنید.

ثبت شرکت در استرالیا چه مزایایی دارد؟

بیایید از اولین مرحله، اصولی و به‌قاعده پیش برویم. تصور می‌کنیم شما به‌تازگی موفق به دریافت ویزای 188 شده‌اید و حالا پس از دریافت ویزا می‌خواهید وارد استرالیا شوید. قبل از توضیحات بیشتر، در این مرحله به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از ورود به استرالیا با اقدامات ضروری که قبل از ورود به استرالیا باید انجام دهید آشنا شوید.

پیش از ورود به استرالیا باید اطلاعاتی دررابطه‌با نحوه خرید بلیت استرالیا، نحوه ورود به این کشور و اینکه چه لوازمی را باید همراه خود ببرید داشته باشید.

برای ثبت شرکت به استرالیا باید چه شرایط داشته باشیم؟

برای اینکه فرایند ثبت شرکت شما موفقیت‌آمیز باشد باید با شرایط قانونی این کشور آشنا باشید. ازآنجایی‌که استرالیا کشوری بسیار قانونمند است و به این مسئله اهمیت زیادی می‌دهد، برای هر کاری قانونی را مشخص کرده‌اند.

ثبت شرکت در استرالیا زیرمجموعه مهاجرت به استرالیا است؛ در نتیجه قوانین مشخصی دارد. یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین شروط ثبت شرکت در استرالیا این است که متقاضی باید در ایران بیزینس مشخصی داشته باشد و برای ثبت شرکت شعبه دیگری از بیزینس خود را در استرالیا راه‌اندازی کند.

انواع ثبت شرکت در استرالیا

ثبت شرکت در استرالیا انواع مختلفی دارد؛ همین باعث شده فرایند و مراحل ثبت شرکت در این کشور پیچیده‌تر از ثبت شرکت در استرالیا باشد. ثبت شرکت در استرالیا 4 نوع ساختار بیزینسی مشخص دارد. نکته‌ای که وجود دارد این است که هیچ یک از آن‌ها فارغ از دیگری نمی‌توانند نیاز متقاضی را برآورده کنند؛ بنابراین باید برای موفقیت‌آمیز بود فرایند ثبت شرکت خود با تمامی این ساختارها آشنایی کافی داشته باشید تا بتوانید ساختاری که با بیزینس شما مناسب است را انتخاب کنید.

درصورتی‌که بتوانید ساختاری متناسب با بیزینس خود انتخاب کنید، در فرایند ثبت شرکت برای هزینه‌های مالیاتی و تعهدات قانونی که باید بدهید، سود خواهید کرد. برای ثبت شرکت باید نمایندگی شرکت خود را در اداره ثبت شرکت‌ها و اوراق بهادار و سرمایه‌گذاری (ASIC) ثبت کنید. در ادامه شما را 4 ساختاری ثبت شرکت در این کشور آشنا خواهیم کرد.

1: ثبت شرکت با مسئولیت محدود

این روش بیشترین کاربرد را دارد و تقریباً 99 درصد از شرکت‌ها، این روش را برای ثبت شرکت انتخاب می‌کنند. یکی از مزایای محبوب ثبت شرکت در استرالیا این است که می‌توانید به‌صورت قانونی با بیزینس دیگری شراکت کنید. همچنین، اگر موفق شدید بیزینس خود را در استرالیا به درآمد برسانید، می‌توانید آن را به دیگری بفروشید. همچنین لازم است بدانید که مسئولیت افراد در این ساختار در شرکت محدود خواهد بود.

2: Soletrader

این روش نسبت به ساختار قبلی در سادگی و کم‌هزینه‌بودن، مزیت دارد. به‌طورکلی، راه‌اندازی بیزینس شخصی در استرالیا، ساده‌ترین راه برای ثبت شرکت در استرالیا است. در این روش متقاضی باید یک کد ABN برای خود بگیرد و نامش را ثبت کند. نامی که برای بیزینس خود ثبت می‌کنید می‌تواند هم نام شما باشد و هم نام بیزینس شما.

در ساختار Soletrader مالیاتی که باید پرداخت کنید، به‌صورت پلکانی خواهد بود. به این معنی که با افزایش درآمد شما، میزان مالیاتی که باید پرداخت کنید افزایش خواهد یافت. در جدول زیر میزان مالیاتی که با توجه بازه‌های درآمدی باید پرداخت کنید را آورده‌ایم.

بازه درآمدی (دلار) میزان مالیات
 ۰ تا ۱۸.۲۰۰ Nil
 ۱۸.۲۰۱ تا ۳۷.۰۰۰  ۱۹c for each $۱ over $۱۸.۲۰۰
 ۳۷.۰۰۱ تا ۸۰.۰۰۰ $۳.۵۷۲ plus ۳۲.۵c for each $۱ over $۳۷.۰۰۰
 ۸۰.۰۰۱ تا ۱۸۰.۰۰۰ $۱۷.۵۴۷ plus ۳۷c for each $۱ over $۸۰.۰۰۰

3: Partnership (شراکتی)

در این ساختار امکان شراکت 20 نفر برای ثبت و راه‌اندازی بیزینس وجود دارد. البته لازم است بدانید که در این روش نیز هر فردی با کد ABN مسئولیت قانونی و مالی خود را به عهده خواهد داشت. به‌علاوه نکته‌ای که دررابطه‌با این وجود دارد این است که دیگر در این مدل نیازی به ثبت شرکت در استرالیا نیست.

4: Trust

در این مدل شرکت شما در حوزه‌ نگهداری از مال و اموال دیگران فعالیت می‌کند. به این معنی که خانواده‌ها می‌توانند اموالشان را به شما بسپارند.

هزینه ثبت شرکت در استرالیا چقدر است؟

هر شخصی می‌تواند خود برای ثبت شرکت اقدام کند. اما پیشنهاد ما به شما این است که حتماً در این راه از متخصص کمک بگیرید. این مسیر ریزه‌کاری‌ها و مواردی دارد که هر کس از آن‌ها آگاه نیست. اگر بدون آگاهی کامل از مراحل برای ثبت شرکت اقدام کنید هزینه‌های شما افزایش زیادی خواهند داشت.

برای مثال، سؤالاتی در مرحله ثبت شرکت از شما پرسیده می‌شوند. درصورتی‌که درست به این سؤالات جواب ندهید، ضرر زیادی خواهید کرد. شما باید علاوه 700 دلاری که برای ثبت شرکت به دولت پرداخت می‌کنید، 400 دلار دیگر نیز برای اصلاح پاسخ‌های اشتباه پرداخت کنید. این در حالی است که اگر همه‌ مراحل را درست انجام دهید، ممکن است هزینه کل پروسه‌ ثبت شرکت شما 1000 دلار شود.

هزینه ثبت شرکت در این کشور 700 دلار است. این مبلغ را دولت از شما خواهد گرفت. هزینه ثبت شرکت توسط حسابداران متفاوت است. ثبت شرکت توسط حسابداران بین 1000 تا 1200 دلار خواهد بود. این هزینه شامل ثبت شرکت، دریافت ای‌بی‌ان یا شماره بازرگانی، دریافت تکس فایل نامبر برای شرکت و ریجستری یا ثبت شرکت برای جی‌اس‌تی یا مالیات بر ارزش افزوده (گودز اند سرویسس تکس Goods and Services Task) است.

زمانی که حسابدار رسمی در استرالیا مراحل ثبت شرکت را به عهده می‌گیرد از متقاضی 1000 دلار دریافت می‌کند. 700 دلار را به دولت پرداخت می‌کند و 300 دلار را به‌عنوان حق‌الزحمه خود برمی‌دارد.

منافع ثبت شرکت در استرالیا چیست؟

یکی از نیازهای اصلی کسانی که به‌تازگی مهاجرت کرده‌اند، ماشین است. خریدن ماشین نیز دارای پرداخت مالیات بر ارزش افزوده (جی‌اس‌تی) است. زمانی که ماشین را به نام خود خریداری کنید، امکانی دریافت و برگشت این مبلغ توسط شما وجود ندارد. زیرا خریدار به‌صورت شخصی برای پرداخت مالیات بر ارزش افزوده (جی‌اس‌تی) رجیستر نیستند. در نتیجه، امکان پس‌گرفتن مبلغی که به‌عنوان مالیات پرداخت شده است، نیست.

اما درصورتی‌که ثبت شرکت کرده باشید و همچنین مراحل رجیستر کردن شرکت برای جی‌اس‌تی را گذرانده باشید، پس از خرید ماشین می‌توانید مبلغ مالیات بر ارزش افزوده را از دولت پس بگیرید.

در حالت کلی میزان مالیات بر ارزش افزوده در استرالیا تقریباً 10 درصد است. البته این میزان در خصوص خرید ماشین کمی متفاوت است. بخشی از آیتم‌های ماشین مانند هزینه شهرداری یا استمپ دیوتی معاف از مالیات هستند. برای مثال شما ماشینی خریده‌اید که ارزش آن 50.000 دلار است. به این معنی نیست که مبلغ مالیات بر ارزش افزوده حتماً 5000 دلار خواهد شد.

اثبات آمادگی برای مهاجرت به استرالیا

یکی دیگر از مزایای ثبت شرکت سریع این است که شما به آفیسر ثابت خواهید که بیزینس خود را راه‌اندازی کرده و در نتیجه آماده مهاجرت به استرالیا هستید. پیشنهاد می‌کنیم قبل از مراجعه با حسابدار از یک وکیل ماهر و یا فرد باتجربه مشاوره بگیرید.

7 مرحله ثبت شرکت در استرالیا

تا اینجا با تمامی مراحل ثبت شرکت در استرالیا برای استارت و راه‌اندازی بیزینس آشنا شدید. در اینجا فرض می‌کنیم شما شرکتی را برای ساختار کسب‌وکار خود انتخاب کرده‌اید. در ادامه به مراحل ثبت شرکت در استرالیا خواهیم پرداخت.

پس از مطالعه این بخش با مراحل ثبت شرکت آشنا شده و می‌توانید خودتان شرکت خود را ثبت کنید.

۱. خودتان برای ثبت شرکت اقدام می‌کنید و یا از یک ارائه‌دهنده خدمات استفاده کرده‌اید؟

شما برای ثبت شرکت کنید می‌توانید با فرم ASIC Form 201 به‌صورت آنلاین برای ثبت شرکت اقدام کنید. هزینه ثبت شرکت در استرالیا از این راه حدوداً 520 دلار خواهد بود. علاوه بر این راه، می‌توانید از یک شرکت واسط برای انجام ثبت شرکت در استرالیا کمک بگیرید و با خیال راحت مراحل ثبت شرکت را طی کنید. ایران استرالیا در تمامی مراحل ثبت شرکت در استرالیا در کنار شما خواهد بود. می‌توانید از ما کمک بگیرید.

۲. نام شرکت خود را انتخاب کنید

در مرحله اول بهتر است نام شرکت را انتخاب کنید. البته می‌توانید از شماره ثبت (ACN) نیز استفاده کنید. این به انتخاب شما بستگی دارد. لازم است بدانید که نامی که برای شرکت خود انتخاب می‌کنید نباید تکراری باشد. یعنی نباید توسط شرکت دیگری نیز در حال استفاده باشد. شما می‌توانید به‌راحتی و رایگان با کلیک بر روی این لینک، بررسی کنید که آیا نامی که انتخاب کرده‌اید توسط شرکت دیگری نیز در حال استفاده است یا خیر.

۳. قوانین شرکت خود را مشخص کنید

پیش از راه‌اندازی شرکت خود لازم است قوانینی که برای اداره کسب‌وکار خود می‌خواهید را، مشخص کنید. قوانین شرکت یکی از حالت‌های زیر خواهد بود:

1. قوانین قابل تعویض از قانون شرکت‌ها: در این مدل شرکت نیازی به قانون اساسی مشخص نخواهد داشت.

2. ترکیبی از هر دو: قوانین شرکت شما می‌تواند ترکیبی از قانون اساسی و قوانینی که شما انتخاب می‌کنید باشد.

البته لازم است بدانید که اگر تنها عضو شرکت خصوصی، یک مدیر است، نیازی به قانون اساسی نخواهد بود.

۴.
در انتخاب سرمایه گذاران و مدیران خود دقت کنید

داشتن گردش مالی مناسب و کافی، از شرایط مهم دریافت ویزای 188 استرالیا است. گردش مالی مناسب برای دریافت این ویزا، یعنی فروش بیش از 750.000 دلار دولتی استرالیا توسط بیزینس و کسب‌وکار شما. یعنی باید شما در هر 2 سال از 4 سالی که گذشته است (به‌صورت مجزا) حداقل 750.000 دلار استرالیا فروش داشته باشید.

داشتن گردش مالی کافی و اثبات توانایی فروش، از مهم‌ترین و تأثیرگذارترین شروط دریافت ویزای 188 استرالیا است. علاوه بر این، شما اجازه دارید از جمع دو کسب‌وکار مجزا برای کسب امتیاز استفاده کنید.

۵. ساختار سهام خود را انتخاب کنید

پس از اینکه سهام‌داران شرکت خود را انتخاب کردید، باید دررابطه‌با اینکه هر یک چه نوع سهام و چه میزان سهامی داشته باشند، تصمیم‌گیری کنید. خوب است بدانید، رایج‌ترین نوع سهام، سهام عادی است.

۶. ایالت و لوکیشنی که برای ثبت شرکت خود انتخاب کرده‌اید را مشخص کنید

شرکت شما می‌تواند در هر یک از ایالت‌های استرالیا ثبت شود. انتخاب اینکه کدام ایالت مناسب شما است، با شما خواهد بود.

۷. 1. لوکیشن اصلی و دقیق شرکت خود را مشخص کنید

شما باید محل دقیق آفیس و یا دفتر شرکت خود را مشخص کنید. اگر نیازی به دفتر ندارید، باید رضایت اشخاص را بگیرید.

اشتراک تجربه موفق ویزای 188 استرالیا

شماره ABN و ACN چیست؟

برای کسانی که قصد دارند بیزینس خود را در استرالیا راه‌اندازی کنند، اما قصد ثبت شرکت ندارند، ABN صادر می‌شود. این شماره 11 رقمی، مرجع شناخت شما به‌عنوان بیزینسی در استرالیا خواهد بود. از طریق این کد 11 رقمی می‌توانید علاوه بر ثبت بیزینس، نامی نیز برای بیزینس خود مشخصی کنید و به کمک آن به دادوستد مشغول شوید.

اگر قصد ثبت شرکت خود را در استرالیا دارید، برای شما ACN صادر خواهد شد. هر شرکتی این کد 9 رقمی را دارد. در نتیجه، اگر بیزینس شما شرکت است، لازم است این کد را دریافت کنید. اگر علاوه بر ACN برای شرکت خود ABN نیز ثبت کرده باشید، به این معنی است که ACN شما بخشی از ABN شما است. اگر هر دو کد را دارید، در فعالیت‌ها و دادوستدهای روزمره نیازی به ACN نیست و می‌توانید با ABN کار کنید.

کدام یک از ایالت‌های استرالیا برای ثبت شرکت بهترین هستند؟

تا اینجا شما را با انواع ثبت شرکت، شرایط و مراحل آن آشنا کردیم. در ادامه شما را بهترین شهرها و ایالت‌های استرالیا آشنا خواهیم کرد تا بهترین مورد را برای ثبت شرکت خود انتخاب کنید.

همه می‌دانیم که بهترین شهرهای استرالیا، سیدنی، ملبورن و بریزبن هستند. در ادامه به بررسی هر یک از این شهرها پرداخته‌ایم.

سیدنی

بزرگ‌ترین و اصلی‌ترین شهر استرالیا و مرکز تجاری این کشور، سیدنی است. ازآنجایی‌که کیفیت سطح زندگی در این شهر بسیار بالا است، برخی از منابع علمی این شهر را به‌عنوان یکی از 10 شهر برتر دنیا برای زندگی معرفی می‌کنند.

برای اینکه با این فکت بیشتر آشنا شوید، خوب است بدانید در سال‌های گذشته تولید ناخالص داخلی سیدنی فقط 400.9 میلیارد دلار استرالیا است. همچنین سرانه‌ آن نیز 80.000 دلار استرالیا است. جالب است بدانید بخش قابل‌توجهی (معادل 18.1 درصد) از تولید ناخالص سیدنی به خدمات مالی و بیمه این شهر تعلق می‌گیرد. این شهر از نظر خدمات شغلی و حتی تولید از دیگر شهرهای استرالیا بسیار جلوتر است.

همچنین، علاوه بر خدمات مالی و گردشگری که در این شهر ارائه می‌شود، بخش‌های فناوری صنایع نیز بسیار پررونق هستند.

قبل از انتخاب ایالت مناسب، خوب است بدانید تقریبا دو سوم از شرکت‌های چند ملیتی در این شهر در حال فعالیت هستند. 500 شرکت استرالیا به عنوان شرکت‌های برتر این کشور شناخته می‌شوند که تقریبا نیمی از این شرکت‌های برتر در شهر سیدنی استرالیا مشغول فعالیت هستند.

ملبورن

دومین شهر بزرگ و محبوب استرالیا، ملبورن است. بخش گسترده‌ای از مراکز فرهنگی و صنعتی استرالیا در این شهر فعال هستند. بزرگ‌ترین شرکت معدنی جهان به نام BHP در این شهر قرار دارد. علاوه بر این، بانک ملی استرالیا، NAB ، ANZ، CSL و شرکت Telstra نیز در این شهر در حال فعالیت هستند. همین مسئله نشان‌دهنده اهمیت بالای ملبورن است.

بریزبن

سومین شهر بزرگ استرالیا که محبوبیت بسیاری برای مهاجرت و ثبت شرکت دارد، بریزبن است. المپیک دو دوره‌ دیگر جهان قرار است در این شهر برگزار شود. این امر نشان‌دهنده‌ اهمیت و جایگاه بریزبن است. شرکت‌های جهانی بزرگ جدیدی در این شهر مشغول فعالیت هستند. شرکت‌هایی نظیر سان کورپ گروپ (Suncorp Group)، ویرجین استرالیا (Virgin Australia) و آریزون (Aurizon).

ثبت شرکت در استرالیا برای افرادی که ویزای ۱۸۸ دارند به چه صورت است؟

از آنجایی که ثبت شرکت در استرالیا شانس افراد را برای دریافت اقامت دائم استرالیا افزایش می‌دهد، محبوبیت زیادی دارد. کسانی که در استرالیا زندگی می‌کنند و ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا را دارند، برای دریافت اقامت دائم، دو راه پیش روی خود دارند:

از یکی از راه‌های پیش روی متقاضیان ثبت شرکت در استرالیا است. به این صورت که افراد با راه‌اندازی بیزینس خود در استرالیا و رسیدگی به الزامات آن، می‌توانند اقامت دائم استرالیا را بگیرند.

2. راه دیگری که متقاضیان می‌توانند انتخاب کنند، ثبت شرکت در استرالیا و انتخاب نام برای کسب‌وکار خود است. سپس باید با استفاده از کد ABN و ACN شرکت خود، شرکت دیگری را بخرند. با خرید بیزینس دیگری، تمامی مدارک مالی آن شرکت مستقیماً به کسب‌وکار شما منتقل می‌شوند. همچنین، مبلغی که برای خرید بیزینس دیگری پرداخت کردید نیز جزو آورده‌های شما خواهد آمد.

علاوه بر این، از طریق فروش بیزانس‌های جدید، برای دریافت ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا اقدام کنید.

خرید بیزینسی دیگر به دو صورت امکان‌پذیر است:

1. اگر شرکتی که قصد خریداری آن را دارید در استرالیا ثبت نشده است و صرفا از طریق Soletrader با نام حقیقی ثبت شده است و ABN دارد، می‌توانید پس از خرید، آن بیزنس را به نام خود ثبت شرکت کنید. این حالت رایج‌تر است.

2. در برخی از موارد ممکن است شرکتی که قصد خریداری آن را دارید ثبت شرکت نشده باشد و صرفاً به‌صورت حقوقی ثبت شده باشد و شماره ACN داشته باشد. در این صورت برای خریداری این شرکت باید از طریق قوانین ASIC (اداره ثبت شرکت‌ها و اوراق بهادار و سرمایه‌گذاری) اقدام کنید.

ثبت شرکت در استرالیا با مجموعه ایران استرالیا

در این مقاله به تمامی مراحل، شرایط و راه‌های ثبت شرکت در استرالیا پرداختیم. شما می‌توانید به تنهایی برای ثبت شکرت در این کشور اقدام کنید؛ اما از آنجایی که با تمامی شرایط آشنایی ندارید، شانس موفقیت شما مشخص نیست.

اما خبر خوب این است که با کمک مجموعه ایران استرالیا می‌توانید با خیال راحت برای ثبت شرکت در استرالیا اقدام کنید و منتظر نتیجه قطعی باشد.

سؤالات متداول

آیا ثبت شرکت در استرالیا فایده‌ای دارد؟

بله، این پروسه فواید بسیاری برای شما و کسب و کارتان دارد که مهم‌ترین آن افزایش اعتبار شرکت شما و جلب اعتماد مخاطبان است.

چقدر باید برای ثبت شرکت در استرالیا پرداخت کنیم؟

این میزان به نوع شرکت شما بستگی دارد؛ اما به طور کلی بین ۴۱۷ تا ۵۰۶ دلار متغیر خواهد بود.

چه مدارکی برای ثبت شرکت در استرالیا لازم است؟

اصلی‌ترین مدارکی که باید برای انجام این پروسه ارائه کنید عبارت‌اند از:

• اصل و ترجمه مدارک هویتی نظیر شناسنامه، کارت ملی و سند ازدواج

• اصل و ترجمه مدارک مالی نظیر نامه تمکن مالی

• اصل و ترجمه مدارک شغلی

• تکمیل فرم‌هایی که به صورت آنلاین در سایت مشخص شده‌اند.

برای ثبت شرکت در استرالیا بهتر است کدام شهرها را انتخاب کنیم؟

سیدنی، ملبورن و بریزبن از بهترین شهرهای استرالیا برای ثبت شرکت هستند.