ویزای توریستی استرالیا

خانه|ویزای توریستی استرالیا

معرفی خدمات شرکت

آخرین آپدیت: امروز

مجموعه ایران استرالیا مرجع تخصصی  برای ثبت شرکت

با ما بیزینس خود را در استرالیا راه‌اندازی کنید.

ویزای توریستی استرالیا

استرالیا یکی از زیباترین کشورهای جهان است که دارای جاذبه‌های گردشگری فراوانی است. به همین دلیل نیز همه‌ساله میلیون‌ها نفر از سراسر جهان برای بازدید از جاذبه‌های گردشگری این کشور به آن سفر می‌کنند.

ویزای توریستی استرالیا برای افرادی است که می‌خواهند برای مسافرت و یا دیدار اهالی خانواده و یا فامیل به استرالیا سفر کنند. برای اینکه موفق به دریافت ویزای توریستی استرالیا شوید، لازم است که مدارک لازم را ارائه کنید و هزینۀ آن را نیز پرداخت کنید تا موفق به کسب ویزای توریستی استرالیا شوید.

در این مقاله قصد داریم شما را با انواع ویزاهای توریستی استرالیا آشنا کنیم. همچنین، شرایط روش اخذ و میزان هزینۀ دریافت ویزای توریستی استرالیا را بیان خواهیم کرد. بنابراین، اگر شما هم علاقه‌مندید که از کشور زیبای استرالیا دیدن کنید، توصیه می‌کنیم که این مقاله را از دست ندهید!

ویزای توریستی استرالیا در یک نگاه

به‌طور کلی، ویزای توریستی استرالیا برای همۀ افرادی است که قصد دارند برای مسافرت و بازدید از جاذبه‌های گردشگری استرالیا و یا دیدار با خانواده و نزدیکان خود به استرالیا سفر کنند. همچنین، افرادی که قصد دارند برای قرارهای کاری، ملاقات‌های تجاری و یا شرکت در سمینارها به استرالیا سفر کنند، می‌توانند از طریق ویزای توریستی استرالیا اقدام کنند.

در ادامه، با چهار نکتۀ مهم دربارۀ ویزای توریستی استرالیا آشنا می‌شوید:

 • با دریافت ویزای توریستی فامیلی استرالیا شما اجازۀ کار ندارید و فقط تا سه ماه می‌توانید تحصیل کنید.
 • ممکن است پلیس چک و آزمایش‌های پزشکی موردنیاز باشد که در صورت انجام تا یک سال اعتبار دارند.
 • انگشت‌نگاری برای این ویزا لازم است.
 • مدت اعتبار این ویزا بین سه، شش و دوازده ماه است.

انواع ویزای توریستی استرالیا

ویزای توریستی استرالیا دارای انواع و شاخه‌های متعددی است که ذیل شماره‌های ۶۰۰ در انواع ویزای استرالیا دسته‌بندی می‌شوند. در ادامه، با انواع ویزای توریستی استرالیا آشنا می‌شوید:

 • ویزای گردشگری استرالیا

این اصلی‌ترین نوع ویزای توریستی استرالیا است که برای گردشگران صادر می‌شود. بر این‌ اساس، گردشگران و توریست‌هایی که قصد بازدید از جاذبه‌های گردشگری استرالیا را دارند و اقوام و نزدیکان آن‌ها در استرالیا نیستند، باید این ویزا را درخواست کنند. اعتبار این ویزا باتوجه‌ به هدف اعلامی شما به سفارت استرالیا است. برای اخذ ویزای توریستی و گردشگری استرالیا حتماً باید تاریخچۀ سفری مناسب را با منابع مالی خود داشته باشید.

 • ویزای توریستی استرالیا با تضمین مالی اسپانسر

اگر خواهر و برادر یا اقوام شما در استرالیا هستند و شما قصد دیدار آن‌ها را با دعوت‌نامه دارید، معمولاً این مسیر برای دریافت ویزای توریستی استرالیا از همه بهتر است. در این روش، معمولاً شخصی که در استرالیا است و دعوت‌نامه ارسال می‌کند، بین ۵۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ دلار استرالیا به‌عنوان امانت نزد دولت استرالیا می‌گذارد و بعد از اینکه شما به کشور خود بازگشتید مبلغ خود را پس می‌گیرید.

 • ویزای توریستی برای بیزینس

اگر قصد سفر به استرالیا برای شرکت در کنفرانس، مصاحبۀ شغلی، قرارداد کاری و از این‌ قبیل موارد را دارید، می‌بایست از شاخۀ ویزای توریستی بیزینسی استرالیا اقدام کنید. برای دریافت ویزای بیزینسی سمینارها می‌توانید از سابکلاس ۴۵۹ و ۴۵۶ هم استفاده نمایید.

 • ویزای توریستی برای خانوادۀ دانشجو

اگر در استرالیا تحصیل می‌کنید، می‌توانید همسر و فرزندان خود را نیز به همراه خود به استرالیا بیاورید. آن‌ها احتیاجی به ویزای توریستی ندارند و می‌توانند به‌عنوان همراه به ویزای شما اضافه شوند اما اعضای دیگر خانواده مثل پدر، مادر، خواهر و برادر باید ویزای توریستی دریافت کنند. معمولاً ویزای توریستی پدر و مادر از سایر اعضای خانواده راحت‌تر صادر می‌شود.

همچنین، می‌توانید برای جشن فارغ‌التحصیلی خود برای اعضای خانوادۀ خود درخواست ویزای توریستی دهید تا آن‌ها نیز در این مراسم باشکوه شرکت کنند.

شرایط ویزای توریستی استرالیا

برای اینکه شانس شما در دریافت ویزای توریستی استرالیا افزایش یابد، بهتر است که شرایط زیر را داشته باشید:

 • دارابودن تمکن مالی

شما باید ثابت کنید که دارای تمکن مالی مناسبی هستید. متقاضی ویزای توریستی استرالیا برای هر روز اقامت خود در این کشور باید میانگین بین ۶۰ تا ۸۰ دلار استرالیا تمکن مالی به سفارت این کشور ارائه کند. مبلغ اعلام‌شده با احتساب هزینۀ اقامت و خرج‌های روزانه در استرالیا است.

 • داشتن تاریخچۀ مسافرت‌ها

تاریخچۀ سفرهای گذشتۀ شما تأثیر زیادی در شانس موفقیت شما در کسب ویزای توریستی استرالیا دارد. هرچقدر مهرهای بیش‌تر و قوی‌تری در پاسپورت شما باشد، کار شما برای دریافت ویزای توریستی استرالیا راحت‌تر می‌شود.

 • داشتن دعوت‌نامه

متقاضی ویزای توریستی استرالیا درصورتی‌که دعوت‌نامه داشته باشد، شانس بیش‌تری برای اخذ ویزای توریستی استرالیا خواهد داشت. دعوت‌نامه اگر از سمت بستگان درجه‌یک متقاضی ارسال شود، دارای اعتبار بیش‌تری خواهد بود.

هزینه ویزای توریستی استرالیا

ازجمله شرایط لازم برای دریافت ویزای توریستی استرالیا، پرداخت هزینۀ آن است. بر این‌ اساس اگر از ایران اقدام می‌کنید، هزینۀ این ویزا ۱۴۰ دلار استرالیا است. البته اگر از استرالیا اقدام کردید، هزینۀ ویزا ۳۴۵ دلار استرالیا خواهد بود. لازم به ذکر است که این هزینه تحت هیچ شرایطی پس داده نخواهد شد.

هزینۀ ویزای توریستی استرالیا شامل هزینه‌های متفرقه مانند آزمایش‌های پزشکی نخواهد بود و در صورت لزوم باید هزینۀ آن‌ها به‌صورت جداگانه پرداخت شود. به‌عنوان مثال، هزینۀ انگشت‌نگاری ۲۳ یورو خواهد بود.

مدارک لازم برای ویزای توریستی استرالیا

برای دریافت ویزای توریستی استرالیا لازم است که مدارک زیر را ارائه دهید:

 • پاسپورت متقاضی و همراهان؛
 • یک قطعه عکس 3.5*4.5 از هر نفر؛
 • کارت ملی و شناسنامه به همراه ترجمه؛
 • تاریخچۀ سفرهای پیشین شما؛
 • تکمیل فرم‌های موردنیاز سفارت استرالیا؛
 • ریز پرینت شش‌ماهه از حساب بانکی جاری؛
 • نامۀ تمکن مالی از حساب بانکی؛
 • ترجمۀ اسناد ملکی شخص متقاضی؛
 • گواهی اشتغال به کار فعلی؛
 • بایو متریک یا همان انگشت‌نگاری؛
 • اطلاعات بانکی اسپانسر در صورت استفاده از ویزای توریستی اسپانسری.

در ادامه، چند نکتۀ مهم در مورد مدارک لازم برای دریافت ویزای توریستی استرالیا بیان می‌کنیم:

نامۀ تمکن مالی را باید به زبان انگلیسی از بانک دریافت کنید. در این نامه بهتر است حداقل حدود ۱۰,۰۰۰ دلار استرالیا داشته باشید؛ چون بانک‌ها به دلار دولتی ارزش دلار را محاسبه می‌کنند و باید حدود ۳۰ میلیون تومان باشد که ارزش ۱۰,۰۰۰ هزار دلار در نامۀ تمکن شما پرینت شود.

پرینت حساب‌ها یا همان گردش سه‌ماهه می‌تواند کمک‌کننده باشد. همچنین، فیش حقوقی یکی‌دو مورد اخیر نیز کمک‌کننده است.

در مورد گواهی اشتغال‌به‌کار بهتر است در گواهی ذکر شود که مثلاً با مرخصی با شما موافقت شده است و شما باید بعد از مدت مشخص سفر، مجدد به کار خود بازگردید. اگر دانشجو یا دانش‌آموز هستید نیز کارت دانشجویی و گواهی مشغول‌‌به‌‌تحصیل به شما برای دریافت ویزای توریستی استرالیا کمک می‌کند.

اگر دعوت‌نامه‌ای از فامیل یا آشنای خود دارید، آن را ضمیمه کنید. متن دعوت‌نامه به‌طور کلی باید شامل این باشد که ما به‌عنوان *نسبت ایشان با شما* دعوت می‌کنیم که  *نام شما*‌ برای مدت شروع … تا پایان …… به دیدار ما بیاید. در این نامۀ دعوت‌کننده بهتر است شمارۀ پاسپورت خود و اسکن صفحۀ اول پاسپورت خود را نیر به همراه آدرس و شمارۀ تلفن خود بگذارد. اگر آن‌ها هزینۀ سفر شما را می‌دهند، حساب بانکی آن‌ها نیز لازم است.

اگر از مدل اسپانسر استفاده می‌کنید، اطلاعات بانکی مثل ریز بانکی و فیش حقوقی اسپانسر را نیز داخل مدارک قرار دهید؛ همچنین، شناسنامۀ اسپانسر و پدر یا مادر مشترک تا نسبت خانوادگی را بتوانید نشان دهید.

در یک نامه برنامۀ حدودی از سفر خود عنوان ‌کنید. اگر کسی را در استرالیا ندارید و برایتان مقدور است، رزرو هتل را نیز در این برنامه قرار دهید. همچنین، قراردادن بلیت رفت‌وبرگشت رزروی نیز به پرونده کمک می‌کند.

بعد از اینکه ویزای خود را لاج کردید و نامۀ انگشت‌نگاری را دریافت کردید، چهارده روز زمان دارید تا برای انگشت‌نگاری اقدام کنید. خوشبختانه، برخلاف ویزای توریستی کانادا که لازم است برای انگشت‌نگاری به خارج از کشور سفر کنید، برای ویزای توریستی استرالیا انگشت‌نگاری در ایران انجام می‌شود. هزینۀ جمع‌آوری اطلاعات بیومتریک ۲۳ یورو است که باید به‌صورت نقدی به یورو در سنتر بایو متریک پرداخت شود.

نمونه دعوت‌نامه ویزای توریستی استرالیا

در ادامه، یک نمونه دعوت‌نامۀ ویزای توریستی استرالیا برای خانوادۀ یک دانشجوی محصل در استرالیا را به زبان انگلیسی مشاهده می‌کنید:

[address of the Australian visa office in your home country]

Subject: [full name and birth date of the visitor]

Date:

Dear Sir/Madam,

I am currently enrolled in a course leading to [degree name] at the University of …………. and expected to complete my course on [date]. I wish to invite [name of the visitor] to visit me in Australia for [number of weeks or months] {and attend my graduation ceremony on [ceremony date]}

I have attached a certified copy of my passport and Australian student visa, {and a copy of the University of ……….. Schedule of Degree Conferring Ceremonies available from www…………………….au}

Yours sincerely[your name as appears on passport] [your residential address in Australia].

ویزای توریستی استرالیا بدون دعوت‌نامه

یکی از مواردی که شانس موفقیت شما را در کسب ویزای توریستی استرالیا افزایش می‌دهد، داشتن دعوت‌نامه از طرف خانواده و نزدیکان ساکن استرالیا است. با این‌ حال اگر دعوت‌نامه هم نداشته باشید، دریافت ویزای توریستی استرالیا ممکن است؛ خصوصاً اگر مدارک قابل‌قبولی ارائه کنید که نشان از بازگشت شما به ایران دارد.

ارائۀ مدارک زیر برای نشان‌دادن قصد بازگشت به کشور خود لازم است:

 • سند اموال و دارایی‌هایی که شما در کشور دارید؛
 • سند ازدواج (در صورت متأهل‌بودن) یا سند طلاق یا سند فوت همسر (شاخۀ توریستی فامیلی)؛
 • مدارکی که نشان دهد چرا برای بیزینس یا سمینار به استرالیا می‌روید (شاخۀ توریستی بیزینسی)؛
 • دعوت‌نامه‌ای از سازمان مربوطه که شما از طرف آن دعوت شده‌اید؛
 • جزئیات ثبت‌نام کنفرانس؛
 • نامه‌ای از طرف دعوت‌کننده که دلیل سفر شما را عنوان می‌کند؛
 • برنامۀ دقیق سفرتان را عنوان کنید. شمارۀ تلفن افرادی که برای ملاقات با آن‌ها می‌روید را بگذارید؛
 • مهارت‌های شغلی و تحصیلی خود را بیان کنید؛
 • از شغل فعلی خود و شرح وظایف خود بیان کنید؛
 • مدارکی که نشان می‌دهد شرکتی که شما برای آن کار می‌کنید یک شرکت بیزینسی است؛ مثلاً کد مالیاتی شرکت، شمارۀ ثبت شرکت و گزارش‌های سالیانۀ شرکت.

توصیۀ ما استفاده از یک وکیل مهاجرت استرالیا برای اثبات بازگشت به کشور خود است. علاوه‌بر مدارک فوق، وکیل نامۀ قانونی برای افسر پرونده می‌نویسد و دلایل بازگشت شما را با لینک به بند‌های قانونی برای آفیسر توضیح می‌دهد.

به‌طور تجربی و از آمارهای ریجکتی متوجه شده‌ایم که این نامه تأثیر زیادی روی دریافت ویزای توریستی استرالیا از نگاه آفیسر دارد. در این نامه، وکیل مهاجرت به استرالیا بند‌هایی از قانون که مرتبط با قانع‌کردن آفیسر است، به‌صورت تحلیلی برای آفیسر توضیح می‌دهد و سپس پروندۀ شما را با کد مشخص از طریق پورتال خود به ادارۀ مهاجرت ارسال می‌کند.

توجه داشته باشید که تنها وکلایی می‌توانند این کار را انجام دهند که به‌طور قانونی در سیستم ادارۀ مهاجرت استرالیا ثبت شده باشند. این کار همچنان تضمینی برای دریافت ویزای شما ایجاد نمی‌کند اما ریسک ریجکتی شما را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

ریجکتی ویزای توریستی استرالیا

درصورتی‌که مدارک درخواست‌شده را به‌صورت کامل ارائه کنید، معمولاً با درخواست شما موافقت می‌شود و ویزای توریستی استرالیا برای شما صادر می‌شود. با این‌ حال، در مواردی نیز ممکن است که درخواست شما موردتأیید قرار نگیرد و ویزای شما ریجکت شود.

دلایل اصلی ریجکت‌شدن ویزای توریستی استرالیا موارد زیر است:

 • ارائۀ اطلاعات غیرواقعی و جعلی به سفارت استرالیا؛
 • داشتن سوءپیشینۀ کیفری؛
 • تاریخچۀ سفری غیرقابل‌قبول برای سفارت استرالیا؛
 • توانایی‌نداشتن در پرداخت هزینه‌ های اقامت در استرالیا.

بنابراین، اگر می‌خواهید که درخواست شما برای دریافت ویزای توریستی استرالیا موردتأیید قرار گیرد، توجه داشته باشید که تمامی مدارک درخواستی را بادقت ارسال کنید. توصیۀ ما این است که برای ارسال مدارک از شرکت‌های معتبر مانند ایران استرالیا استفاده کنید تا ریسک ریجکت‌شدن ویزای توریستی استرالیا کاهش یابد.

ویزای توریستی استرالیا و پناهندگی

یکی از کارهایی که متأسفانه برخی از دارندگان ویزای توریستی استرالیا انجام می‌دهند، ورود به این کشور و سپس درخواست پناهندگی استرالیا است. در این زمینه باید بگوییم که رفتن به کشور استرالیا با ویزای توریستی و سپس اقدام برای ویزای بشردوستانه استرالیا و یا حمایت خواستن از دولت استرالیا راهکار مناسبی نمی‌باشد؛ زیرا شرایط مناسبی شامل حال شما نمی‌شود و پیشنهاد ما این است که هرگز چنین کاری نکنید.

علاوه بر این، درخواست پناهندگی پس از ورود به استرالیا از طریق ویزای توریستی تأثیر منفی در پذیرش دیگر کیس‌های ویزای توریستی استرالیا دارد و سبب می‌شود که سخت‌گیری بیش‌تری در صدور ویزای توریستی استرالیا برای هم‌وطنان ایرانی انجام پذیرد.

تمدید ویزای توریستی استرالیا

توجه داشته باشید که ویزای توریستی استرالیا معمولاً دارای شرایطی مانند شرط شمارۀ ۸۵۰۳ است. اگر شرط ۸۵۰۳ را در ویزای خود دارید، این بدین معنی است که حق ماندن در استرالیا را با هیچ ویزای دیگری ندارید و باید حتماً بعد از پایان مهلت ویزا به کشور برگردید.

ویزای توریستی را می‌توانید در صورت لازم تمدید کنید. برای تمدید ویزا می‌توانید از استرالیا و به‌صورت آنلاین اقدام نمایید. دقت داشته باشید که اگر شرط ۸۵۰۳ در ویزای شما موجود است، حق تمدید ویزا را ندارید.

با این حال، اگر شرط ۸۵۰۳ را در ویزای خود داشتید و شرایط شما به‌گونه‌ای بود که شدیداً نیاز به تمدید ویزا داشتید و در صورت تمدیدنشدن ویزا عواقب ناگواری شامل حال شما می‌شود، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از طریق قانونی و مکاتبه پروندۀ شما را پیگیری نماییم.

کیس استادی

کیس استادی ۱ – حمید و خانواده

حمید متأهل است و از قبلاً ویزای شینگن ندارد. او برای ویزای توریستی استرالیا اقدام کرد و با وجود داشتن بیمه و مدارک شغلی و سند منزل و تأمین مالی متأسفانه ویزای توریستی او ریجکت شد.

در نامۀ ریجکتی، آفیسر عنوان کرده است که مطمئن نیست اگر ویزا را صادر کند حمید به کشور خود بازمی‌گردد یا نه. در ذکر دلایل، آفیسر به همراهی همسر و فرزند او اشاره کرده است که باوجود حضور خانوادۀ شما در سفر، این احتمال باز بیش‌تر خواهد شد که شما به کشور خود بازنگردید.

کیس استادی ۲- ویزای توریستی سارا و یک اشتباه بزرگ

سارا متأهل است و قبلاً دو بار با خانواده به اروپا سفر کرده است. آن‌ها همچنین ویزای مولتی کانادا را نیز دارند اما هنوز به کانادا سفر نکرده‌اند. سارا برای ویزای توریستی استرالیای خود و خانواده اقدام کرد. در عین‌ حال که آن‌ها انتظار دریافت ویزا را داشتند، متأسفانه ویزای آن‌ها ریجکت شد.

ظاهراً در حین پروسۀ بررسی، با موبایل سارا از طرف سفارت تماسی گرفته شده است و از او پرسش می‌شود که آیا با ورود به استرالیا قصد دارید به کشور خود بازگردید یا برای ویزاهای دیگر اقدام کنید؟ سارا در تماس اعلام کرده بود که آن‌ها قصد دارند استرالیا را ببینند و اگر از آنجا خوششان بیاید، به‌صورت قانونی برای ویزاهای دیگر ازجمله ویزای بیزینسی اقدام می‌کنند.

این مسئله برای آفیسر پرونده ابهام ایجاد کرده بود و آن‌ها ریجکت شده بودند. خوشبختانه، بعد از مراجعۀ آن‌ها به دفتر ایران استرالیا و در اپلای مجدد این مشکل را رفع نموده و مجددا اقدام کردیم و ویزای توریستی استرالیای آن‌ها صادر شد.

کیس استادی ۳- ویزای توریستی آیدا و دردسر بی‌اطلاعی

آیدا نقشه‌بردار است و بیزینس شخصی خود را دارد. او قبلاً ویزای شینگن داشته است. او خود برای ویزای توریستی استرالیا دو بار اقدام کرده است و هر دو بار موفق به دریافت ویزا شده است. بعد از سفر دوم، او به استرالیا علاقه‌مند شد و تصمیم گرفت با ویزای کار استرالیا برای دریافت اقامت استرالیا اقدام کند.

علی‌رغم اینکه او از امتیازات لازم برای دریافت ویزای کار استرالیا بهره‌مند بود اما با درخواست او موافقت نشد. دلیل هم این بود که سارا در دو اپلای ویزای توریستی خود کل پروندۀ سوابق شغلی خود را به ادارۀ مهاجرت اعلام کرده بود و آن پرونده برای ویزای کار استرالیا چندان مناسب نبود.

اکنون دیگر امکان تغییر آن سوابق اعلام‌شده برای او میسر نیست؛ زیرا تمام اطلاعات را بدون دقت و تمرکز و فقط به‌ قصد دریافت ویزای توریستی وارد کرده بود و فکر نمی‌کرد روزی این اطلاعات ممکن است با ویزای بعدی‌ای که می‌خواهد درخواست کند تناقضی داشته باشد.

کلام پایانی درباره ویزای توریستی استرالیا

ویزای توریستی استرالیا برای همۀ افرادی است که قصد بازدید از جاذبه‌های گردشگری استرالیا و یا دیدار با خانواده و نزدیکان خود را دارند. برای دریافت ویزای توریستی استرالیا باید شرایط و مدارک لازم را داشته باشید تا درخواست شما موردتأیید قرار گیرد.

در مقاله‌ای که از پیش روی شما گذشت، ویزای توریستی استرالیا را به‌صورت کامل موردبررسی قرار دادیم. هزینۀ ویزای توریستی استرالیا و شرایط و مدارک لازم برای ویزای توریستی استرالیا ازجمله مباحثی است که در این مقاله موردبررسی قرار دادیم.

مجموعۀ ایران استرالیا از شرکت‌های معتبر در زمینۀ ویزای توریستی است که این آمادگی را دارد تا در اسرع وقت ویزای توریستی استرالیا را برای شما دریافت کند. بنابراین، اگر شما هم در فکر سفر به استرالیا و دریافت ویزای توریستی استرالیا هستید، توصیه می‌کنیم فرم ارزیابی رایگان ایران استرالیا را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع‌ وقت با شما ارتباط برقرار کنند.

سؤالات پرتکرار ویزای توریستی

اگر درخواست ویزای توریستی استرالیا ریجکت شد چه کاری باید کرد؟

می‌توانید از فردای همان روز مجدداً اقدام کنید؛ البته بهتر است تغییری در شرایط ایجاد کنید.

اگر با ویزای توریستی وارد استرالیا شویم و بچه‌دار شویم، آیا به فرزندمان پاسپورت استرالیا تعلق می‌گیرد؟

خیر. استرالیا شبیه کانادا و آمریکا عمل نمی‌کند و تولد در آن کشور موجب شهروندی نمی‌شود.

آیا می‌توانم با ویزای توریستی استرالیا وارد این کشور شوم سپس ویزا را تبدیل به ویزای دیگری کنم؟

اگر شرط ۸۵۰۳ روی ویزا درج نشده باشد، می‌توانید برای ویزاهای دیگر اقدام کنید؛ البته تضمینی نیست که با درخواست شما موافقت شود.

استفاده از وکیل برای دریافت ویزای توریستی استرالیا چه فایده‌ای دارد؟

استفاده از وکیل رسمی مهاجرت سبب می‌شود که ریسک ریجکت‌شدن پروندۀ شما تا حد زیادی کاهش یابد.

هزینۀ ویزای توریستی استرالیا چقدر است؟‌

هزینۀ اپلای ویزا ۱۴۰ دلار استرالیا است. همچنین، هزینۀ انگشت‌نگاری ۲۳ یورو است.

مدت‌زمان دریافت ویزای توریستی استرالیا چقدر است؟‌

معمولاً بین دو تا چهار هفته جواب اعلام می‌شود.

آیا می‌توانیم از دوستان خود در استرالیا درخواست کنیم برایمان دعوت‌نامه ارسال کنند؟

دعوت‌نامه‌ای که از طرف فامیل درجه‌یک نباشد، چندان ارزش بالایی ندارد. با این‌ حال، وجود این‌گونه دعوت‌نامه‌ها ممکن است در مواقعی مفید باشد.

آخرین دیدگاه‌ها