چرا شرکت ایران استرالیا

شرکت ایران استرالیا از شرکت های مستقر در استرالیا است که بر اساس قوانین دولت فدرال استرالیا به ثبت رسیده است. این شرکت با تمامی مدارک قانونی که دارد، زیر نظر اداره مارا (اداره مهاجرت استرالیا) فعالیت خود را در زمینه‌ ویزاهای کار و سرمامه گذاری، مهارتی و کارآفرینی آغاز کرده است. علاوه بر این شرکت ایران استرالیا به طور رسمی فعالیت خود را از سال 1399 با دریافت مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با شماره 11111 آغاز کرد.

چرا شرکت ایران استرالیا را انتخاب کنیم

از تجربه افرادی که خودشان یا اطرافیانشان که برای کارهای مهاجرتی خود به وکیل مراجعه کردند می‌توان به مواردی از این دست که وکیل کلاه‌بردار بوده یا به تمامی جزئیات توجه نکرده و بی‌دقت بوده اشاره کرد.

طی یک بررسی و تحقیقی که به صورت میدانی صورت گرفت در جواب سوال (بیش‌ترین انتشار شما از یک دفتر فعال در دفتر مهاجرتی چیست) در سال 1395 جواب های جالبی به این سوال داده شد. بیش از 95 درصد اشخاصی که تصمیم به شرکت در این مصاحبه را داشتند این بود که 10 مورد وجود دارد که چالش اصلی آن‌ها است. این چالش و دغدغه ای که کاربران با آن روبه رو هستند چیزی جز انتخاب یک دفتر مهارحتی نیست. همین دلایل باعث شد در سال 1396 شرکت ایران استرالیا را تاسیس کنیم.

1. شرکت ایران استرالیا مورد تایید در ایران و استرالیا

شرکت ایران استرالیا، وکیل شرکت، دفاتر فعال در ایران و استرالیا وغیره همگی به ثبت رسیده و در مراجع قانونی مورد تایید اراده مهاجرت استرالیا هستند. این شرکت تمامی مجوزهای قانونی که برای فعالیت نیاز هست را دارد.

2. شرکت ایران استرالیا؛ حرف های واقعی

یکی از ویژگی‌های بارز شرکت ایران استرالیا این است که هنگامی که مشاوره می‌دهیم هرگز امید و قدرت نا به جا نمی‌دهیم و کاملا شرایط را بر اساس واقعیات می‌سنجد و چنانچه شانسی برای انجام کار وجود نداشته باشد به صور کاملا شفاف موضوع اعلام خواهد شد. چنانچه بعد از بررسی هر پروند‌ه احتمال موفقیت آن را بیشتر از 90 یا حتی 99 درصد پیش‌بینی کنیم حتما پرونده را قبول می‌کنیم. اگر تمایل دارید درباره این موضوع بیشتر آشنا شوید حتما پادکست هایی که در این باره تهیه کردیم را گوش دهید.

3. شرکت ایران استرالیا تخصص خود را در زمینه مهاجرت به استرالیا تضمین می کند

همه مراحل پرونده شما توسط وکیل رجیستر فعال در این زمینه صورت می‌گیرد که این مورد خود تضمین کار ما است. شرکت ما سعی می‌کند از واژه‌های شفاف استفاده کند تا مطمئن شوید تمامی کارهای شما توسط خود وکیل صورت می‌گیرد.

4. سرعت در پاسخگویی به مشتریان

شرکت ایران استرالیا تضمین می‌کند که ارتباط اولیه با شما کم‌تر از 24 ساعت طول می‌کشد. در صورتی که حتی شرکت، تمامی پیام‌ CRM یک درصد این اتفاق روی بدهد می‌توانید از ما حتی جایزه بگیرید. با توجه به سیستمی که برای پاسخ‌گویی داریم؛ به ایمیل هایی که از شما دریافت می‌کنیم کم‌تر از چند دقیقه پاسخ می‌دهیم. پس از این بابت خیالتان راحت.

5. شرکت ایران استرالیا همیشه در دسترس است

برای پیدا کردن این شرکت نیاز نیست حتی ذره ای تلاش کنید چراکه ما بر خلاف سایر شرکت ها که فقط در تایم اداری پاسخگو هستند، همیشه در دسترس شما هستیم. در این مورد اصلا با سایر رقیبان خود قابل مقایسه نیستیم.

6. در تمام مراحل پرونده کامل رو راست هستیم

هستند شرکت‌هایی که قبل از عقد قرارداد رویه دیگری در پیش می‌گیرند. به محض بسته شدن قرارداد دیگر هیچ الزامی برای پاسخگویی به شما را نمی‌بینند و در واقع این یک رویکر درست و حرفه‌ای نیست. شرکت ایران استرالیا افق‌های بالاتری را می‌بیند.

7. شرکت ایران استرالیا سابقه درخشان

شرکت ایران استرالیا با به موفقیت رساندن چندین پرونده بیزینسی، از برجسته‌ترین و معتبرترین شرکت‌ها در زمینه مهاجرت است. در مورد پرونده‌های سرمایه‌گذاری، تقریبا هشت‌سال سابقه موفق داریم و خوشبختانه تا به حال حتی یک پرونده هم ناموفق نداشتیم.

8. شرکت ایران استرالیا دفترهای فعالی در دو کشور ایران و استرالیا دارد

شرکت ما علاوه بر فعالیت گسترده در تهران، در استرالیا هم فعالیت دارد. شرکت ایران استرالیا با دو دفتر در کشورهای ایران و استرالیا خوشبختانه همیشه رضایتمندی از کلاینت‌ها بالا است. هرگز فکر نکنید مهاجرت با ویزا تمام می‌شود؛ ما با حضور در استرالیا در شروع زندگی، کار و سرمایه‌گذاری کنارتان هستیم. شرکت ما حتی در کشور مقصد هم کنارتان است و شما قطعا تنها نیستید.

9. دعوت نامه تضمینی، پذیرش قطعی (اسسمنت)

از آن‌جایی که هیچکس توانایی تضمین ویزای شما را ندارد؛ پس دفاتر هم نمی‌توانند این مورد را تضمین کنند. اما شرکت ایران استرالیا کارهایی از قبیل اخذ پرونده‌های پروژه سرمایه‌گذاری، اخذ پذیرش در پروژه‌های دانشجویی و اسسمنت در مورد پرونده‌های اسکیل را به صورتی تضمین می‌کند که دیگر هیچ جای نگرانی باقی نگذارد. حتی این تضمین را به شما می‌دهیم چنانچه پرونده شما موفقیت آمیز نبود تمامی مبالغ گرفته شده از شما باز می‌گردد.

10. شرکت ایران استرالیا قیمت را تضمین می کند

اگر تصمیم گرفتید به استرالیا سفر کنید، قطعا سایت‌ها و شرکت‌های بزرگی را بررسی کردید ولی در شرکت ما اوضاع کمی فرق می‌کند چراکه علاوه بر ارائه بهترین خدمات در عین حال با کیفیت عالی و مهارت بالا، مناسب‌ترین قیمت را هم برای انجام کارهای شما در نظر می‌گیریم.

هر آنچه درباره قانون 5x در ایران استرالیا باید بدانید

همه ما بر اساس قوانین مشخص ایران استرالیا باید از آن تبعیت کنیم اسم این قانون 5x است. قانون 5x به این معنا است که در هرقراردادی که با مشتری یا کلاینت بسته می‌شود، موظف به ارائه 5 برابر خدمات به اون هستیم؛ به عنوان مثال به ازای دریافت 1000 دلار از مشتری طبق این قانون، 5000 دلار خدمات به او ارائه دهیم.

شرکت ایران استرالیا با شرکت‌های دیگر تفاوت‌هایی دارد. عامل اصلی این تفاوت هم خدماتی است که به مشتری خود ارائه می‌دهیم. تمامی کادر و وکلا و خدمات ما در راستای خدمت به موکل است.

خدمات شرکت مهاجرتی ایران استرالیا

دریافت مشاوره دقیق و اصولی با وکیل مهاجرت

• در درجه اول مشاوره به صورت کاملا دقیق با وکیل

• مشاوره به صورت کامل در راستای پیداکردن بهترین نوع مهاجرت با بررسی شرایط داوطلب

• راهنمایی و ارائه تمامی حال‌های ممکن برای اخذ ویزا

• بررسی شرایط متقاضی مهاجرت و ارائه بهترین روش با در نظر گرفتن مزایا و معایت هرکدام از روش‌ها

• ارائه لیستی از مراحلی که متقاضی در جریان دریافت ویزا با آن رو به رو می‌شود

• مشخص کردن زمانی برای انجام کارها و هزینه‌هایی احتمالی برای اخذ ویزا

• چیدن برنامه ای برای متقاضی بدون اینکه ذره‌ای به منافع شخصی توجه شود

با وکیل مهاجرت به استرالیا چه خدماتی دریافت می‌کنید

از ویژگی‌های بارز شرکت ایران استرالیا که باعث جذابیت میان موکلین ما شده است، این است که وکیل ایران استرالیا شخصا پرونده‌های مهاجرتی را پیگیری می‌کند. چه در فرایند مشاوره باشید یا در حال انجام کارهای پرونده باشید، در تمامی این مراحل وجود یک وکیل بسیار کارآمد و موثر است به بیانی در این قسمت مشخص می‌شود شخص تا چه حد پرونده‌اش به موفقیت نزدیک یا از آن دور است. همیشه قبل از عقد قرارداد در جلسات شرکت کنید. حتی بعد از عقد قرارداد وکیل شما تا چه حد برای انجام پرونده شما آمادگی دارد که پرونده شما را به دست همکارانش نسپارد. این نکته به این معنا است که یک وکیل حاذق و حرفه‌ای روی پرونده شما کار می‌کند. در ادامه به تعدادی از خدماتی که وکیل مهاجرتی انجام می‌دهد را بررسی می‌کنیم ازجمله:

• اخذ ویزای کارآفرینی یا ویزای سرمایه‌گذاری

• دریافت ویزای کار استرالیا

• اخذ ویزای توریستی برای همسر و ویزای برای پدر و مادر

• ارسال تمامی پرونده‌های متقاضیان به اداره مهاجرت MARA از طریق دسترسی اختصاصی وکیل مهاجرتی

PTE همه چیز درباره آزمون

پکیج، جامع‌ PTE از پروژه‌های بزرگی بود که با تلاش تیم ایران استرالیا به موفقیت رسید. این پکیج آموزشی جامع‌ترین و برجسته‌ترین پکیج آموزشی است که به قطع یقین تمامی نیاز شما را برای این آزمون برطرف می‌کند.

حامی این پکیج آموزشی شرکت ایران استرالیا است. این پکیج آموزشی به صورت کاملا رایگان در اختیار ایرانیان عزیز قرار می‌گیرد. چنانچه شخصی قصد خیر در این مسیر داشته باشد می‌تواند کمک‌های خود را در راستای کمک به موسسه محک برای حمایت از کودکان سرطانی پرداخت کند.

خدماتی که در سمینارها و وبینارهای ایران استرالیا ارائه می شود

هرساله حدودا هزارنفر در سمینارهای ایران استرالیا شرکت می‌کنند که در این سمینارها به‌روزترین قوانین و شرایط مهاجرتی به استرالیا بررسی می‌شود از نکاتی که در این وبینارها ارائه می‌شود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

• سمینارهای آموزشی در زمینه اخذ پذیرش دانشگاه‌های با رنکینگ بالا در سرتاسر دنیا

• سمینارهای مربوط به دریافت انواع ویزاهای مختلف مهارتی و سرمایه‌گذاری

‌ اطلاع رسانی کلی و جامع در خصوص وضعیت مسکن، بازارکار و در نهایت هزینه‌های زندگی در هرکدام از ایالت‌ها

• ارائه پیشنهاد‌ برای آسان کردن مهاجرت شما به کشوری که قصد مهاجرت به آن کشور را دارید شامل؛ روش‌های خرید منزل، سکونت، پیداکردن یک کار در سریع‌ترین زمان و کم کردن هزینه‌های زندگی

• سمینارهایی در خصوص آشنایی کامل با آزمون‌های زبان از قبیل آزمون PTE

خدمات اطلاع‌رسانی

در شرکت ایران استرالیا همواره در تلاش هستیم که اخبار را کاملا شفاف از منابع موثق دریافت کنیم نه صرفا کپی از سایت‌های دیگر؛ با این رویکرد ایران استرالیا توانسته بهترین مرجع خبری در زمینه مهاجرت به استرالیا شود. ایران استرالیا برای تولید اخبار و اطلاعات همیشه در تلاش است به گونه‌ای پیش برود که هرگز خبری را که منبع آن موثق نیست را اعلام نکند.

برای دریافت اطلاعات موثق و جدید در کانال تلگرامی ایران استرالیا به نشانی … عضو شوید، تا جدیدترین اطلاعات را از منابع درست و جامع دریافت کنید.

خدماتی که پس از ورود  به کشور مقصد دریافت می کنید

  • اجاره محل سکونت موقت قبل از ورود به استرالیا
  • ثبت‌نام در اداره مالیات
  • ارجاع به همکاران مورد تأیید جهت ترجمه مدارک شما
  • پیکاپ فرودگاه
  • خدمات ترجمه مدارک توسط کارشناس رسمی اداره ناتی NAATI
  • افتتاح حساب بانکی
  • ثبت‌نام در بیمه درمانی

خدمات ترجمه مدارک توسط کارشناس رسمی اداره ناتی NAATI

  • ارجاع به همکاران مورد تأیید جهت ترجمۀ مدارک شما.

مدارک و مجوزها

مجوزهای فعالیت در ایران

کاریابی بین‌المللی ایران استرالیا به شماره مجوز: ۵۴۵۱۷۰
شماره ثبت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: ۹۶۷۸۵

ارتباط و مشاوره با کارشناسان ایران استرالیا

اولین گام برای مهاجرت، بررسی شرایط به صورت کاملا دقیق است. این بررسی اولیه توسط کارشناسان حاذق ایران استرالیا انجام می‌شود. پس سریعتر اقدام کنید!
برای برقراری اولین ارتباط با مشاورین شرکت ایران استرالیا لازم است، نمونه فرم را تکمیل کرده و برای ما ارسال کنید. منتظر پیگیری از طرف مشاورین ایران استرالیا باشید.

[fusion_button target=”_self” color=”custom” linear_angle=”180″ stretch=”default” icon_position=”left” icon_divider=”no” hover_transition=”none” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_delay=”0″ hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” border_radius_top_left=”20″ border_radius_top_right=”20″ border_radius_bottom_right=”20″ border_radius_bottom_left=”20″ fusion_font_variant_button_font=”400″ fusion_font_family_button_font=”dana-medium” class=”partvisa” id=”partvisa” size=”small” button_gradient_top_color=”#ffffff” button_gradient_bottom_color=”#ffffff” accent_color=”#3b5d71″ border_color=”#3b5