ویزای استرالیا

خانه|ویزای استرالیا

معرفی خدمات شرکت 

آخرین آپدیت: امروز

مجموعه ایران استرالیا مرجع تخصصی  برای ثبت شرکت

با ما بیزینس خود را در استرالیا راه‌اندازی کنید.

ویزای استرالیا و راه میان‌ بر؟

خب، به نظر شما راه سریع و کوتاه برای دریافت ویزای استرالیا وجود دارد؟

پاسخ: هم بلی و هم خیر.

خیر از این نظر که در واقع هیچ راه غیرقانونی برای این کار وجود ندارد.

بلی از این نظر که ممکن است بسته‌ به شرایط هر شخص امکان چیدمان سناریویی باشد که بتواند به ویزای استرالیا نزدیک‌تر شود.

بگذارید برای جلوگیری از پیچیدگی، از تجربۀ علی در مسیر اخذ ویزای استرالیا برای شما بگوییم:‌

علی سال‌ها به فکر مهاجرت با ویزای اسکیل ورکر بود. او در حال مطالعه برای نمرۀ زبان آیلتس ۸ بود؛ زیرا دوستانش به او گفته بودند که برای دریافت ویزای استرالیا، آیلتس ۸ و یا pte با نمرۀ بالا مورد نیاز است. علی حدود دو سال مشغول مطالعه برای دریافت این نمره بود.

درنهایت، وقتی با او مشاوره شد، مشخص شد که در یکی از ایالت‌های استرالیا با کد رشتۀ خاصی که می‌توانستیم آن را منطبق بر رشتۀ علی کنیم، امکان اقدام برای او با آیلتس ۶ و یا pte 50 میسر بوده است.

در همین راستا اقدام به دریافت معادل‌سازی یا همان اسسمنت رشته با کد رشتۀ مدنظر کردیم. معادل‌سازی انجام شد و در ادامه از آن ایالت دعوت‌نامه دریافت شد و علی بعد از حدود پنج ماه، ویزای استرالیا را دریافت کرد.

بنابراین، راه‌های میان‌بر غیرقانونی به‌طور کلی وجود ندارد اما ممکن است هر شخص بنابه شرایطی که دارد، پتانسیل اقدام روی یک ویزای مشخص را داشته باشد که خود آن شخص نیز از آن اطلاعی ندارد.

 

انواع ویزای استرالیا

استرالیا انواع ویزاهای مختلفی را داراست. شاید نزدیک به ۱۵۰ نوع ویزای استرالیا وجود داشته باشد.

اینکه کدام ویزا مناسب شرایط شما باشد، کمی پیچیده است و احتمالاً نیاز به مشاورۀ تخصصی در این زمینه داشته باشد اما در این صفحه سعی می‌کنیم مختصری از ویزاهای اصلی و کاربردی را برای شما تشریح کنیم.

لیست مختصری از انواع ویزای استرالیا که برای ایرانیان کاربرد دارد، به‌صورت زیر می‌باشد:

دریافت ویزای استرالیا   ویزای استرالیا – کارآفرینی و  سرمایه‌گذاری

شرایط دریافت ویزای استرالیا  ویزای استرالیا – کار و اسکیل ورکر

انواع ویزای استرالیا - شرایط دریافت ویزای استرالیا  ویزای استرالیا – تلنت

ویزای استرالیا - تحصیلی - ویزای استرالیا رادیو مهاجرت   ویزای استرالیا – تحصیلی

ویزاهای استرالیا - شرایط ویزاهای استرالیا    ویزای استرالیا – ۴۷۶

ویزای های استرالیا استارتاپ  ویزای استرالیا – استارتاپ

ویزای استرالیا چنتاست   ویزای استرالیا – توریستی

ویزاهای استرالیا والدین - دریافت ویزای استرالیا   ویزای استرالیا – والدین

در ادامه به توضیح هر ویزا می‌پردازیم

ویزای استرالیا – کارآفرینی و سرمایه‌ گذاری

 

به‌طور کلی، اگر قصد سرمایه‌گذاری دارید و می‌خواهید برای این کار ویزای استرالیا را دریافت کنید، روش‌های مختلفی برای شما موجود است.

1- ویزای کارآفرینی استرالیا و یا همان ویزای ۱۸۸ استرالیا که یکی از متداول‌ترین روش‌های دریافت ویزای استرالیا است. سالانه حدود ۱۲۰۰ نفر از ایران با این ویزا به استرالیا می‌روند.

برای دریافت ویزای ۱۸۸ استرالیا از روزی که اقدام می‌کنید، حدود دو سال باید زمان بگذارید و برای یک خانوادۀ سه نفره حدود ۲۵.۰۰۰ دلار (شامل هزینه های وکیل مهاجرت به استرالیا) هزینه کنید.

وقتی ویزا را دریافت کردید، به استرالیا می‌روید. پنج سال به شما مهلت داده می‌شود تا ویزای خود را به اقامت دائم تبدیل کنید. در این پنج سال که ویزای استرالیا را دارید، باید حداقل دو سال کسب‌وکاری راه‌اندازی کنید. در این کسب‌وکار باید حداقل ۲۰۰.۰۰۰ دلار پول وارد کنید. در ادامه، در یک سال از دو سال، باید دو کارمند استخدام کنید و ۳۰۰.۰۰۰ دلار فروش ایجاد کنید.

خوبی این ویزا در این است که اول ویزای استرالیا را دریافت می‌کنید و بعد از رفتن به استرالیا اقدام به انتقال سرمایه می‌کنید. درضمن، داشتن زبان انگلیسی برای این ویزا شرط نیست.

ویزای استرالیا – کار

 

 

خلاصه و مفید …

ویزای کار استرالیا به‌طور کلی شامل مدل‌های مختلفی است. ما در این مقاله این ویزا را به چهار دسته تقسیم کرده‌ایم:

دسته اول
ویزای اسکیل ورکر استرالیا که یکی از مهم‌ترین انواع ویزای استرالیا محسوب می‌شود. این ویزا به سه نوع ویزای ۱۸۹ استرالیا، ویزای ۱۹۰ استرالیا و ویزای ۴۹۱ استرالیا تقسیم می‌شود. در این ویزا امتیاز‌بندی و شانس نقش بسیار مهمی دارد؛ امتیاز‌بندی از این جهت که شانس شما را در رقابت بالاتر بیاورد و شانس از این جهت که رشتۀ شما در لیست ایالت‌ها باز شود.

دسته دوم
ویزای اسپانسر شغلی با کارفرما که برای دریافت آن باید یک کارفرکا شما را اسپانسر کند. برای این منظور باید کارفرما ثابت کند که پوزیشن شغلی موردنظر را نمی‌تواند با یک استرالیایی و یا شخصی که اقامت استرالیا را دارد پر کند. اثبات این موضوع نیازمند آگهی‌کردن شغل موردنظر در مجلات و روزنامه است. اگر خارج از استرالیا هستید، این کار چندان راحت نیست.

دسته سوم
ویزای ۴۷۶ استرالیا که مخصوص فارغ‌التحصیلان امیرکبیر و دانشگاه تهران است. رشته باید مهندسی و سن زیر ۳۱ در هنگام اقدام باشد. حتی اگر یک روز از سن گذشته باشد نمی‌توانید کاری کنید.

دسته چهارم
ویزای ۴۸۵ استرالیا که مخصوص افرادی است که از استرالیا فارغ‌التحصیل شده‌اند. اگر تحصیل شما در مقطع لیسانس و یا فوق‌لیسانس در سیدنی، ملبورن و یا بریزبین باشد، به شما دو سال ویزا داده می‌شود اما اگر هر شهری غیر این سه باشد، مناطق ریجنال استرالیا یا همان مناطق کم‌جمعیت استرالیا به شما سه سال ویزا می‌دهند.

ویزای استرالیا – اسکیل ورکر

 

 

ویزای اسکیل ورکر استرالیا یکی از مهم‌ترین انواع ویزای استرالیا محسوب می‌شود. این ویزا به سه نوع ویزای ۱۸۹ استرالیا، ویزای ۱۹۰ استرالیا و ویزای ۴۹۱ استرالیا تقسیم‌بندی می‌شود. در این ویزا امتیازبندی و شانس نقش بسیار مهمی دارد؛ امتیازبندی از این‌ جهت که شانس شما را در رقابت بالاتر بیاورد و شانس از این‌ جهت که رشتۀ شما در لیست ایالت‌ها باز شود.

مراحل اقدام برای اخذ ویزای استرالیا از این روش به‌صورت زیر است:‌

۱- انتخاب رشته از مشاغل استرالیا و دریافت اسسمنت مدارک – زمان حدود ۱ تا ۵ ماه – هزینه بین ۵۰۰ تا ۱۶۰۰ دلار استرالیا
۲- ثبت در سیستم امتیازبندی در سایت اسکیل سلکت و ایالت‌های مدنظر – زمان نامشخص – هزینه بین ۰ تا ۳۰۰ دلار استرالیا
۳- دریافت دعوت‌نامه – زمان نامشخص – هزینه ندارد
۴- دریافت ویزا – زمان حدود ۱ سال – هزینۀ نفر اصلی حدود ۴۰۰۰ دلار استرالیا – نفر دوم حدود ۲۰۰۰ دلار استرالیا و فرزند حدود ۱۰۰۰ دلار استرالیا

مشکل اصلی ویزای استرالیا در اسکیل این است که شما وارد ویزایی می‌شوید که مشخص نیست چه زمانی آن را دریافت می‌کنید حتی ممکن است شروع کنید اما آن را نیمه رها کنید. علت آن در این است که این ویزا رقابتی است؛ یعنی، باید با افراد در سرتاسر دنیا رقابت کنید.

همچنین، گاهی شانس بسیار مهم است؛ یعنی، ممکن است شما خوش‌شانس باشید و در حالت ویزاهای ایالتی ۱۹۰ و ۴۹۱ رشتۀ شما توسط یک ایالت پذیرش شود و شما را انتخاب کنند و به شما دعوت‌نامه بدهند.

اینکه این روش را اقدام کنید یا خیر بستگی به شما دارد. اگر هزینۀ اقدام برای این ویزا برای شما چندان اذیت‌کننده نیست، می‌توانید شانس خود را امتحان کنید.

ویزای استرالیا – تلنت

 

 

ویزای تلنت استرالیا ظرف یکی دو سال گذشته غوغایی به پا کرده است. حتماً در جریان هستید که ایرانیان در این ویزا گل کاشته‌اند. حدود ۲۰ تا ۲۵ درصد از سهمیۀ این ویزا برای ایرانیان است و کشور ما در رقابت تنگاتنگی با کشور هند در رتبۀ دوم قرار دارد.

اما برای اقدام و دریافت ویزای استرالیا با این روش بهتر است که مدرک دکتری داشته باشید. باید بتوانید ثابت کنید که برای کشور استرالیا ارزشمند خواهید بود.

رشتۀ تحقیقی و یا کاری شما باید در یکی از شاخه‌های زیر باشد:

منابع (Resources)؛
کشاورزی (Agri-food and AgTech)؛
انرژی (Energy)؛
سلامت (Health industries)؛
دفاعی، تولیدات پیشرفته و فضا (Defence, advanced manufacturing and space)؛
اقتصاد دورانی (Circular economy)؛
تکنولوژی دیجیتال (DigiTech)؛
زیرساختی و توریسم (Infrastructure and tourism)؛
تکنولوژی مالی (Financial services and FinTech)؛
آموزش (Education​).
برای دریافت ویزای استرالیا با این روش باید شخصی از استرالیا شما را معرفی کند. برای پیداکردن شخص معرفی‌کننده یا همان نامینیتور می‌توانید از طریق برخی سازمان‌ها مثل سازمان مهندسین کامپیوتر و یا سازمان مهندسین استرالیا اقدام کنید.

ویزای استرالیا – استارت اپ

 

 

سال‌ها انتظار برای اعلام این خبر.

بالأخره استرالیا هم کوتاه آمد و ویزای استارت آپ خود را معرفی کرد اما متفاوت از کشور کانادا.

در استرالیا با دریافت این ویزا ابتدا باید به این کشور بروید و ایدۀ خود را پیاده کنید. وقتی دو سال ایدۀ شما اجرا شد، آن‌ وقت می‌توانید برای ویزای دائم اقدام کنید. البته، هرکدام از ایالت‌های استرالیا روش مدنظر خود را برای این نوع ویزای استرالیا در نظر می‌گیرند.

درحال‌حاضر، این ویزا برای افرادی مناسب است که ایدۀ خاصی دارند و می‌خواهند ایدۀ خود را در استرالیا عملیاتی کنند. ابتدا باید یک سازمان از ایدۀ شما حمایت کند. برای این منظور لازم است که ایدۀ خودتان را برای این سازمان‌ها ارسال کنید و از آن‌ها نامۀ تأیید دریافت کنید.

ویزای استرالیا – 476

 

 

ویزای ۴۷۶ استرالیا از آن دسته ویزاهایی است که اگر نسبت به آن آشنایی داشته باشید، می‌توانید به‌خوبی از فرصت‌هایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد استفاده کنید.

به‌ این‌ ترتیب، اگر تا وقتی‌که کم‌تر از ۳۱ سال هستید و در یکی از دانشگاه‌های امیرکبیر و یا دانشگاه تهران از رشته‌های مهندسی فارغ‌التحصیل شده‌اید، باید به‌سرعت برای این ویزا اقدام کنید، ویزای استرالیا را دریافت کنید و هیجده ماه به استرالیا بروید.

ویزای استرالیا – تحصیلی

 

 

آن کجا که به کشورهای همسایه مثل قبرس و ترکیه و… بروید و با کیفیتی چه‌بسا کم‌تر از ایران تحصیل کنید …
آن کجا که به اروپا بروید و در کشورهای اروپایی که هیچ‌وقت در آن‌ها حس خانۀ خودتان را نمی‌کنید تحصیل کنید …
آن کجا که در کانادا درس بخوانید و در دمای منفی ۲۰ درجه بلرزید… (هرچند که از گزینه‌های بالا خیلی بهتر است) …

آن کجا که در استرالیا تحصیل کنید. چون خودمان طرفدار استرالیا هستیم و برای انواع ویزای استرالیا فعالیت می‌کنیم، نمی‌خواهیم متعصبانه برخورد کنیم. تحصیل در استرالیا بسیار جذاب است.

شهریۀ تحصیل در این کشور تراز اول کم نیست (حقوق و درآمد هم در این کشور خیلی بالاتر از کشورهای دیگر است). سالی حدود ۳۰.۰۰۰ دلار برای شهریه و حدود ۲۰.۰۰۰ دلار سالانه برای خرج زندگی باید داشته باشید؛ یعنی، ۵۰.۰۰۰ دلار در سال. خب احتمالاً شوکه شدید؛ دو نکتۀ زیر را لحاظ کنید:

۱- خرج زندگی را می‌توانید از طریق کارکردن به دست آورید.
۲- بعد از تحصیل دو تا سه سال ویزای کار می‌گیرید.
۳- حقوق در استرالیا بالاست. اگر یک سال کار تخصصی پیدا کنید، می‌توانید تمام هزینه‌های کل دوران تحصیل خود را به‌سرعت برگردانید.

ویزای استرالیا – توریستی

 

 

استرالیا کشوری است که نام آن همیشه برای همه جذابیت خاص خودش را دارد. کشوری که در نیمکرۀ جنوبی واقع‌ شده است و در عین‌ حال یکی از امن‌ترین و جذاب‌ترین و پیشرفته‌ترین کشورهای دنیا است.

جمعیت این کشور ۲۵ میلیون نفر است و اقتصاد سیزدهم جهان را دارد. همواره در المپیک جزو ده کشور اول و یکی از سه کشور مهاجرپذیر دنیا است. زبان آن انگلیسی است، سومین مقصد دانشجویان بین‌المللی است و پر از مناطق طبیعی و بکر است.

همۀ این‌ها باهم ترکیب جذابی از کشور استرالیا ایجاد کرده است که همه دوست دارند در اولین فرصت ویزای استرالیا را دریافت کنند و از این کشور بازدید کنند. خب، شاید یکی از سریع‌ترین روش‌هایی که به ذهن خطور می‌کند ویزای بازدید مؤقت است.

اما خب برای کسانی که فامیلی در اینجا و سابقۀ مُهر کشورهای دیگر را در پاسپورت خود ندارند، دریافت این نوع ویزای استرالیا کمی مشکل است. اقدام برای این ویزا هزینۀ چندانی ندارد و فقط باید کم‌تر از ۲۰۰ دلار هزینۀ سفارت را پرداخت کرد. خود شخص می‌تواند به‌صورت آنلاین برای این ویزا اقدام کند. البته، داشتن وکیل ماهر مزایای خود را دارد.

ویزای استرالیا – والدین

 

 

به‌طور کلی وقتی اسم والدین برده می‌شود، طبیعتاً منظور افرادی هستند که فرزندان آن‌ها یکی از انواع ویزای استرالیا را دارند. حال‌ آنکه فرزند چه نوع ویزایی دارد، بسیار مهم است. بگذارید یک بررسی اجمالی روی انواع روش‌ها داشته باشیم.

۱- اگر فرزند شما دارای انواع ویزای استرالیا از نوع مؤقت است، والدین می‌توانند برای ویزای ویزیتوری اقدام کنند. سه ماه تا چند سال به آن‌ها ویزا می‌دهند ولی روی ویزا حق کار و تحصیل ندارند (عموماً نیازی هم ندارند).

۲- اگر فرزند شما دارای اقامت و یا شهروندی است، شرایط فرق دارد. اینجا دو حالت به وجود می‌آید:‌

  • حالت ۱-۲: نیمی از فرزندان اقامت و یا شهروندی دارند. در این حالت امکان دریافت اقامت دائم برای والدین وجود دارد.
  • حالت ۲-۲: نیمی از فرزندان اقامت و یا شهروندی ندارند. در این حالت ویزای ویزیتوری یک گزینه است اما گزینۀ دیگری هم وجود دارد که آن ویزای ۸۷۰ سه‌ ساله و پنج‌ ساله است.

شرایط دریافت ویزای استرالیا (اخذ ویزای استرالیا)

 

شرایط انواع ویزای استرالیا بالاتر به تفکیک توضیح داده شد.

همیشه اولین سؤالی که ذهن بسیاری از افراد را مشغول می‌کند، این است که آیا آن‌ها شرایط اخذ ویزای استرالیا را دارند؟

پاسخ این سؤال راحت نیست. استرالیا ۱۵۰ نوع ویزا دارد که هرکدام می‌تواند برای شخصی مناسب باشد. اینکه شما شرایط دریافت ویزای استرالیا را دارید یا خیر بستگی به جزئیات شرایط شما دارد.

اما برای اینکه از راه درست و سریع بتوانید به جواب سؤال خود برسید، یکی از سریع‌ترین راه‌ها این است که یک مطالعۀ اولیه در همین صفحه داشته باشید. سپس روی ویزایی که حس می‌کنید بیش‌تر به شرایط شما نزدیک است کلیک کنید و صفحۀ آن ویزا را با جزئیات بیش‌تر مطالعه کنید. سپس، درصورتی‌که تمایل داشتید فرم ارزیابی رایگان را برای ما ارسال کنید. همکاران ما با شما در ارتباط خواهند بود.

هزینه دریافت ویزای استرالیا

هزینۀ اخذ انواع ویزای استرالیا با یکدیگر متفاوت است. برای دریافت ویزای استرالیا مراحل مختلفی وجود دارد که هرکدام هزینه‌های متفاوتی را برای شما رقم می‌زند. برای مثال، در ویزای اسکیل ورکر شما باید ابتدا هزینۀ سازمان ارزیاب‌کنندۀ مدارک خود را بدهید (این هزینه جدا از هزینۀ قانونی ویزای استرالیا است). برای مثال، در ویزای کارآفرینی شما باید هزینه‌هایی از قبیل ارزیاب، حسابرس و طرح تجاری بدهید. این‌ها از هزینۀ ویزای شما جدا هستند. اگر بخواهید تخمین دقیق و با جزئیات بیش‌تری از هر یک از هزینه‌ها داشته باشید، می‌توانید به صفحۀ هزینه مهاجرت به استرالیا مراجعه کنید.

اما در همین صفحه تلاش کرده‌ایم هزینۀ قانونی انواع ویزای استرالیا را برای شما گرد هم آوریم. منظور ما از هزینۀ قانونی همان هزینه‌هایی هستند که شما در مرحلۀ ادارۀ مهاجرت پرداخت می‌کنید. هزینه‌های دیگر و هزینه‌های وکیل را در این جدول ذکر نکرده‌ایم.

مدت‌ زمان دریافت ویزای استرالیا

مدت‌زمان دریافت ویزای استرالیا هم‌ باتوجه به انواع ویزای استرالیا متفاوت است. برخی از ویزاها در یک‌ بازۀ کوتاه‌مدت قابل انجام هستند و برخی از ویزاها بسیار طولانی هستند. به‌طور کلی دربارۀ مدت‌زمان ویزا دو نکتۀ حیاتی وجود دارد:

check svg  نکته اول: برای برخی از ویزاها مثل ویزای اسکیل باید از ادامۀ مهارت و یا یکی از ایالت‌ها وارد پروسۀ رقابتی شوید تا دعوت‌نامه دریافت کنید. این پروسه چندان زمان مشخصی ندارد. بنابراین، این بخش را نمی‌توانیم جزو زمان انتظار برای ویزا در نظر بگیریم. در این نوع ویزای استرالیا زمان انتظار از دریافت دعوت‌نامه به بعد محاسبه می‌شود.

check svg  نکته دوم: برای هر نوع ویزا یک‌ زمان مینیمم و یک‌ زمان ماکزیمم وجود دارد که با مراجعه به وب‌سایت ادامۀ مهاجرت می‌توانید برای هر نوع ویزا کم‌ترین و بیش‌ترین زمان صدور را دریافت کنید.

در جدول زیر تخمینی از مدت‌ زمان انواع ویزای استرالیا در اختیار شما قرار داده‌ایم. دقت کنید که در ویزاهای اسکیل مدت‌زمان ویزا از زمان دریافت دعوت‌نامه به بعد محاسبه‌ شده است.

ما فقط حرف نمی‌زنیم: نیازی نیست شعار بدهیم. شما با نگاهی به خدمات و تیم ما متوجه کیفیت تیم ما خواهید شد. ما به شما وعده‌های عجیب غریبت نظیر دریافت فوری ویزا نمی‌دهیم. ما به شما خدمات تضمینی می‌دهیم.

اگر دریافت ویزا و پروسه مهاجرت خود با ما بسپارید، خودتان متوجه تمامی مواردی که گفتیم خواهید شد. با ما از مسیر مهاجرت خود نیز لذت خواهید برد و دغدغه‌ و نگرانی نخواهید داشت.

انواع ویزای استرالیا ویزای استرالیا مدت زمان دریافت ویزای استرالیا هزینه دریافت ویزای استرالیا
ویزای استرالیا از طریق اسکیل ویزای ۱۸۹ استرالیا 12 تا 24 ماه نفر اصلی 4240 دلار استرالیا
نفر همراه بالای 18 سال 2120 دلار استرالیا
هرکدام از فرزندان زیر 18 سال 1060 دلار استرالیا
ویزای ۱۹۰ استرالیا 12 تا 24 ماه نفر اصلی 4240 دلار استرالیا
نفر همراه بالای 18 سال 2120 دلار استرالیا
هرکدام از فرزندان زیر 18 سال 1060 دلار استرالیا
ویزای ۴۸۹ استرالیا 4 تا 12 ماه  
ویزای ۴۹۱ استرالیا 4 تا 12 ماه

نفر اصلی 4240 دلار استرالیا

نفر همراه بالای 18 سال 2120 دلار استرالیا

هرکدام از فرزندان زیر 18 سال 1060 دلار استرالیا

ویزای ۴۷۶ استرالیا 6 تا 12 ماه

نفر اصلی 425 دلار استرالیا

نفر همراه بالای 18 سال 210 دلار استرالیا

فرزندان زیر 18 سال هرکدام 105 دلار استرالیا

ویزای استرالیا از طریق کارفرما ویزای ۱۸۶ استرالیا 3 تا 6 ماه

نفر اصلی 4115 دلار استرالیا

نفر همراه بالای 18 سال 2060 دلار استرالیا

هرکدام از فرزندان زیر 18 سال 1030 دلار استرالیا

ویزای ۴۹۴ استرالیا 3 تا 6 ماه

نفر اصلی 4115 دلار استرالیا

نفر همراه بالای 18 سال 2060 دلار استرالیا

هرکدام از فرزندان زیر 18 سال 1030 دلار استرالیا

ویزای ۴۸۲ استرالیا 3 تا 6 ماه

نفر اصلی 1290 دلار استرالیا

نفر همراه بالای 18 سال 1290 دلار استرالیا

هرکدام از فرزندان زیر 18 سال 325 دلار استرالیا

ویزای دامای استرالیا 3 تا 6 ماه بستگی به ساب کلاس ویزا دارد
ویزای استرالیا از طریق سرمایه گذاری ویزای کارآفرینی 12 تا 24 ماه

متقاضی اصلی 6085 دلار استرالیا

نفر همراه بالای 18 سال 3045 دلار استرالیا

فرزندان زیر 18 سال هرکدام 1520 دلار استرالیا

ویزای سرمایه گذاری 18 تا 28 ماه

متقاضی اصلی 6085 دلار استرالیا

نفر همراه بالای 18 سال 3045 دلار استرالیا

فرزندان زیر 18 سال هرکدام 1520 دلار استرالیا

ویزای استارت آپ 6 تا 18 ماه

نفر اصلی 4115 دلار استرالیا

نفر همراه بالای 18 سال 2060 دلار استرالیا

هرکدام از فرزندان زیر 18 سال 1030 دلار استرالیا

ویزای استرالیا از طریق تحصیل ویزای ۵۰۰ استرالیا 3 تا 6 ماه

متقاضی اصلی 630 دلار استرالیا

نفر همراه بالای 18 سال 470 دلار استرالیا

فرزندان زیر 18 سال هرکدام 155 دلار استرالیا

ویزای استرالیا از طریق دیدار ویزای ۶۰۰ استرالیا 1 تا 3 ماه

داخل استرالیا 370 دلار استرالیا

خارج استرالیا 145 دلار استرالیا

ویزای استرالیا از طریق ازدواج ویزای ۸۲۰ به مدت دو سال- داخل استرالیا 18 تا 28 ماه 7715 دلار استرالیا
ویزای ۳۰۹ به مدت دو سال- خارج استرالیا 12 تا 18 ماه 7715 دلار استرالیا
ویزای استرالیا از طریق نامزدی ویزای ۳۰۰ به مدت نه ماه 12 تا 18 ماه 7715 دلار استرالیا
ویزای استرالیا از طریق فرزندان برای والدین ویزای ۱۷۳ به مدت دو سال- خارج استرالیا 48 تا 60 ماه

متقاضی اصلی 2850 دلار استرالیا

همراه بالای 18 سال 1425 دلار استرالیا

فرزندان زیر 18 سال هرکدام 715 دلار استرالیا

ویزای ۱۴۳- خارج استرالیا 48 تا 60 ماه

متقاضی اصلی 4225 دلار استرالیا

همراه بالای 18 سال 1425 دلار استرالیا

فرزندان زیر 18 سال هرکدام 715 دلار استرالیا

ویزای ۱۰۳- خارج استرالیا 48 تا 60 ماه متقاضی اصلی 4425 دلار استرالیا
همراه بالای 18 سال 2215 دلار استرالیا
فرزندان زیر 18 سال هرکدام 1110 دلار استرالیا
ویزای ۸۸۴ به مدت دو سال- بالای ۶۵ سال و داخل استرالیا 48 تا 60 ماه

متقاضی اصلی 4255 دلار استرالیا

همراه بالای 18 سال 2110 دلار استرالیا

فرزندان زیر 18 سال هرکدام 1060 دلار استرالیا

ویزای ۸۶۴- بالای ۶۵ سال و داخل استرالیا 48 تا 60 ماه

متقاضی اصلی 4225 دلار استرالیا

همراه بالای 18 سال 2110 دلار استرالیا

فرزندان زیر 18 سال هرکدام 1060 دلار استرالیا

ویزای ۸۰۴- بالای ۶۵ سال و داخل استرالیا 48 تا 60 ماه

متقاضی اصلی 4425 دلار استرالیا

همراه بالای 18 سال 2215 دلار استرالیا

فرزندان زیر 18 سال هرکدام 1110 دلار استرالیا

ویزای ۸۷۰ به مدت سه تا پنج سال 6 تا 12 ماه ویزای سه‌ساله 5090 دلار استرالیا
ویزای پنج‌ساله 10180 دلار استرالیا

آزمایشات ویزای استرالیا

در پروسۀ اکثر ویزاهای استرالیا در مرحلۀ صدور و شاید مدتی قبل از صدور از شما درخواست آزمایشات خواهد شد. به‌طور کلی هزینۀ آزمایشات پزشکی بین یک تا دو میلیون تومان است. این آزمایشات معمولاً در تهران و برخی از شهرهای دیگر ایران نیز قابل انجام هستند.

برای بررسی نحوۀ انجام آزمایشات ویزای استرالیا به صفحۀ زیر مراجعه کنید.

ویزای استرالیا و آکادمی 5X ایران استرالیا

یکی از کم‌هزینه‌ترین و سریع‌ترین راه‌های آشنایی بیش‌تر با مراحل ویزای استرالیا و ورود به این کشور عضویت در آکادمی ایران استرالیا است. عضویت در این آکادمی رایگان است و می‌توانید به‌ راحتی از مزایای این آکادمی استفاده کنید. برای عضویت در آکادمی 5x ایران استرالیا به این صفحه رجوع کنید.

آخرین دیدگاه‌ها