ویزای ۴۷۶ استرالیا چیست

خانه|ویزای ۴۷۶ استرالیا چیست

معرفی خدمات شرکت 

آخرین آپدیت: امروز

مجموعه ایران استرالیا مرجع تخصصی  برای ثبت شرکت

با ما بیزینس خود را در استرالیا راه‌اندازی کنید.

ویزای ۴۷۶ استرالیا دانشگاه تهران و دانشگاه امیرکبیر

ویزای ۴۷۶ استرالیا مخصوص مهندسین فارغ‌التحصیل از دانشگاه‌های اعلام شده از طرف اداره مهاجرت استرالیا می‌باشد که خوشبختانه در بین 36 دانشگاه اعلام شده دو دانشگاه بزرگ از کشور ایران، ویزای 476 برای فارغ‌التحصیلان دانشگاه امیرکبیر و ویزای 476 استرالیا برای فارغ‌التحصیلان دانشگاه تهران در لیست قرار دارند. با دریافت ویزای ۴۷۶ استرالیا می‌توانید خانواده (همسر و فرزندان) خود را نیز به همراه خود به استرالیا بیاورید و علاوه بر متقاضی اصلی، نفر همراه نیز حق کار و تحصیل بدون پیش‌شرط را دارد. ۱۸ ماه فرصت مناسبی است که دولت استرالیا در اختیار فارغ‌التحصیلان این دانشگاه‌ها می‌گذارد تا از طریق ویزای ۴۷۶ دانشجویان امیرکبیر و تهران به استرالیا مهاجرت کنند.

مدت ویزا ۱۸ ماه است و به متقاضی این امکان را می‌دهد تا با حضور در استرالیا شرایط خود را برای دریافت ویزای کار استرالیا بهبود دهد. بسته به شرایط هر متقاضی امکان کسب امتیاز اضافه‌تر از طریق حضور در استرالیا وجود دارد. برای مثال تحصیل در استرالیا، تحصیل در مناطق کم‌جمعیت استرالیا، آزمون ناتی در استرالیا، تحصیل در دوره‌های حرفه‌ای در استرالیا، سابقه کار در استرالیا همه جزو پتانسیل‌هایی هستند که می‌توانند امتیاز متقاضی را برای دریافت ویزای اقامت استرالیا افزایش دهند. همچنین افرادی که بتوانند بعد از مدتی که برای کارفرمایی کار کردند، اگر او را مجاب به ارسال درخواست شغلی به اداره مهاجرت استرالیا کنند می‌توانند ویزای اقامت دریافت کنند. خبر خوب اینکه این صفحه کامل‌ترین مرجع فارسی زبان درباره ویزای 476 است و با خواندن آن نیازی نیست به صفحه دیگری رجوع کنید.

 

 

شرایط ویزای 476 استرالیا

ویزای کارآفرینی استرالیا با نام ویزای 188 استرالیا نیز شناخته می‌شود. در سال‌های اخیر ویزای 188 استرالیا در بین صاحبان کسب‌وکارهایی که در ایران قرار دارند، محبوبیت زیادی داشته است. به کمک این ویزا می‌توانید اقامت موقت استرالیا را بگیرید. ویزای کارآفرینی استرالیا زیرشاخه‌های مختلفی دارد. برای هر یک از این زیرشاخه‌ها باید شرایط و پیش‌نیازهایی را داشته باشید. در ادامه به هر یک از شرایط خواهیم پرداخت.

در مرحله اول برای اخذ مهاجرت به استرالیا از راه سرمایه‌گذاری و کارآفرینی در استرالیا، باید به اداره مهاجرت ثابت کنید که کسب‌وکاری دارید. پس از آن می‌توانید ویزای ۵ساله دریافت کنید و همراه با خانواده خود به استرالیا مهاجرت کنید.

پس از آنکه در استرالیا بیزینس و کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کردید، می‌توانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید. پس از دریافت اقامت دائم، در مدت کوتاهی شهروندی استرالیا و پاسپورت خود را خواهید گرفت. داشتن مدرک زبان در این ویزا، الزامی نیست. به‌علاوه می‌توانید پول خود را پس از آنکه وارد استرالیا شدید، انتقال دهید.

اگر در رابطه با ویزای کارآفرینی استرالیا اطلاعاتی ندارید و نمی‌دانید برای مهاجرت به استرالیا باید چه مراحلی را بگذرانید، تا پایان همراه ما باشید تا شما را راهنمایی کنیم.

مزایای ویزای 476 استرالیا

 • زندگی در استرالیا به مدت ۱۸ ماه فرصت بسیار مناسبی برای به دست آوردن تجربه کاری، تحصیلی، زندگی می‌باشد.
 • حضور در استرالیا به‌عنوان یک کشور کاملاً پیشرفته، حتی برای مدت ۱۸ ماه، خود به‌تنهایی تجربه بسیار زیادی به شخص می‌دهد که می‌تواند تا پایان زندگی همراه او باشد.
 • همچنین می‌توانید با پیداکردن کار در استرالیا شانس خود را برای انواع ویزاهای اسپانسر شغلی بیشتر کنید.
 • گزینه‌های اسپانسر ایالتی ۱۹۰ و ۴۹۱ در ویزاهای اسکیل می‌تواند به مراتب بهتر و بیشتر باشد.
 • می‌توانید خانواده خود را همراه داشته باشید.
 • می‌توانید برای پدر و مادر خود ویزای توریستی دریافت کنید.
 • مدت اقامت شما با ویزای ۴۷۶ بعداً برای شهروندی محاسبه خواهد شد.
 • امکان شرکت در دوره‌های tafe در استرالیا و بالا بردن شانس پیدا کردن کار

ویزای 476 و لیست دانشگاه‌های اعلام شده بر اساس کشور

در زیر لیست دانشگاه‌های مورد تأیید در کل جهان برای ویزای ۴۷۶ را مشاهده می‌نمایید. در ابتدا دانشگاه امیرکبیر و دانشگاه تهران را قرار داده‌ایم.

ویزای ۴۷۶ استرالیا برای ایرانیان

برای ویزای ۴۷۶ استرالیا دانشگاه تهران و امیرکبیر در لیست دانشگاه‌های مجاز قرار گرفته‌اند و این فرصت بسیار مناسبی برای این دانشجویان می‌باشد.

 • فارغ التحصیلان دانشگاه امیرکبیر
 • فارغ التحصیلان دانشگاه تهران

ویزای 476 فارغ‌التحصیل از سایر کشورها

همچنین اگر از دانشگاه‌های سایر کشورها که در زیر لیست شده‌اند فارغ‌التحصیل شده‌اید می‌توانید برای ویزای 476 استرالیا اقدام کنید:

نام کشور نام دانشگاه
آرژانتین Catholic University of Argentina
برزیل Federal University of Minas Gerais
شیلی Universidad Catolica del Norte Catholic University of Chile—Antofagasta
University of Chile
University of Concepcion
فنلاند HUT, Helsinki
آلمان RWTH, Aachen
Technical University of Berlin
Technical University of Clausthal
TU Bergakademie Freiberg
University of Hannover
مجارستان University of Miskolc
هند Anna University—Chennai
Baranas Hindu University—Varanasi
Indian Institute of Science—Bangalore
Indian Institute of Technology, Kharagpur
Indian School of Mines—Dhanbad
چین Beijing Normal University
Beijing Petroleum University
Beijing University of Chemical Technology
Beijing University of Technology (formerly Beijing Polytechnic University)
China University of Mining andTechnology—Beijing
Guangzhou University
Shanghai University of Engineering Science
Shanghai Jiaotong University
Tongji University
Tsinghua University
University of Science and Technology—Beijing
فیلیپین University of the Philippines
لهستان Wroclaw University of Technology
اسلواکی TU Kosice
سوئد Lulea University of Technology
تانزانیا University of Dar es Salaam

 

مدارک لازم برای ویزای 476 استرالیا

اگر می‌خواهید برای ویزای تحصیلی استرالیا اقدام کنید باید مدارک لازم جهت ویزای 476 استرالیا را طبق لیست زیر در دست داشته باشید:

 • نمره زبان IELTS با میانگین 6 و حداقل نمره 5 در هر مهارت
 • کارت سربازی برای آقایان که البته موارد زیادی بوده است که بدون کارت سربازی و فقط با اعلام وضعیت متقاضی ویزا صادر شده است.
 • پاسپورت معتبر اگر پاسپورت ندارید باید برای آن اقدام کنید و بدون پاسپورت امکان اقدام برای شما وجود ندارد.
 • کارت ملی و شناسنامه
 • سند ازدواج و مدارک همسر در صورت تأهل
 • مدارک مقاطع تحصیلی و ریز نمرات (مدرک موقت نیز قابل‌قبول است و در این حالت باید تاریخ آخرین روز نمرات خود را به‌عنوان روز پایان تحصیل در نظر بگیرید. اگر احراز چنین تاریخی سخت بود سعی کنید نامه کتبی برای اعلام پایان تحصیلات از دانشگاه بگیرید). در کارشناسی ارشد تاریخ فارغ‌التحصیلی تاریخ دفاع شما است.
 • نامه دانشگاه مبنی‌بر اتمام دوره تحصیلی
 • اعلامیه دانشگاه در اینترنت یا روزنامه
 • رزومه
 • فرم‌های مربوطه ۸۰ و ۱۲۲۱ و سایر فرم‌ها در صورت درخواست
 • گواهی عدم سوءپیشینه
 • تست پزشکی موردنیاز نیست.

هیچ احتیاجی به ناتی کردن مدارک در ترجمه نیست و صرفاً با ترجمه مترجم معمولی می‌توانید اقدام کنید. مهر دادگستری و وزارت خارجه مترجم نیز نیاز نمی‌باشد. فقط مترجم ترجمه مدارک را انجام دهد و مهر کند کافی است.

مراحل اخذ ویزای 476 استرالیا

برای گرفتن ویزای 476 استرالیا برای دانشجویان دانشگاه امیرکبیر و همچنین ویزای 476 استرالیا برای دانشجویان دانشگاه تهران باید ابتدا وارد سایت اداره مهاجرت استرالیا شوید و برای خودتان ایمی اکانت بسازید. بعد از ساخت immi account باید مرحله‌به‌مرحله فرم را ثبت کنید و next را بزنید. در نهایت فرم را سابمیت کنید و به‌صورت آنلاین هزینه‌های ویزا را نیز پرداخت کنید. سپس وارد قسمت بارگذاری مدارک می‌شوید و مدارک موردنظر را یکی، یکی بارگذاری می‌نمایید. شما با نگاهی به خدمات و تیم ما متوجه کیفیت تیم ما خواهید شد. ما به شما وعده‌های عجیب غریبت نظیر دریافت فوری ویزا نمی‌دهیم. ما به شما خدمات تضمینی می‌دهیم.

اگر دریافت ویزا و پروسه مهاجرت خود با ما بسپارید، خودتان متوجه تمامی مواردی که گفتیم خواهید شد. با ما از مسیر مهاجرت خود نیز لذت خواهید برد و دغدغه‌ و نگرانی نخواهید داشت.

ویزای 476 استرالیا و هزینه‌های پیش رو

۱- هزینه ترجمه مدارک که حدود ۲ تا ۴ میلیون تومان خواهد بود. نیازی به ترجمه ناتی نیست.
۲- هزینه پلیس چک که چندان زیاد نیست در ایران
۳- هزینه‌های ویزا
نفر اصلی: ۴۲۵ دلار استرالیا
همسر و فرزندان بالای ۱۸ سال: ۲۱۰ دلار استرالیا
فرزندان زیر ۱۸ سال هرکدام: ۱۰۵ دلار استرالیا
۴- هزینه‌های وکیل مهاجرت به استرالیا که بستگی به وکیل و شرایط پرونده شما دارد. این هزینه معمولاً بین ۳۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار استرالیا است.

بعد از اینکه ویزا دریافت شد. هزینه‌ها عبارت‌اند از:
۱- هزینه خرید بلیط برای مهاجرت به استرالیا برای هر نفر حدود ۱۵۰۰ دلار استرالیا
۲- هزینه‌های اجاره مکان برای زندگی برای ۳ ماه اول حدود ۲۰۰۰ دلار با فرض اینکه با اشخاص دیگری خانه مشترک دارید.
۳- هزینه خوردوخوراک برای ۳ ماه اول حدود ۲۰۰۰ دلار با فرض اینکه شما مجرد هستید.
۴- هزینه‌های خرید وسایل برای شروع زندگی حدود ۲۰۰۰ هزار دلار با فرض وسایل کارکرده

ویزای 476 استرالیا سربازی

بحث سربازی به‌طورکلی در ویزای ۴۷۶ مطرح است. در اینجا دو موضوع مورد اهمیت است:

۱- داشتن گذرنامه که این قابل اغماض نیست و باید حتماً گذرنامه داشته باشید تا بتوانید برای ویزا اقدام کنید. برای این کار شما باید به سازمان نظام‌وظیفه مراجعه کنید و از راهکارهای پیشرو استفاده کنید تا بتوانید گذرنامه بگیرید. انجام این کار چندان سخت نیست.
۲- وضعیت نظام‌وظیفه در ارسال پرونده اعلام شود. اعلام وضعیت نظام‌وظیفه الزاماً به معنای داشتن کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت نیست. شما می‌توانید نامه‌ای دریافت کنید که نشان دهد معافیت تحصیلی دارید و یا نشان دهید که برای سربازی اقدام کرده‌اید و در پروسه امور هستید.

دقت شود که حتماً قبل سربازی برای گرفتن پاسپورت اقدام کنید. سپس بعد از رفتن به سربازی می‌توانید برای آزاد کردن مدارک موقت یا اصلی تحصیلی نیز اقدام کنید. اگر سربازی نرفته‌اید ولی مشمول هستید مدارک شما را دانشگاه آزاد نمی‌کند. برای این منظور باید برای گرفتن برگ سبز اقدام کنید تا بتوانید برای آزادسازی مدارک اقدام کنید. با داشتن برگ سبز شما در واقع مشمول هستید اما تا قبل اینکه سربازی شروع شود می‌توانید وثیقه بگذارید و از کشور خارج شوید برای سفرهای سیاحتی و زیارتی به کشورهای اطراف ایران مثل عراق و ترکیه و …

رشته‌های ویزای 476 استرالیا

برای اخذ ویزای 476 استرالیا تمامی رشته‌های مهندسی قابل قبول هستند. برای مثال رشته مهندسی عمران و مهندسی مکانیک و مهندس کامپیوتر و مهندس متالورژی و … رشته مهندسی هوافضا نیز مورد قبول می‌باشد و معمولاً حساسیتی روی نوع این رشته نیست. برخی رشته‌های دیگر مثل معماری اگر عنوان مهندسی را نداشته باشند بسیار پر ریسک هستند و اگر عنوان مهندسی را داشته باشند نیز ممکن است افسر پرونده روی ریز نمرات با حساسیت بیشتری بررسی انجام دهد تا مطمئن شود واحدهای مهندسی به اندازه کافی پاس شده‌اند. اگر واحدهای مهندسی به اندازه کافی پاس نشده باشند ممکن است پرونده در معرض ریجکتی قرار بگیرد.

رشته‌های ویزای 476 استرالیا

برای اخذ ویزای 476 استرالیا تمامی رشته‌های مهندسی قابل قبول هستند. برای مثال رشته مهندسی عمران و مهندسی مکانیک و مهندس کامپیوتر و مهندس متالورژی و … رشته مهندسی هوافضا نیز مورد قبول می‌باشد و معمولاً حساسیتی روی نوع این رشته نیست. برخی رشته‌های دیگر مثل معماری اگر عنوان مهندسی را نداشته باشند بسیار پر ریسک هستند و اگر عنوان مهندسی را داشته باشند نیز ممکن است افسر پرونده روی ریز نمرات با حساسیت بیشتری بررسی انجام دهد تا مطمئن شود واحدهای مهندسی به اندازه کافی پاس شده‌اند. اگر واحدهای مهندسی به اندازه کافی پاس نشده باشند ممکن است پرونده در معرض ریجکتی قرار بگیرد.

اخذ ویزا 476 استرالیا و نمره زبان مورد نیاز

نمره زبان برای گرفتن ویزای ۴۷۶ چندان سخت نیست چرا که فقط نمره آیلتس ۶ با حداقل ۵ در هر مهارت الزامی است. در جدول زیر می‌توانید تمامی حالت‌های نمره زبان را در کنار هم مقایسه کنید. نکته مهم در این است که شما هم‌زمان با ارسال پرونده باید نمره زبان خود را نیز آماده داشته باشید و نمی‌توانید ابتدا پرونده را ارسال کنید و سپس نمره زبان را بفرستید.

 نوع آزمون L S R W میانگین نمره
IELTS 5 5 5 5 6
TOFEL 4 14 4 14 64
CAE 154 154 154 154 169
OET B B B B B
PET 36 36 36 36 50
 • امتحان آیلتس جنرال و آکادمیک قابل قبول است.
 • آزمون تافل فقط اینترنتی قابل قبول است.
 • آزمون PTE فقط آکادمیک مورد قبول است.

ویزای 476 استرالیا 2021 برای دانشجویان امیرکبیر و تهران و چند نکته جانبی

 • دانشجویان مجازی و پردیس دانشگاه امیرکبیر و تهران نیز می‌توانند از این امکان بهره‌مند گردند.
 • هنگام دریافت ویزا 476 نباید در استرالیا باشید.
 • ویزای ۴۷۶ استرالیا سیستم امتیاز شماری ندارد.
 • اگر ویزای 485 و یا 476 قبلی داشته‌اید برای ویزای ۴۷۶ جدید اقدام نکنید.
 • برای دریافت ویزای 476 استرالیا نیازی به داشتن کارفرما ندارید.

ویزای 476 استرالیا و ویزای همراه

 • اگر متأهل هستید می‌توانید همسر و فرزند (اگر صاحب فرزند هستید) را نیز هنگام اقدام در پرونده قرار دهید. در این صورت ویزا برای کل خانواده صادر می‌شود.
 • اگر هنگام اقدام هنوز متأهل نیستید ولی با شخصی در رابطه هستید، اگر بتوانید اثبات رابطه را انجام دهید بعداً می‌توانید آن شخص را نیز به ویزای خود اضافه کنید. برای این منظور درخواست خود را به همراه تمامی مدارک و فرم 1276 ارسال می‌کنید.
 • اگر بعد از دریافت ویزای ۴۷۶ استرالیا با شخصی ازدواج کردید نیز می‌توانید آن شخص را به همراه خود به استرالیا بیاورید.
 • برای ویزای پدر و مادرتان بعد از اینکه به استرالیا ورود کردید می‌توانید ویزای توریستی استرالیا را اقدام کنید و آنها را برای مدتی در کنار خود در استرالیا داشته باشید. دقت داشته باشید که پدر و مادر شما نمی‌توانند از طریق شما ویزای اقامت بگیرند چون ویزای ۴۷۶ ویزای موقت محسوب می‌شود. اما می‌توانند به صورت توریستی با دعوت نامه شما با استرالیا سفر کنند.

ویزای 476 و ورود اولیه

وقتی ویزای شما صادر شد به شما معمولاً یک سال فرصت ورود اولیه می‌دهند. البته این تاریخ بسته به شرایط و همچنین تاریخ گواهی سو پیشینه می‌تواند کمتر از یک سال نیز باشد. از زمانی که ورود اولیه را شروع می‌کنید ۱۸ ماه ویزای شما شمارش خواهد شد. شما با ویزای 476 حتی یک روز هم بیش از ۱۸ ماه امکان اقامت در استرالیا ندارید.

تبدیل ویزا 476 به اقامت

یکی از پرچالش‌ترین قسمت‌های ویزای ۴۷۶ در این است که بتوانید بعد از ۱۸ ماه برای ویزای اقامت اقدام کنید. برای این منظور چند راه در اختیار شما است که می‌توانید از آنها استفاده کنید. اما این نکته را در نظر داشته باشید که ویزا ۱۸ ماهه ۴۷۶ الزاماً به این معنی نیست که شما حتماً اقامت را نیز بعد از آن دریافت کنید. این‌ها دو مقوله مستقل از هم هستند و باید از قبل برای هرکدام برنامه‌ریزی کرده باشید.

۱- اقدام از طریق ویزای اسکیل ورکر استرالیا می‌تواند یکی ار مهمترین گزینه‌های پیش روی شما باشد. برای این منظور باید از طریق یکی از انواع ویزای ۱۸۹ استرالیا و ویزای ۱۹۰ استرالیا و ویزای ۴۹۱ استرالیا اقدام نمایید. برای دریافت این ویزاها باید امتیاز شماری شوید. یک سال کار در استرالیا می‌تواند به شما ۵ امتیاز کمک کند. با ویزای ۴۷۶ شما امکان دارید در استرالیا کار پیدا کنید.

۲- اقدام از طریق ویزای اسپانسر شغلی با کارفرما در استرالیا. در این حالت باید ۲ تا ۳ سال سابقه قبلی در زمینه مورد نر کارفرما داشته باشید تا بتوانید با یکی از انواع ویزاهای ۴۸۲ و یا ۱۸۶ اقامت دریافت کنید.

۳- اقدام از طریق ویزای ازدواج اگر نامزد و یا پارتنر استرالیایی دارید. در این حالت می‌توانید ابتدا یک ویزای موقت ۲ ساله و سپس اقامت را دریافت کنید.

ویزای ۴۷۶ استرالیا بازی با سرنوشت

یکی از مهم‌ترین نکات در اینجا این است که شما در کدام شهر و کدام ایالت هستند و آیا آن شهر و ایالت گزینه‌های مناسبی برای اسپانسر ایالتی در اختیار شما می‌گذارد یا خیر. گاهی اوقات ممکن است لازم باشد به سرعت و قبل از پایان ویزای ۴۷۶ ایالت را ترک کنید و به ایالت دیگری بروید تا شانس اسپانسر ایالتی خودتان را افزایش دهید. برای مثال شخصی که با ویزای ۴۷۶ با رشته کامپیوتر به ملبورن آمده است ممکن است نتواند در رشته خود از ملبورن اسپانسر ایالتی ۱۹۰ یا ۴۹۱ دریافت کند و در نتیجه برای گرفتن اقامت مشکلاتی را تجربه کند. داشتن سناریو دقیق برای انتخاب شهر و ایالت بسیار مهم است. به‌طورکلی سه موضوع بسیار مهم در این زمینه وجود دارد.

۱- انتخاب شهر و ایالتی که انجام می‌دهید تا بتوانید با انتخاب‌های بهتر شرایط خود را برای دریافت اسپانسری ۱۹۰ و ۴۹۱ بهتر کنید و شانس خود را افزایش دهید.
۲- موقع اقدام برای ۴۷۶ سوابق خود را در راستای اقامت خود تنظیم کنید. دقت داشته باشید که اگر این کار را انجام ندهید بعداً در ویزای اقامت ممکن است نتوانید یک سناریوی مناسب برای خود طراحی کنید چرا که سوابق را یک‌بار قبلاً در ویزای 476 اعلام کرده‌اید. پس بهتر است همین حالا که پرونده‌ای به اداره مهاجرت نداده‌اید حساب شده عمل کنید. برای اینکار نیاز به مشورت با وکیل آگاه از شرایط ایالت‌ها در استرالیا دارید.
۳- اگر در استرالیا هستید و از ابتدا سناریوی هدفمندی برای اقامت نداشته‌اید باید یک بررسی انجام شود و ممکن است نیاز باشد با توجه به شرایط ایالت خود را عوض کنید تا شانس خود را افزایش دهید.

پرسش و پاسخ

ویزای ۴۷۶ چیست؟

ویزای ۱۸ ماهه مخصوص دانشجویان دانشگاه امیرکبیر و تهران است که سن زیر ۳۱ دارند و رشته مهندسی خوانده‌اند.

آیا مدرک زبان موقع اقدام برای ویزای ۴۷۶ الزامی است؟

بله در زمان اقدام باید مدرک زبان را نیز ارسال کنید.

آیا اگر سن من ۱۰ روز بیش‌تر از سن مجاز باشد امکان دارد ویزای ۴۷۶ را دریافت کنم؟

خیر. هیچ‌گونه همکاری توسط اداره مهاجرت در این زمینه انجام نمی‌شود.

با ویزای ۴۷۶ استرالیا می‌توانم کار پیدا کنم؟

کارهای عمومی بله به راحتی امکان‌پذیر است. برای کارهای تخصصی باید رزومه مناسبی ایجاد کنید.

هزینه‌های زندگی با ویزای ۴۷۶ استرالیا چقدر است؟

به طور میانگین برای شخص مجرد حدود ۱۰۰۰$ تا ۱۳۰۰$ دلار هزینه زندگی است.

آیا بدون سربازی می‌توانم اقدام کنم برای ویزای ۴۷۶؟

اگر گذرنامه دارید ممکن است بتوان آفیسر را قانع کرد که برای شما ویزا صادر کند. البته نیاز به توجیهی برای وضعیت سربازی دارید برای مثال معافیت تحصیلی.

آخرین دیدگاه‌ها