وکیل مهاجرت به استرالیا

خانه|وکیل مهاجرت استرالیا

آیا برای مهاجرت به استرالیا به وکیل مهاجرت استرالیا نیاز داریم؟

اگر شما هم با سوالاتی از این دست موجه شده اید. که آیا برای مهاجرت به استرالیا به وکیل مهاجرت اسرالیا نیاز داریم؟ یا باید امور خود را برای مهاجرت توسط وکیل مارا انجام دهیم؟

باید خدمتتان عرض کنیم؛ خیر؛ اینطور نیست. شما برای انجام کارهای مهاجرتی خود به وکیل مهاجرت استرالیا نیاز ندارید؛ یا به طورکلی الزامی برای این کار وجود ندارد. اما در نظر داشته باشد؛ همراهی یک وکیل با تجربه در کنار شما، به موفقیت هرچه بیشتر شما کمک می‌کند؛ توصیه ما به شما قبل از اینکه تصمیم بگیرید امور مهاجرتی خود را بدون وکیل پیش ببرید، این است که پارت‌های بعدی این محتوا را با دقت مطالعه کنید.

وکیل مهاجرت استرالیا چه کسی است؟

از طرف دولت استرالیا شخصی که به طور رسمی و قانونی مجوز انجام کارهای مهاجرتی اشخاص به استرالیا را دارد؛ وکیل مارا (MARA) یا Migration Agents Registration Authority نام‌گذاری کرده است.

وکیل مارا که امور مربوط به مهاجرت استرالیا را در این کشور پیگیری می‌کند، تنها وکیل رسمی مهاجرت بر اساس قوانین استرالیا است. چنانچه امور مهاجرتی توسط شخصی غیر از وکیل مارا پیگیری و انجام شود؛ قطعا این شخص فاقد مجوز رسمی و انجام کارها توسط وی کاملا غیرقانونی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره وکیل مارا یا وکیل مهاجرت به استرالیا تا انتها همراهی خود را با ما حفظ کنید.

چگونه وکیل مهاجرتی معتبر در استرالیا را بشناسیم

اشخاصی که برای راهنمایی افراد و کارهای مهاجرتی آن‌ها صرفا از تجربه خود استفاده می‌کنند، افراد موثر و موفقی برای این کار نیستند؛ چراکه تحصیلات آکادمیک ندارد و بر اساس قوانین استرالیا شخصی که مجوز قانونی وکالت مهاجرت استرالیا را ندارد، مرتکب کاری غیرقانونی شده است.

بر اساس قوانین استرالیا صرفا افرادی که قابلیت ثبت پرونده شما را داشته باشند و از وکلای رسمی و مورد تایید در زمینه مهاجرت به استرالیا باشند؛ می‌توانند پروسه مهاجرتی شما را پیگیری کنند. ‎

یکی دیگر از مورادی که به شما در شناخت وکیل مهاجرتی معتبر کمک می‌کند رجیستربودن وکیل مهاجرت استرالیا است. رجیستر بودن وکیل نشانگر تحصیلات تکمیلی رشته حقوق مهاجرت استرالیا و اقامت وکیل است؛ چنین شخصی توسط دولت استرالیا وکیل مارا خوانده می‌شود. شخصی که مجوز رسمی وکالت برای انجام کارهای مهاجرتی نداشته باشد در صورتی که با شخصی برای انجام کارهای وی قرارداد ببندد، طبق قوانین زیر مجازات خواهد شد:

قانون ۲۸۳ بند ۱ _ قانون مهاجرت به استرالیا

مجازات فردی که به دروغ خود را وکیل رسمی یا مشاور مهاجرتی معرفی کند، 2 سال زندان است.

قانون شماره ۲۸۴ _ قوانین مهاجرت به استرالیا

جریمه فردی که بدون داشتن مجوز رسمی وکالت در زمینه مهاجرتی خدماتی را تبلیغ کند، 2 سال زندان است.

قانون شماره ۲۸۱ بند ۱ _ قوانین مهاجرت به استرالیا

جریمه کسی که به دروغ خود را وکیل رسمی معرفی می‌کند اما اجازه ارائه خدمات مهاجرتی ندارد و از متقاضی پول دریافت می‌کند، 10 سال زندان است.

۶ مورد از بارزترین ویژگی های مارا استرالیا

ویژگی‌های یک وکیل مهاجرتی

وکیل رسمی و قانونی MARA وظایف مختلفی دارد که بر اساس قوانین مشخص هستند. در ادامه درباره ویژگی‌های وکیل مهاجرت استرالیا توضیحاتی ارائه خواهیم کرد:

۱. تسلط کامل به تغییرات قوانین مهاجرتی

قوانین جدید یا قدیمی؟ یکی از چالش‌هایی که همواره مهاجران با آن روبه رو هستند، تغییرات مکرر قوانین مهاجرتی در استرالیا است. قانون‌های مهاجرت به استرالیا بدون هیچ اطلاعیه قبلی و به سرعت تغییر می‌کنند؛ بنابراین اطلاع از جدیدترین قوانین مهاجرتی کار وکیل غیر رسمی نیست.

وکیل مهاجرتی وقت و هزینه زیادی را در دوره‌های اجباری که برای بروز رسانی امور مهاجرتی است صرف می‌کند؛ بنابراین یک وکیل مهاجرتی همواره باید در جریان قوانین مهاجرتی جدید استرالیا باشد. به عنوان مثال: سازمان MARA جهت تمدید هرساله مدارک وکیل مهاجرتی، وکیلان موظف به شرکت در دوره‌هایی که در قالب بروز رسانی هستند. چنانچه وکیلان در این دوره‌ها شرکت نکنند، دولت استرالیا مدارک وکلا را تمدید نمی‌کند.

۲. دسترسی به منبع هایی که قانون را تفسیر می کنند

وکیل مهاجرتی به استرالیا به تمامی منابع تفسیر قوانین دسترسی کامل دارد و می‌تواند پروژه‌ها را از دیدگاه آفیسری خود بررسی کند. در منابع کلی تفسیر قوانین، تمامی بندها به طور کامل مشخص شده که در کل آفیسر چگونه درباره چروژه‌ها تصمیم بگیرد. آگاهی از این نکات به وکیل مهاجرت استرالیا کمک می‌کند تا از نگاه آفیسر، پرونده کلاینت را برای اداره مهاجرت ارسال کند.

وکیل مارا به منابع معتبر تفسیر قوانین دسترسی کامل دارد و می‌تواند پرونده مهاجرتی افراد را از جایگاه یک افسر مهاجرتی بررسی و ارسال کند. در این منابع تمامی بندهای قانون به طور کامل تفسیر و مشخص شده است که آفیسر تا چه اندازه توانایی تصمیم‌گیری برای پرونده را دارد. اطلاع و اشراف کامل به قوانین به وکیل مارا کمک می‌کند تا پرونده کلاینت را از جایگاه خود به عنوان جایگاه افسر مهاجرتی بررسی و برای اداره مهاجرت ارسال کند.

۳. دسترسی به انجمن وکیلان استرالیا (MIA)

وکلا با عضویت در انجمن وکلا (انجمنی در ترکیه که جایگاه حاذق‌ترین وکلا در ترکیه است) می‌توانند پرونده مهاجرتی شخصی که برای انجام کارهای مهاجرتی به وی مراجعه کرده را به صورت کاملا نامشخص (حتی بدون نام و سایر اطلاعات شخصی فرد) با وکلایی که در این انجمن هستند، مطرح کنند و با استفاده از تجربه آن‌ها پرونده موردنظر را با بهترین حالت موقعیت پرونده ارسال کنند.

۴. بیمه تضمینی برای خسارت های احتمالی

وکیل مارا موظف است بر اساس قوانین استرالیا، خودش را بیمه کند تا چنانچه متوجه خسارتی شد، بیمه هزینه خسارت را پرداخت کند. طبق قانون چنانچه وکیل پرونده شما را ثبت کرده باشد، شما هیچ نگرانی بابت خسارت وارد شده نداشته باشید؛ چرا که بیمه کل هزینه خسارت را پرداخت می‌کند. این امر مهم را سازمان مارا پیگیری و رسیدگی می‌کند.

۵. کاهش ریسک ریجکت شدن پرونده مهاجرتی

در صورتی که برای مهاجرت خود به استرالیا از وکیل مهاجرتی به استرالیا کمک بگیرید، درصد اینکه پرونده شما موفقیت‌آمیز نباشد خیلی کم و این عدد به صفر نزدیک می‌شود. وکیل مارا می‌تواند پزونده مهاجرتی شما را با ریسک خیلی کم و حتی خیلی بهتر از شما به اداره مهاجرت استرالیا بفرستد. در همین حین شما می‌توانید با صرف وقت روی رشته‌ای که در آن تخصص دارید حرفه‌ای‌تر پیش بروید. موارد بسیاری وجود دارد که افراد با اشتباهاتی حتی کوچک و پیش پا افتاده، پرونده مهاجرتی خود را در معرض ریسک‌های بسیار بزرگ و حتی جبران‌ناپذیری قرار می‌دهند.

به این موضوع دقت کنید در صورتی سازمان مارا از شما حمایت می‌کند که پرونده مهاجرتی شما از طریق وکیل مهاجرت استرالیا ارسال شده باشد؛ چنانچه از این موضوع اطمینان کافی ندارید، بهتر است این موضوع را مستقیما با سازمان‌های اسسمنت یا اداره مهاجرت عنوان و بررسی کنید.

۶. الزام پیروی از Code of Conduct

برای اینکه حق‌ و حقوق کلاینت به‌طور کامل حفظ شود، دولت استرالیا شرح وظایف وکیل مهاجرت را در قالب شیوه‌نامۀ رفتاری یا همان Code of Conduct تهیه کرده است که همۀ وکلای مهاجرت ملزم به‌ تبعیت از آن هستند. ثبت شدن وضعیت وکیل مهاجرتی این معنا را دارد که وکیل ملزم به پیروی از Code of Conduct است.

برای اینکه حقوق کلاینت شما ضایع نشود، دولت استرالیا طبق قوانین وکیل مهاجرت استرالیا را موظف کرده به Code of Conduct یا شیوه نامه رفتاری پایبند باشند. اینکه وکیل مهاجرت استرالیا به ثبت رسیده باشد؛ به این معنا است که باید تمامی امور خود را طبق شیوه نامه رفتاری انجام بدهد.

در دفترچه شیوه نامه رفتاری به تمامی مسائل در خصوص حق و حقوق و نحوه بررسی و پیگیری با کلاینت و تمامی موراد مورد نیاز برای وکیل مهاجرت به استرالیا آمده و موظف به رعایت آن هستند؛ به عنوان مثال مبلغ دریافتی از کلاینت توسط وکیل باید در حسابی به نام Trust Account باشد و در هر مرحله از انجام کار، برای کسر از حساب او باید بع کلاینت اطلاع داده شود.

ویدئوی معرفی دلایل استفاده از وکیل مهاجرت به استرالیا

نحوه پی بردن به وضعیت وکیل مهاجرت استرالیا

اداره مهاجرت استرالیا برای اطلاع از وضعیت وکلایی که در خصوص مهاجرت فعالیت می‌کنند این امکان را فراهم کرده است تا حتی‌الامکان از سوءاستفاده‌هایی که ممکن است به وجود بیاید جلوگیری کند. با مراجعه به سایت سازمان مارا (سایت سازمان MARA ) می‌توانید وضعیت رجیستر بودن یا وضعیت وکیل مدنظرتان را مشخص و استعلام بگیرید. مراحل این کار به این ترتیب هستند.

ابتدا به سایت مراجعه کنید؛ سپس از منوی سمت راست، نام وکیل مهاجرتی خود را در قسمت نام و نام خانوادگی (به صورت لاتین) وارد کرده و سپس بر روی گزینه سرچ کلیک کنید؛ به این ترتیب تمامی مشخصات وکیل اعم از؛ کد ریجستری، عکس، تمام اطلاعات وکیل را به شما نشان می‌دهد. با انجام این فرایند شما به وضعیت وکیل خود از بابت صلاحیت پیگیری پرونده شما پی می‌برید.

در صورتی‌ که اطلاعات مربوط به وکیل موردنظر شما در این سایت موجود نباشد، مطمئن باشید که فرد موردنظر، وکیل مهاجرتی مورد تأیید استرالیا نیست.

ویدئوی نحوه استعلام وکیل مهاجرت استرالیا (۶۰ ثانیه)

هزینه های وکیل مهاجرتی به استرالیا و نکات کلیدی

هزینه‌ای که هر وکیل برای انجام کارهای شما دریافت می‌کند به موارد مختلفی بستگی دارد، برای پی بردن به هزینه باید این سوالات را مطرح کنیم که آیا تمامی وکلای MARA برای انجام کار هزینه یکسانی دارند؟ آیا وکیل مهاجرت استرالیا از سمت اداره مهاجرت هزینه ثابتی دریافت می‌کند؟ آیا میزان هزینه‌ای که وکیل دریافت می‌کند در کیفیت و نوع کار وکیل تفاوتی ایجاد می‌کند؟ هنگام انتخاب وکیل برای مهاجرت به استرالیا چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟ در ادامه قصد داریم به هفت مورد از نکات طلایی که باید بدانید بپردازیم، تا شما مرتکب اشتباه دیگران نشوید:

۱ .
درصورت استفاده از وکیل مهاجرتی خساتر ها برگردانده می شود

اگر پرونده شما در طی مسیر خود دچار مشکلی شد، تنها در صورتی که پرونده خود را به همراه نام وکیل ارسال کنید، می‎‌توانید خسارت خود را از طریق وکیل خود پیگیری کنید و هزینه را پس بگیرید؛ در صورتی که این کار را انجام ندهید نمی‌توانید این موضوع را پیگیری کنید. اشتباه خطرناکی که ممکن است در اینجا خودش را نشان دهد این است که وکیل شما در سازمان مارا فاقد عضویت و کد رسمی باشد؛ در صورت بروز این مشکل به هیچ وجه از طریق قانون نمی‌توانید مسئله را پیگیری کنید.

۲. ضرورت ارسال پرونده مهاجرتی با وکیلی که کد وکالت دارد

برای تشخیص اینکه وکیل شما در کار خود ماهر است یا خیر، بهترین گزینه مصاحبه مستقیم است، حتی اگر مصاحبه حضوری یا آنلاین باشد باید حداقل 45 تا 60 دقیقه صحبت شما به طول بکشد تا به آشنایی حداقلی نسب به وکیل خود برسید. در این مکالمه باید به تمامی نکات و چالش‌های پرونده شما پرداخته شود. در این مکالمه مواردی از این قبلی که پرونده شما قابل پیگیری و انجام است یا خیر مورد بررسی قرار می‌گیرد. طی این مکالمه شما به وضعیت وکیل خود از این باب که آیا حاذق است یا خیر. حتی متوجه می‌شوید که تا چه حد بر روی مشکلات پرونده شما تسلط دارد.

چنانچه قبل از عقد قرارداد با وکیلی که قصد دارید کارهای مهاجرتی خود را به وی بسپارید صحبت نداشته باشید، حتی به مدت نیم تا یکساعت، قطعا کار شما مشکل دارد و شما با چالشی بزرگ روبه رو خواهید شد.

۳. قبل از اینکه با وکیل مارا قراردادی را مبنی بر انجام کارهای خود ببندید حداقل یکساعت مذاکره کنید.

برای تشخیص اینکه وکیل شما در کار خود ماهر است یا خیر، بهترین گزینه مصاحبه مستقیم است، حتی اگر مصاحبه حضوری یا آنلاین باشد باید حداقل 45 تا 60 دقیقه صحبت شما به طول بکشد تا به آشنایی حداقلی نسب به وکیل خود برسید. در این مکالمه باید به تمامی نکات و چالش‌های پرونده شما پرداخته شود. در این مکالمه مواردی از این قبلی که پرونده شما قابل پیگیری و انجام است یا خیر مورد بررسی قرار می‌گیرد. طی این مکالمه شما به وضعیت وکیل خود از این باب که آیا حاذق است یا خیر. حتی متوجه می‌شوید که تا چه حد بر روی مشکلات پرونده شما تسلط دارد.

چنانچه قبل از عقد قرارداد با وکیلی که قصد دارید کارهای مهاجرتی خود را به وی بسپارید صحبت نداشته باشید، حتی به مدت نیم تا یکساعت، قطعا کار شما مشکل دارد و شما با چالشی بزرگ روبه رو خواهید شد.

۴. پرونده مهاجرتی شمارا چه کسی انجام می‌دهد؟ مشاور یا وکیل مارا؟

آیا مواردی از قبیل؛ نحوه آماده کردن مدارک و موارد و نکات مربوط به آن، نامه‌ها، و تمامی مدارک کاری و بقیه مدارک؛ همچنین فیدبک‌های لازم در خصوص پرونده شما توسط وکیل به شما آموزش داده می‌شود یا خیر؟ به طورکلی هدف، برقراری ارتباط مستقیم با وکیل مهاجرتی شما و پرداخت به جزئیات پرونده و به نتیجه رساندن پرونده توسط وکیل در تمامی فرایند پرونده است. به همان اندازه که وکیل به تک تک جزئیات پرونده شما وارد شود، قطعا روی پرونده شما به تسلط بیشتری می‌رسد و ابتکرا بیشتری روی پرونده شما خواهد داشت.

۵. در دستری بودن وکیل شما به صورت مداوم برای پیگیری کارهای مربوط به پرونده

گاهی افراد واسط که میان وکیل مهاجرتی و شخص ارتباط برقرار می‌کنند، تمامی اطلاعات یا خواسته‌های شخص را به وکیل منتقل نمی‌کنند و یا اطلاعات مهمی که وکیل مهاجرتی مهم می‌داند به شخص انتقال نمی‌دهند. افزادی که به عنوان واسط عمل می‌کنند قطعا همانند وکیل به تمامی جزئیات پرونده نمی‌توانند بپردازند.

۶. ایجاد یک رابطه صمیمانه با وکیل

دسترسی به وکیل در تمامی جزئیات: از فاکتورهای مهم در برقراری ارتباط با وکیل این است که وکیل شما تا چه حد در دسترس است و این برقراری ارتباط چقدر سریع اتفاق می‌افتد. موقع‌هایی شما نیاز دارید مسئله‌ای جزئی را با وکیل خود به صورت حضوری یا آنلاین در میان بگذارید. در دسترس بودن وکیل در این مواقع برای شخص اهمیت بسیار زیادی دارد و و برای متقاضی آرامش زیادی به همراه دارد از این باب که اطلاعات را به راحتی جمع آوری کرده و مدارکی که برای تکمیل پرونده نیاز است با سرعت و درست انجام می‌شود.

۷. چند درصد از هزینه‌های مهاجرت شما به وکیل مهاجرت استرالیا اختصاص دارد؟

تمامی هزینه‌های شما از اخذ ویزا تا دریافت اقامت شما در استرالیا شما هزینه‌های از قبیل؛ ترجمه مدارک، هزینه اسسمنت مدارک، نمره زبان، هزینه‌های ویزا و در نهایت خرید بلیط است. برای محاسبه درصد هزینه وکیل نسبت به کل هزینه‌های شما، در مرحله اول باید هزینه‌ای که هر وکیل برای انجام کارهای شما در نظر دارد را با وکلای دیگر بررسی کنید؛ سپس با توجه به اختلاف قیمت بین وکیلان می‌توانید به نتیجه کلی برسید.

به طورکلی شما 10 الی 15 درصد هزینه بیشتری متقبل می‌شوید. شما باید با بررسی در نهایت به جایی برسید که متوجه شوید با این هزینه بیشتر که خدمات متفاوتی را دریافت می‌کنید؟ اگر جواب سوالتان بله است، به چه صورت؟ جواب این سوال حتی از محاسبه افزایش درصد خیلی کم از هزینه‌های سفر شما، مهم‌تر است.

چنانچه مطالب بالا را با دقت مطالعه کرده باشید، می‌توانید با بررسی این موراد مطمئن شوید که هزینه وکیل مهاجرتی شما به استرالیا به نسبت موراد اولیه چقدر در اولویت قرار دارد. سفارش اکید ما به شما این است که هرگز برای 10 الی 15 درصد هزینه بیش‌تر، پرونده مهاجرتی خود را در معرض خطر نگذارید.

شک نکنید چرا که هیچ افزایش قیمتی بدون دلیل نیست. اگر متوجه شدید جایی قیمت‌های کم‌تر از حد معمول را اعلام می‌کنند، سوال اولی که به ذهن شما می‌آید این است که آیا وکیل با شخص، به صورت تلفنی ارتباط برقرار می‌کند؟ آیا جلسات مشاوره با شخص برگزار می‌شود؟ اگر جواب این سوال‌ها مثبت نبود، برای انتخاب وکیل بیش‌تر فکر کنید.

مصطفی هماپور

وکیل مهاجرت استرالیا

عضو سازمان MARA به شماره ۱۷۹۶۳۱۴

درباره مصطفی هماپور

مصطفی هماپور کار خود را با دایرکردن مؤسسات زبان از سال ۱۳۸۸ آغاز کرد. به‌دلیل مراجعۀ زیادی که افراد در مؤسسات زبان برای موضوع مهاجرت داشتند، او از سال ۱۳۸۹، مشاورۀ مهاجرتی را در دفاتر آموزش زبان آغاز نمود. در سال ۱۳۹۵ به استرالیا مهاجرت کرد و بعد از تحصیل در دانشگاه ویکتوریا توانست لایسنس وکالت خود را نیز از استرالیا دریافت کند و از همان زمان تا به حال در این زمینه فعالیت خود را گسترش داده است.

آقای مصطفی هماپور از معدود وکلای مهاجرت استرالیا در ایران است که در هر دو کشور ایران و استرالیا (شهرهای سیدنی و ملبورن) دفاتر فعال داشته و به‌طور مستمر و جدی در همۀ دفاتر حضور دارند. ایشان وکیل ایرانی در استرالیا و عضو سازمان MARA می‌باشند. ایشان همچنین عضو فعال انجمن وکلای حرفه‌ای مهاجرت به استرالیا MIA 17667 و عضو انجمن Austrade استرالیا جهت ویزاهای سرمایه‌گذاری و کارآفرینی و عضو مشاورین رسمی اعزام دانشجو به استرالیا QEAC M194 می‌باشند.

تحصیلات ایشان در استرالیا در دانشگاه ویکتوریا در رشتۀ قوانین مهاجرت به استرالیا و در ایران، در مقطع فوق لیسانس در رشتۀ مالی و سرمایه‌گذاری از دانشگاه امیرکبیر می‌باشد. تجربۀ یازده سال مشاورۀ مهاجرتی با حداقل ۲۵۰۰ نفر، ایشان را به یکی از با سابقه‌ترین مشاورین مهاجرتی در کشور ایران تبدیل کرده است.

ازجمله فعالیت‌های ایشان در ایران می‌توان به برگزاری سمینارهای اطلاع‌رسانی امور مهاجرت به استرالیا در ایران اشاره کرد که هر ساله هزاران نفر در این سمینارها شرکت کرده و اطلاعات روز مهاجرتی را از ایشان دریافت می‌کنند. ایشان در استرالیا نیز جزو وکلای فعال ایرانی در انجمن وکلای مهاجرت استرالیا هستند.

مدارک و مجوزها

مجوزهای فعالیت در ایران

کاریابی بین‌المللی ایران استرالیا به شماره مجوز: ۵۴۵۱۷۰
شماره ثبت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: ۹۶۷۸۵

سمینارهای برگزار شده‌ی آقای ایران استرالیا

(بیش از هزار نفر در سال اخیر در سمینارهای آشنایی با ویزاهای استرالیا توسط شرکت ایران استرالیا وکیل مهاجرتی استرالیا شرکت کرده‌اند).

هر آنچه درباره قانون 5x در ایران استرالیا

همه ما بر اساس قوانین مشخص ایران استرالیا باید از آن تبعیت کنیم اسم این قانون 5x است. قانون 5x به این معنا است که در هرقراردادی که با مشتری یا کلاینت بسته می‌شود، موظف به ارائه 5 برابر خدمات به اون هستیم؛ به عنوان مثال به ازای دریافت 1000 دلار از مشتری طبق این قانون، 5000 دلار خدمات به او ارائه دهیم.

اهمیت داشتن وکیل مهاجرت به استرالیا

شما هرگز برای مهاجرت به استرالیا ملزم به انتخاب وکیل نیستید. اما با انتخاب وکیل مهاجرتی به استرالیا قطعا با شانس موفقیت بیشتری دارید. هرگز این نکته را از یاد نبرید که استرالیا کشوری قانونمند است و برای تمامی مسائل حتی کوچک یا بزرگ قوانین خاصی تعریف شده است. هرگز این نکته را از یاد نبرید حتی ممکن است کوچترین اشتباه در این مسیر مهاجرتی تمامی شانس شما را برای موفقیت تباه کند.

یکی از مهم دلایلی که درصد موفقیت یک وکیل مهاجرتی به مقصد استرالیا را افزایش می‌دهد، این است که برای جمع آوری اطلاعات جدید موظف به شرکت در تمامی دوره‌های مهاجرتی است؛ در نتیجه یک وکیل مهاجرتی باید همیشه از قوانین جدید مهاجرتی آگاه باشد و تمامی قوانین را در پرونده شما لحاظ کند. این مسئله شما را به نتیجه مطلوب نزدیک‌تر می‌کند.

5 انتظاری که شخص از وکیل خود دارد

هنگامی که صحبت از وکیل مهاجرت به استرالیا است، همه تمایل دارند کارهای خود را به بهترین وکیل مهاجرتی بسپارند. در ادامه سوالاتی مطرح می‌شود. راه پیدا کردن بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا چیست؟ چه ویژگی‌هایی یک وکیل را بهترین می‌کند؟ در ادامه به معرفی 5 مورد از ویژگی‌های یک وکیل باتجربه را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم تا شناخت کامل از وکیل مهاجرتی دست یابید.

۱. اولین ویژگی یک وکیل مهاجرتی توجه به موفقیت موکل خود بدون در نظر گرفتن منافع شخصی

شرکت‌های تجاری زیادی هستند که این اطمینان را به متقاضی مهاجرت به استرالیا می‌دهند که به محض اقدام شانس بالایی دارند، این درحالی است که صرفا منافع شخصی خود را در نظر می‌گیرند و به شخص امید به کلاینت می‌دهند. وکیل خوب وکیلی است که بدون حتی توجه به منافع شخصی خودش، در مرتبه اول شانس وکیل خود را بسنجد.

وکیلی در مسیر مهاجرت به استرالیا قوی است که با کلاینت خود طبق برگزاری جلسه‌ای شانس کلاینت را به طورکامل بررسی و نتیجه را اعلام کند. شما برای ارتباط مستقیم با آقای مدی چور در گروه تلگرامی عضو شوید و به صورت رایگان سوالاتتان را بپرسید.

درباره این موضوع باید در کمترین حالت خود یک ساعت با وکیل قبل از عقد قرارداد گفت و گو کنید. چنانچه وکیل حاضر نیست برای شما وقتی بگذارد، احتمالا با چالشی رو به رو خواهید شد. با مشاهده ویدئو اطلاعات بیشتری کسب کنید.

۲. ویژگی بارز وکیل مهاجرتی، داشتن برنامه ریزی مشخص است

حداقل انتظاری که از یک وکیل حاذق می‌توان داشت این است که علاوه بر مشخص کردن برنامه و سناریو برای هر پروژه، برنامه‌ریزی مشخصی هم برای هر کدام از پرونده‌ها در نظر بگیرد. از آن‌جایی که هر پرونده مهاجرتی چالش های خود را دارد و یک وکیل ماهر باید برای هر پرونده جلسه مجزا برگزار کند و برنامه ریزی دقیق و گام به گام برای هر پرونده داشته باشد. برای آن که به جزئیات برنامه‌ریزی اشراف پیدا کنید، ویدئویی در این زمینه آماده شده است.

۳. یک وکیل مهاجرتی حاذق خودش پرونده را پیگیری می‌کند

چنانچه برای انجام کارهای خود یک وکیل را مد نظر قرار گرفتید، هرگز نگرانی برای پیشرفت پرونده خود نخواهید داشت؛ بخ این دلیل که وکیل تمامی کارهای پرونده را به طور کامل بررسی و پیگیری می‌کند. متاسفانه کلاینت‌های بسیاری هستند که این مسئله باعث آززار آن‌ها شده است. چرا که روزانه باید پرونده را چک کنند و تمامی اقداماتی که بر روی پرونده انجام شده است را به طورکامل با تمام جزئیات برای کلاینت خود توضیح دهند. درباره این موضوع ویدئویی آماده شده است، مشاهده آن را از دست ندهید.

۴. یک وکیل خود واسطی برای ارتباط با موکل خود در نظر نمی‌گیرد

این موضوع کاملا واضح است، اغلب پیگیری توسط کارکنان شرکت مهاجرتی صورت می‌گیرد؛ به این ترتیب باید بدون هیچ واسطه‌ای با موکل خود در ارتباط بگیرد و توانایی حل تمامی دغدغه‌های او را داشته باشد. وکیل خوب کسی است که مداوم در دسترس باشد. برای کسب اطلاعات بیش‌تر در این باره ویدئویی آماده شده است، حتما مشاهده کنید.

۵. یک وکیل مهاجرتی خوب کسی است که تمامی حقوق موکل خود را حتی اگر او به موضوع اشراف ندارد را از اون پنهان نمی‌کند.

معمولا موکل از تمامی حقوق خود اطلاع کافی ندارد و این نکته را باید وکیل در نظر داشته باشد و موکل خود را در تمامی موضوعات آگاه و روشن کند. وکیلی خوب است که تمامی حقوق موکل خود را به او اطلاع دهد و نگذارد ضایع شوند؛ حتی اگر ضرری برای وکیل درباره این حقوق داشته باشد. درباره این موضوع یک ویدئو آماده شده است مشاهده آن را از دست ندهید.

وکیل مهاجرت به استرالیا در تهران

وقتی به تمام ویژگی‌ها و شرایط یک وکیل خوب اشراف پیدا کردید، باید دست به انتخاب بهترین وکیل مهاجرتی به استرالیا بزنیم. توصیه اکید ما برای انتخاب یک وکیل به شما این است که علاوه‌بر در نظر گرفتن ویژگی‌هایی که در این مقاله به آن‌ها اشاره کردیم، به این مسئله هم توجه کنید که یک وکیل الزاما باید یک دفتر در تهران برای مراجعه حضوری متقاضیان داشته باشد.

شرکت ایران استرالیا از شرکت‌های معدود در تهران است که چند دفتر است، در حال که علاوه بر شرکت مرکزی واقع در تهران، دفترها و شعب‌های دیگری از شهرهای مختلف ایران و شهرهای استرالیا دارد.

وکیل مهاجرت استرالیا در ملبورن

پس از اینکه با ویژگی‌ها و شرایط بهترین وکیل مهاجرت استرالیا آشنا شدید، نوبت آن است که در مورد این صحبت کنیم که چگونه یک وکیل خوب مهارت به استرالیا در ایران پیدا کنیم. توصیۀ ما این است که برای انتخاب وکیل مهاجرت استرالیا علاوه‌بر توجه به ویژگی‌هایی که شمردیم، این مسئله را هم موردتوجه قرار دهید که وکیل دارای یک دفتر حضوری در شهر تهران باشد که بتوانید به‌راحتی به آن مراجعه کنید.

شرکت ایران استرالیا از معدود شرکت‌هایی است که دارای چند دفتر است؛ به‌طوری‌که علاوه بر دفتر مرکزی این شرکت که در تهران واقع شده است، این شرکت دفاتری نیز در دیگر شهرهای ایران و همچنین شهرهای استرالیا دارد.

مهاجرت به استرالیا بدون وکیل

به طور کلی شما برای مهاجرت به استرالیا الزاما به وکیل رسمی نیاز ندارید؛ اما با توجه به قوانین مهاجرتی پیچیده، بهتر است یک وکیل حاذق در کنار شما باشد. طبق این آمار در پرونده های سرمایه‌گذاری در استرالیا چیزی بیش از 90 درصد افراد برای انجام کارهای مهاجرتی خود از وکیل مهاجرت استرالیا استفاده می‌کنند. در انواع ویزاهای دیگر ازجمله؛ ویزای کار استرالیا حدودا 40 تا 50 و ویزاهای اسپانسر شغلی حدودا 80 درصد برای انجام کارهای خود وکیل دارند.

اگر هنوز مطمئن نیستید که پروندۀ خود را به دست وکیل بسپارید یا خودتان انجام دهید، حتماً یک‌ وقت مشاوره با دفتر ایران استرالیا داشته باشید. بعد از بررسی پرونده مهاجرتی شما با آگاهی کاکل شما را راهنمایی می‌کنیم. شما تصمیم می‌گیرید و فقط راهنمایی جامعی از ما دریافت می‌کنید.

ملبورن مقر وکیل مهاجرت استرالیا

ملبورن از شهرهای استرالیایی است که به شدت مورد توجه ایرانی‌ها است؛ چرا که ایرانیان زیادی در این شهر مستقر هستند. خبر خوب برای شما این است که شرکت ایران استرالیا دارای دفترهای مجزا در شهرهای سیدنی و ملبورن است، در نتیجه شما با مراجعه به این دفاتر می‌توانید به راحتی مورد خود را مورد بررسی قرار دهید.

اگر در جستجوی یک وکیل مهارجرتی در استرالیا هستید ولی در شهرهای ملبورن و سیدنی نیستید، به راحتی می‌توانید با دفتر ایران استرالیا در این دوشهر یعنی سیدنی یا ملبورن ارتباط تلفنی بگیرید و به صورت آنلاین مشاوره تلفنی دریافت کنید. اما اگر در این دو شهر سیدنی یا ملبورن مستقر هستید، می‌توانید ارتباط خود را وکیل مهاجرتی به صورت حضوری برقرار کنید تا تمامی شرایط شما توسط وکیل مورد بررسی قرار گیرد.

ایران استرالیا از شرکت‌هایی است که در کشورهای استرالیا و ایران (ملبورن و سیدنی) شعبه‌های فعالی دارد و شما به راحتی می‌توایند در هرکدام از کشورها در این شعب‌ها از مشاوره حضوری بهره‌مند شوید. برای اطلاعات بیش‌تر به صحفه تماس با ما مراجعه کنید.

وکیل مهاجرت تحصیلی به استرالیا

بر خلاف تصور خیلی از افراد اخذ ویزای تحصیلی کاری بسیاز راحت و بدون دردسر است و حتی بدون وکیل به راحتی می‌توان ویزای تحصیلی را دریافت کرد. اما در واقعیت این طور نیست، پروسه دریافت ویزای استرالیا از ویزاهایی است که به طور کلی نسبت به ویزای کاری پیگیری کمتری دارد ولی پیچیدگی‌های خودش را دارد. چنانچه شما هنگام پذیرش از دانشگاه‌های معتبر استرالیا و اخد ویزای تحصیلی این کشور مرتکب اشتباهی هرچند کوچک هم شوید، ممکن است درخواست شما ریجکت شود.

برای دریافت هر نوع ویزا بهتر است از وکیل مهاجرتی استفاده کنید، علی‌الخصوص مهاجرت تحصیلی تا شانس خود را برای اخذ ویزا بالا ببرید. خوشبختانه ایران استرالیا دپارتمان تحصیلی دارد که شما می‌توانید با کمک این وکیل از دانشگاهی که علاقه به تحصیل در آن را دارید پذیرش بگیرید؛ به این ترتیب ویزای تحصیلی استرالیا خود را بدون دغدغه دریافت خواهید کرد.

وکیل پناهندگی استرالیا

مجموعه ایران استرالیا در خصوص اخذ ویزاهای پناهندگی فعالیت ندارد و در این باره نمی‌توانیم خدماتی را قدمت شما ارائه کنیم. اگر در جستجوی وکیل برای انجام کارهای پناهندگی هستید، پیشنهادی که به شما می‌کنیم این است به سایت‌هایی که در این زمینه فعالیت دارند، مراجعه کنید.

کلام پایانی درباره وکیل مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا فرایندی زمان‌بر و پیچیده است شما در این مسیر به آگاهی و تجربه نیازمند هستید؛ اگرچه برای سفر به استرالیا الزما به وکیل مهاجرتی نیاز ندارید ولی پیگیری انجام کارهای مهاجرتی شما توسط یک وکیل خبره و باتجربه شانس شما را نه تنها برای موفقیت بالا می‌برد بلکه در صورت بروز خسارت، از طریق بیمه وکیل خود می‌توانید تمامی هزینه را پس بگیرید.

اگر شما هم در فکر مهاجرت به استرالیا هستید، توصیه می‌کنیم فرم ارزیابی رایگان ما را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع‌ وقت با شما ارتباط برقرار کنند.

سوالات متداول

به چه کسی وکیل مهاجرت به استرالیا می‌گویند؟

وکیل مهاجرت به استرالیا کسی است که نامش در فهرست سازمان مارا ثبت شده باشد.

چگونه می‌توان وکیل مهاجرتی را در ملبورن پیدا کرد؟

شرکت ایران استرالیا در شهرهای سیدنی و ملبورن برای مراجعه حضوری دفتر دارد. شما می‌توانید با مراجعه حضوری با شخص آقای ایران استرالیا ارتباط بگیرید.

وکیل مهاجرت همان وکیل پایه در استرالیا است؟

خیر. وکیل مهاجرت استرالیا در سازمان مارا به ثبت رسیده است.

آیا وکیل مهاجرت استرالیا همان وکیل پایه یک است؟

خیر. وکیل مهاجرت مارا به جز وکالت در زمینه مهاجرت، نمی‌تواند در امور دیگری فعالیت کند چون نام او فقط در سازمان مارا به ثبت رسیده است.

چگونه متوجه شویم وکیل مهاجرتی، معتبر است؟

برای انجام این کار باید پس از مراجعه به سایت مارا نام وکیل خود را وارد کرده و سپس استعلام بگیرید.

چگونه استعلام وکیل مهاجرت را انجام دهم؟

برای استعلام وضعیت وکیل، کافی است نام وکیل خود را در سایت سازمان مارا وارد و استعلام بگیرید.

برای گرفتن استعلام وکیل مارا چقدر باید هزینه کنیم؟

هزینه استعلام وکیل مارا متغیر است؛ به طور کلی این مبلغ از چند میلیون تومان تا چند هزار دلار تفاوت دارد. البته نکته مهم این است که وکیل شما چه شخصی است و کیفیت کار او چگونه است. برای اینکه در مورد این موضوع به مشکل نخورید. نکاتی که در بالا عنوان شده را مجدد مطالعه کنید.

چگونه بهترین وکیل مهاجرتی را بشناسیم؟

رتبه‌بندی مشخصی در این زمینه وجود ندارد. در این زمینه رنکینگ و معیار مشخصی وجود ندارد. اعتقاد ما این است در این زمینه به آقای ایران استرالیا مراجعه کنید و از مشاوره حضوری با ایشان بهره‌مند شوید.

چگونه این اطمینان را به دست آورم که وکیل با من جلسه مشاوره هماهنگ می‌کند؟

قبل از بستن قرارداد به این نکته توجه کنید که آیا وکیل برای شما جلسه رزرو می‌کند یا خیر. حتی قبل از امضا به راحتی می‌توانید این موضوع را متوجه شوید

بعد از قرارداد الزامی وجود دارد با وکیلم صحبت کنم؟

بعد از عقد قرارداد وکیل شما باید حداقل دو الی سه ساعت با شما صحبت کند تا برنامه دقیق پرونده شما مشخص شود. این کار وکیل شما است.

بهترین وکیلی که می تواند به شما در زمینه مهاجرت کمک کند چه کسی است؟

توصیه ما به شما همکاری با آقای ایران استرالیا است. آقای ایران استرالیا را می‌توانید در تمامی شبکه‌های اجتماعی پیدا کنید.

چگونه با وکیل مهاجرت ارتباط بگیرم؟