مسایل مرتبط دانشجویان داخل استرالیا

خانه|مسایل مرتبط دانشجویان داخل استرالیا

معرفی خدمات شرکت ایران استرالیا

آخرین آپدیت: امروز

مجموعه ایران استرالیا مرجع تخصصی  برای ثبت شرکت

با ما بیزینس خود را در استرالیا راه‌اندازی کنید.

بعد از ورود به استرالیا با ویزای تحصیلی

بعدازاینکه مراحل ویزای تحصیلی استرالیا را دریافت کردید، اگر اسکان موقت گرفته‌اید، باید در اولین اقدام بعد از ورود به استرالیا به دنبال اسکان دائم خود باشید. برای اسکان دائم می‌توانید از سایت‌های خانه یابی و یا آگهی‌های داخل دانشگاه استفاده کنید. مراجعه به صفحه جستجوی خانه در استرالیا در سایت ایران استرالیا و یا صفحه محل اسکان دانشجو در استرالیا می‌تواند سودمند باشد.

باز کردن حساب بانکی در استرالیا و مراجعه به دانشگاه جهت دریافت کارت دانشجویی از اولین امور مربوطه دانشجو در استرالیا می‌باشد. همچنین دانشگاه‌ها معمولاً سمینارهایی برای آشنایی شما با محیط دانشگاه برگزار می‌کنند که بسیار مفید و سودمند هستند. در این سمینارها با چگونگی ارائه واحد های هر ترم در دانشگاه‌های استرالیا و موارد موردنیاز جهت تحصیل در استرالیا آشنا می‌شوید.

نکته‌ای که بسیار مهم و حیاتی است داشتن اطلاعات درباره شرایط ویزای تحصیلی در استرالیا است که روی ویزای دانشجویی صادرشده است. درصورتی‌که شرط و شروط ویزای تحصیلی خود را در استرالیا رعایت نکنید ویزای شما در معرض کنسلی قرار می‌گیرد و اگر ویزای شما کنسل شد باید ظرف ۲۸ روز استرالیا را ترک کنید و تا ۳ سال اجازه اقدام مجدد برای هیچ نوع ویزایی ندارید.

اجازه کار دانشجو و همسر در استرالیا نیز قوانین مشخصی دارد. باید دقت کنید که تخطی از ساعات مجاز کاری خود نکنید تا ویزای خود را در معرض کنسلی قرار ندهید. اگر در مقاطع فوق‌لیسانس تحقیقی و یا دکترا هستید شما و همسرتان اجازه کار آزاد دارید ولی در مواردی غیرازاین دو حالت، نمی‌توانید بیش از ۴۰ ساعت در هر ۲ هفته کارکنید. اگر به دنبال کار در استرالیا بودید می‌توانید از این صفحه اطلاعات خوبی کسب کنید.

انتقال واحد یا معافیت از واحد شرایط مشخصی دارد که در صورت پذیرش دانشگاه می‌توانید انجام دهید. بعد از شروع دوره در دانشگاه نمی‌توانید تغییر دوره یا محل تحصیل داشته باشید، ممکن است بتوانید بعد از ۶ ماه این امور را انجام دهید. همچنین اگر شکایتی از دانشگاه خود داشتید باید طبق اصول درست این مورد را پیگیری کنید. در این صفحه می‌توانید نحوه شکایت دانشجو در استرالیا را مطالعه کنید.

اگر خواستید خانواده خود را برای دیدار به استرالیا دعوت کنید باید از طریق ویزای توریستی برای خانواده دانشجو اقدام کنید.

فرم ارزیابی تحصیلی رایگان

جهت ارزیابی دقیق شرایط خود، فرم ارزیابی را پر کنید و منتظر پاسخ وکیل رسمی MARA باشید. اطلاعات خود را وارد کنید و منتظر پاسخ دقیق کارشناسان ما باشید. کارشناسان ایران استرالیا با توجه به شرایط و الویت های شما بهترین و سریعترین راهکار را برای شما لحاظ می کنند.

آخرین دیدگاه‌ها