اخذ ویزای 888 استرالیا

خانه|ویزا 888

آخرین آپدیت: امروز

ویدیو وبینار رایگان ویزای 888 استرالیا

ویزای 888 – رسیدن به هدف

افراد زیادی در تلاش برای مهاجرت هستند. پس از مهاجرت بسیاری خوشحال و تعداد زیادی هم پشیمان خواهند بود. اما این پشیمانی برای چیست؟ مهاجرت امری سخت است که افراد پس از تلاش‌های بسیار به آن دست پیدا می‌کنند اما این چیست که برخی را پشیمان می‌کند؟

خانواده‌ی چهارنفری محمد بیش از دو سال است که به استرالیا مهاجرت کردند. محمد و همسرش نگار، دو فرزند 8 و 9 ساله دارند. محمد 45 سال دارد و مهندس است و همسرش با 39 سال سن خانه‌دار است و از فرزندان نگه‌داری می‌کند. این زوج با اخذ ویزای کارآفرینی استارلیا با هدفی مشخص و انگیزه‌ای زیاد به استرالیا مهاجرت کردند و در این کشور اقامت گرفتند.

پس از دو سال، حال این زوج از تصمیم خود پشیمانند. ایشان اعتقاد دارند که رها کردن زندگی مرفه در ایران و مهاجرت به استرالیا اشتباه بوده است. امید چیزی است که در این خانواده کم‌رنگ شده و جای خود را به پشیمانی و سرزنش داده است. در این بین فرزندان کوچک این خانواده هم سطح زبان خوبی دارند هم خیلی خوب با شرایط و زندگی در استرالیا خو گرفته‌اند. حال محمد و نگار باید تصمیم بگیرند که به ایران بازگردند یا به خاطر کودکانشان در این کشور بمانند.

پس از صحبت با این زوج و گفت‌وگوهای فراوان با آن‌ها به این نتیجه رسیدم که آن‌ها به بسیاری از نکات و مطالب در مورد مهاجرت آشنایی ندارند و همین امر باعث ایجاد این موقعیت شده است. ساعت‌ها با آن‌ها جلسه تشکیل دادم و با توجه به تجربه بالا توانستم امید را باری دیگر به این خانواده برگردانم. جلسه‌های زیادی را تا به امروز تشکیل دادم و گفت‌وگوهای متنوعی را در این زمینه داشته‌ام اما این جلسه روندی متفاوت داشت.

نتیجه این جلسه احیای امید در ذهن و زندگی این زوج بود. پایان صحبت‌ها محمد اذعان داشت که اگر این مطالب را در ابتدای مهاجرت می‌دانست شرایط آن‌ها الان خیلی بهتر بود و در حال حاضر همسرش دچار این یاس نمیشد. آن‌ها توانستند با مشورت و دریافت اطلاعات جدید و کاربردی باری دیگر با شوق و امید به سمت اهدافشان حرکت کنند.

ویزای 888 استرالیا مطلبیست که قرار است در این مقاله با آن آشنا شوید. خبر خوب ما به شما این است که با آشنایی با این ویزای استرالیا می‌توانید مثل زوج داستان ما (محمد و نگار) از هدیه و نقشه گنج ما آگاه شوید و با امید و خوشحالی به زندگی خود در استرالیا ادامه دهید.

پس این مقاله را با دقت بخوانید.

مرجع تخصصی ارائه آگاهی کامل در رابطه با ویزای بیزینسی استرالیا

پیوستن به کانال تخصصی بیزینسی استرالیا

ویزای ۸۸۸ استرالیا چیست؟

ویزای کارآفرینی استرالیا که با نام ویزای 188 استرالیا نیز شناخته می‌شود، از متداول‌ترین راه‌هایی است که صاحبان کسب‌وکار در ایران در سال‌های اخیر برای مهاجرت به استرالیا انتخاب کرده‌اند. ویزای 888 ویزای موقت است و زیرمجموعه‌های مختلفی دارد که در ادامه این مطلب شرایط  هر یک را مورد بررسی قرار می‌دهیم:

این ویزا 5 ساله است و برای اخذ آن و اقدام به مهاجرت همراه با خانواده، لازم است  ثابت کنید که کسب‌وکار دارید. پس از مهاجرت شما کسب‌وکارتان را در استرالیا شروع می‌کنید و سپس می‌توانید اقامت دائم استرالیا را دریافت کنید. شهروند استرالیا شدن در این شروش سریع است و می‌توانید پاسپورت دریافت کنید. ویزای 888 نیازی به مدرک زبان ندارد و انتقال پول پس از ورود به استرالیا انجام می‌شود.

شما با ورود به کانال شخصی و رایگان وکیل مهاجرت به استرالیا قادر خواهید بود به شرایط مهاجرت از طریق ویزای کارآفرینی استرالیا و اتفاقات و نکات مهم فرایند آن آگاه شوید. ما به تمامی سوالات شما در زمینه مهاجرت پاسخ خواهیم داد.

دورهمی‌های بیزینسی برگزار شده ایران استرالیا در استرالیا; ما تا پایان راه با شما هستیم.

دور همی ملب‌نت استرالیا

دور همی ملب‌نت استرالیا

دور همی ملب‌نت استرالیا

دور همی ملب‌نت استرالیا

نکات اولیه ورود به استرالیا با ویزای ۸۸۸

شروع اصولی و درست هرکار می‌تواند روند آن را تسریع و بهبود ببخشد. پس ما هم از همین ابتدای امر همراه شما هستیم تا شرایط بهینه را ایجاد کنیم. پس از دریافت ویزای ۸۸۸ و اقدام برای ورود به استرالیا لازم است این کار را با اطلاعات دقیق و کامل انجام دهید. مقاله اقدامات ضروری قبل ورود به استرالیا می‌تواند به شما در این مسیر کمک کند.

از نمونه این اطلاعات، نیاز به اعلام مشخصات ویزایتان به ایالت مد نظر است. نحوه خرید بلیط رفت، سیستم ورود به استرالیا، امکانات و لوازم مورد نیاز شما در بدو ورود و… تماما اطلاعاتی است که شما قبل از اقدام به مهاجرت باید با آن‌ها آشنا باشید تا مشکلاتتان پس از ورود به استرالیا به حداقل برسد.

ویدئو توضیح ۱ دقیقه ای ویزای ۸۸۸ را مشاهده کنید

تماشای ویدئوهای بیشتر در صفحه اینستاگرامی شرکت ایران استرالیا

صفحه اینستاگرامی شرکت ایران استرالیا را دنبال کنید

خلاصه شرایط دریافت ویزای ۸۸۸ استرالیا

اخذ ویزای ۸۸۸ استرالیا مراحل و شرایطی دارد که باید به طور کامل و دقیق با آن‌ها آشنا شوید. در این بخش برای ایجاد تصور ذهنی مناسب و آشنایی با کلیت این فرایند به طور ساده و جزئی شرایط اخذ ویزای ۸۸۸ استرالیا را معرفی کرده‌ایم. برای دریافت اقامت دائم پس از ورود به استرالیا لازم است تمام شرایط زیر رعایت شوند:

 1. داشتن یک کسب‌وکار به مدت حداقل دو سال
 2. گذشتن حداقل دو سال از مدیریت بیزینسی شما
 3. شما در سال دوم کسب‌وکار در استرالیا باشید (توضیحات کامل‌تر را در ادامه مطلب مطالعه کنید)؛
 4. مبلغ ۲۰۰,۰۰۰ دلار پول را در سال دوم کسب‌وکارتان وارد کنید (با توجه به ایالت می‌تواند متفاوت باشد)
 5. حداقل دو کارمند را در سال دوم کسب‌وکارتان استخدام کرده باشید (امکان جایگزینی این شرط با ورود ۴۰۰,۰۰۰ دلار پول بیش‌تر وجود دارد. به این معنی که مجموع پول شما بدون اضافه کردن کارمند ۶۰۰,۰۰۰ دلار شود. شرایط این امر در ایالات و زمان دریافت دعوتنامه متفاوت خواهد بود.
 6. فروش ۳۰۰,۰۰۰ دلاری را در سال دوم کسب‌وکارتان ثبت کرده باشید.

داشتن 6 شرط بالا برای اخذ ویزای ۸۸۸ استرالیا لازم است.

نکته: در صورتی که دعوت‌نامۀ شما پس از ماه جولای سال ۲۰۲۱ باشد، جهت اقدام برای ویزای ۸۸۸ باید سه سال از صدور ویزایتان گذشته باشد.

قصد گرفتن ویزای بیزینس استرالیا را دارید؟

شماره تلفن خودتان را بگذارید تا با شما در ارتباط باشیم.

نحوه دریافت ویزای ۸۸۸ استرالیا؛ جزئیات و الزامات

جزئیات کامل و الزامات ویزای ۸۸۸ استرالیا را در جدول زیر آورده‌ایم. به‌طور کلی، لازم است از کسب‌وکارتان دو سال بگذرد تا بتوانید برای ویزای ۸۸۸ اقدام کنید. این نکته را فراموش نکنید که برای ایجاد الزامات ویزای ۸۸۸ می‌توانید از یک یا دو بیزینس استفاده کنید و بیش‌تر از دو بیزینس مورد قبول نخواهد بود.

الزامات مورد نظر نوع ویزای کارآفرینی
نقش مدیریتی
یا Management Role
ایجاد نقش مدیریتی شما قبل از دو سال برای اقدام و ارسال پرونده ۸۸۸ لازم است. این بدین معنی است که شما به شکل روزانه درگیر کسب‌وکار بودید و تصمیماتی را اخذ نموده‌اید که کل کسب‌وکار را تحت تاثیر قرار داده است. مدیریت یک دپارتمان مشخص به تنهایی کافی نخواهد بود.
مالکیت کسب‌‎وکار یا Ownership Interest مالکیت شما بر بیزینستان، حداقل به مدت دو سال قبل از ارسال پرونده ضروری است. نوع مالکیت را در ادامه مشاهده می‌کنید:

 • • مالکیت حداقل 51 درصدی در صورتی که فروش بیزینس شما سالانه کم‌تر از ۴۰۰,۰۰۰ دلار باشد.
  • مالکیت حداقل 30 درصدی در صورتی که فروش بیزینس شما سالانه بیش‌تر از ۴۰۰,۰۰۰ دلار باشد.
حضور در استرالیا یا Presence in Australia لازم است از سال دوم بیزینس (بعد از دوازده ماه از شروع کار) در استرالیا باشید و در صورتی که قصد خروج از استرالیا را دارید طول بازه آن محدود باشد. در سال اول بیزینس اگر قصد خروج از استرالیا را داشته باشید باید به این امر که مدیریت بیزینستان حائز اهمیت است دقت کنید؛ یعنی مدیریت شما از راه دور بر بیزینس تاثیر بگذارد.
فروش سالانه یا Annual Turnover از سال دوم بیزینس (دوازده ماه مانده به ارسال پرونده) لازم است فروش ۳۰۰,۰۰۰ دلاری به ثبت برسانید. در این شرط 10 درصد هم ارزش افزوده محاسبه می‌شود؛ یعنی جمع کل فروش شما باید حداقل ۳۳۰,۰۰۰ دلار باشد.
در سال دوم بیزینس حداقل داشتن دو شرط از شروط زیر نیاز است:
۱: دارایی داخل بیزینس یا Net Business Assets در سال دوم (دوازده ماه آخر پرونده) حداقل ۲۰۰,۰۰۰ دلار را به بیزینس خود در استرالیا انتقال دهید.
۲: استخدام کارمند یا Employees در سال دوم (دوازده ماه آخر پرونده) دو کارمند را که اقامت دائم استرالیا دارند و جزو خانواده شما نیستند را استخدام کنید.
۳: مجموع دارایی بیزینس و شخصی Net Total Assets در سال دوم (دوازده ماه آخر پرونده) ۶۰۰,۰۰۰ دلار درآمد به نام شما و یا همسرتان در استرالیا ثبت شود.

همراهی شما پس از مهاجرت

دورهمی ملب نت استرالیا

دورهمی ملب نت استرالیا

دورهمی ملب نت استرالیا

دورهمی ملب نت استرالیا

۱۰ مزیت برای ویزای ۸۸۸ استرالیا

تمامی مزایای اقامت در استرالیا در مهاجرت با این ویزا وجود دارد.

مزیت‌های ویزای ۸۸۸ استرالیا به شرح زیر است:

۱. امکان اقدام جهت شهروند شدن در استرالیا بعد از گذشت یک سال از اقامت دائم با ویزای ۸۸۸ استرالیا؛

۲. داشتن حق زندگی در کنار کار و تحصیل آزاد در کشور استرالیا؛

۳. ارائه خدمات رایگان پزشکی استرالیا به شما؛

۴. امکان استفاده از خدمات دولتی استرالیا مثل کمک خرج خانواده و حقوق بیکاری؛

۵.  تحصیلات رایگان و تخفیف در تحصیلات دانشگاهی برای شما؛

۶. امکان اخذ پاسپورت برای کودک تازه متولد‌شده؛

۷. ارائه  وام مسکن با اقساط بلند مدت با ۵٫۳۸درصد بهره ؛

۸. وجود شرایط اسپانسر شدن شما برای ویزاهای دیگر  اعضای خانواده؛

۹. امکان اخذ ویزای توریستی بقیه کشورهای جهان؛

۱۰. امکان تحصیل و یا در کشور نیوزلند.

۷ تصمیم هوشمندانه

سال‌ها در مسیرتان جلو بیفتید

شما که در ایران هستید، چه به فکر مهاجرت با ویزای بیزینسی باشید و چه برای آن اقدام کرده باشید، مهاجرتتان و مسیرش آغاز شده است. در این مقاله راه‌هایی که مهاجرت شما را بسیار آسان‌تر و سریع‌تر می‌کند بررسی می‌کنیم. دقت داشته باشید که آگاهی می‌تواند در این مسیر بسیار کمک‌کننده باشد.

برای برنامه‌ریزی و انجام اقدامات لازم بهتر است قبل از صدور ویزا شروع کنید. کمک گرفتن از مشورت‌های وکلای رسمی و متخصصین در این زمینه می‌تواند سال‌ها شما را جلو بیاندازد.

ادامه دهید…

به زودی یک هدیه ارزشمند دریافت خواهید کرد

آیا ۶ چالش پیش‌رو برای اخذ ویزای ۸۸۸ استرالیا واقعیست؟

به طور کل اگر با مهاجران به استرالیا صحبت کنیم، می‌توانیم آن‌ها را در دو دسته جای دهیم. یک گروه افرادی هستند که برای دریافت ویزای خود سختی زیادی را متحمل شده‌اند اما گروه دیگر با شرایط آسان‌تر و بهتری ویزا را اخذ کردند. در ادامه با جزئیات دقیق‌تر به بررسی شرایط هر گروه خواهیم پرداخت.

دشواری‌های اخذ ویزای ۸۸۸ 

مرور الزامات بررسی‌ دشواری‌های اخذ ویزا را ممکن می‌سازد. شما برای مهاجرت باید بدانید چه الزاماتی لازم است و برای رسیدن به شرایط مورد نیاز، چه اقداماتی را باید انجام دهید. سختی و راحتی این موارد در مرحله بعدی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

۱. لزوم داشتن کسب‌وکاری با حداقل دو سال فعالیت؛

کسی که به دنبال اخذ ویزای ۸۸۸ است، این مورد نباید برایش دشوار باشد. چیزی که در این بخش اهمیت دارد، انتخاب نوع کسب‌وکار شما است. همین انتخاب نوع کسب‌وکار است که این مرحله را چالشی می‌کند. شما با شرکت در سمینارهای آموزشی که در شرکت ایران استرالیا برگزار می‌شود، می‌توانید کلیه توصیه‌های لازم در این رابطه را دریافت کنید.

در این راستا شما باید خودتان انتخاب کنید و به احتمال زیاد تصمیم‌گیری هیچ شخصی حتی افراد ساکن در استرالیا نمی‌تواند برای شما مفید باشد. بررسی‌های میدانی، حس ششم و مشورت با راهنمایان متخصص می‌تواند عملکرد شما را در این مرحله به طور چشمگیری بهبود ببخشد. در این مرحله حتما با یک وکیل هم مشورت کنید چرا که انتخاب برخی از حوزه‌های بیزینس برای اخذ ویزا تایید شده نیستند و یا برخی از حوزه‌ها مقدمات پیچیده و خاص‌تری دارند که حتما باید از آن‌ها آگاهی داشته باشید.

شما با انتخاب بیزینسی که قرار است راه بیاندازید یا بخرید، چالش این مرحله را پشت سر می‌گذارید. در این مرحله سنجش کامل و جامع شرایط حائز اهمیت است. مواردی مانند دارایی کل موجود شما، تعداد فرزندان، سن، انگیزه و هدف شما در زندگی در این تصمیم‌گیری اهمیت دارند که آن‌ها را دقیق‌تر بررسی خواهیم کرد.

پس انتخاب نوع کسب‌و‌کار از چالش‌های مهم در اخذ ویزای ۸۸۸ است… خوب، برویم سراغ الزام مهم بعدی

۲. لزوم گذشت دو سال از مدیریت بیزینس شما؛

مدیریت مستقیم شما بر کسب‌وکار مورد نظر الزامی است. یک ضرب المثل قدیمی می‌گوید «کسب‌وکاری که بالاسر آن نیستی، کسب‌وکار نیست». این مدیریت مستقیم به معنای درگیری روزانه شما با کسب‌وکار و اخذ تصمیم‌گیری‌های موثر بر آن است.

پس این مرحله سختی خاصی ندارد… پس از آن می‌گذریم تا به عنوان بعدی برسیم

۳. لزوم حضور در استرالیا در سال دوم کسب‌وکار؛

شما در سال اول کسب‌وکار لزوم مدیریتی را دارید؛ اما در سال دوم حضورتان نیز در استرالیا لازم است. در سال اول کسب‌وکار در صورتی که امکان مدیریت مستقیم و حضوری را نداشته باشید باید مدیریت و تصمیم‌گیری از راه دور خود را اثبات کنید. برای این منظور می‌توانید از نامه‌نگاری‌های موجود و مکاتبات مشابه در امر مدیریتی کمک بگیرید.

این شرایط گفته شده مربوط به اداره مهاجرت استرالیا است. ایالات مختلف استرالیا در رابطه با شرط حضور ممکن است شرایط متفاوتی را مد نظر قرار دهند. برای نمونه ایالت ویکتوریا، این قانون وجود دارد که در 2 سال منتهی به لاج پرونده نیاز است که فرد هر 46 هفته در استرالیا حاضر باشد.

می‌دانید که استرالیا یکی از بالاترین استانداردهای زندگی را دارد و از مقاصد ایده‌آل برای مهاجرت است. شما اگر به درستی به این مقصد مهاجرت کنید، قطعا زندگی خوبی را برای خود و خانوادیتان رقم خواهید زد. حتی فرزندان کوچک شما که از ابتدا به شرایط استرالیا عادت می‌کنند، در آینده شرایط بسیار بهتری نسبت به شما خواهند داشت.

اجازه دهید مدیریت شما را هم جزو چالش‌ها حساب نکنیم…

۴. لزوم درآمد  ۲۰۰,۰۰۰ دلاری در سال دوم کسب‌وکارتان؛

با توجه به مشخص بودن این شرط قبل از اقدامات به اخذ ویزا، مشخصا افرادی که تصمیم دارند از این طریق اقدام کنند، این درآمد برایشان یک چالش و دغدغه نخواهد بود. دقت داشته باشید احتمال دارد که رقم درآمد ۲۰۰,۰۰۰ دلاری در ایالات مختلف متفاوت باشد. برای نمونه در ایالت استرالیای غربی این مبلغ ۹۰۰,۰۰۰ دلار اعلام شده است. با توجه به مشخص بودن درآمد بیزینس‌ها و شروط موجود برای آن این بخش خیلی چالشی نخواهد بود. انتقال پول نیز تنها با ایجاد حساب در استرالیا و با کمک صرافی‌های رجیستر‌شده به راحتی قابل انجام خواهد بود.

با توجه به آسان بودن انتقال پول، به سراغ مبحث بعدی می‌رویم…

۵. لزوم استخدام دو کارمند در سال دوم کسب‌وکار؛

این مرحله شاید چالشی به نظر بیاید ولی در عمل خیلی سخت نخواهد بود زیرا پیدا کردن کارمند در استرالیا نسبتا راحت است. استخدام و کار کردن با کارمندان در هر کسب‌وکاری، در هرجایی از دنیا می‌تواند چالشی باشد. فردی که استخدام می‌کنید ممکن است شرایط متفاوتی را در روند بیزینس ایجاد کند. برای کاهش حداکثری این دشواری‌ها، کمک گرفتن از مشاورین، مطالعه و مصاحبه موثر خواهد بود.  لازم به ذکر است که برای این شرط امکانی وجود دارد که شما با آورده بیش از ۶۰۰,۰۰۰ دلار قادر خواهید بود الزام استخدام کارمند را رعایت نکنید. در این مورد نیز ایالات مختلف شرایط متفاوتی را مد نظر قرار می‌دهند که بررسی آن‌ها لازم خواهد بود.

استخدام کارمند شاید چالشی باشد اما در این مسیر جزو چالش‌های دشوار و اساسی به حساب نمی‌آید.

۶. لزوم فروش ۳۰۰,۰۰۰ دلاری در سال دوم کسب‌و‌کار؛

این رقم که ۳۰۰,۰۰۰ دلاری اعلام شده است، با ارزش افزوده‌اش در واقع ۳۳۰ هزار دلار خواهد بود. این رقم برای برخی بسیار راحت است اما افراد زیادی هم هستند که این مقدار فروش برایشان بسیار سخت تلقی می‌شود.

با توجه به رقم بالای این شرط، می‌توان آن را مهم‌ترین چالش موجود برای اخذ ویزای ۸۸۸ در نظر گرفت.

زمانبندی درست در اخذ ویزای ۸۸۸ استرالیا

زمان‌بندی قیق و اصولی از مهم‌ترین موارد در اخذ ویزای ۸۸۸ محسوب می‌شود. محدودیت زمانی موجود اهمیت این مبحث را دو چندان می‌کند. هیچ وقت فکر نکنید خیلی زمان دارید چرا که در یک چشم به هم زدن مدت ویزای شما تمام می‌شود و موقعیت دریافت اقامت را از دست خواهید داد.

بازه زمانی صدور ویزای ۸۸۸ استرالیا

برای شروع همان‌طور که می‌دانید لازم است یک کسب‌وکار راه‌اندازی کنید و دو سال را به مدیریت آن مشغول باشید. پس از گذشت دو سال قادر خواهید بود برای اخذ ویزای ۸۸۸ اقدام کنید. برای شروع شما باید پرونده خود را به ایالت مورد نظر ارسال و دعوت‌نامه ایالتی را دریافت کنید. این پروسه اولی معمولا بین 1 تا 2 ماه به طول می‌انجامد.

پس از دریافت دعوت‌نامه، لازم است پرونده را به اداره مهاجرت استرالیا ارسال کنید. نتیجه درخواست شما پس از ارسال پرونده حدود 2 تا 3 سال زمان می‌برد. به طور معمولا بازه زمانی مورد نیاز همین‌قدر است اما در شرایطی هم ممکن است مدت زمان بیشتری برای دریافت نتیجه لازم باشد.

نظرات متعدد در رابطه با میزان انتقال پول به استرالیا با ویزای ۸۸۸

میزان انتقال سرمایه به استرالیا از مباحثی است که حدودا برای هر فردی که از طریق ویزای بیزینسی قصد مهاجرت و ورود به استرالیا را دارد سوال است. توضیح این موضوع به دو روش ممکن است:

1- میزان تعهد پولی شما در ویزای بیزینسی اهمیت دارد. این تعهد در زمان دعوت‌نامه به عنوان میزان سرمایه‌گذاری مشخص می‌شود. این مبلغ متفاوت است و معمولا رقمی بین ۲۰۰,۰۰۰ دلار تا ۱٫۵ میلیون دلار دارد. در هر صورت این حداقل میزان تعهد برای قبول ویزای شما باید انجام شود و هر ایالتی حداقل متفاوتی دارد. برای مثال میزان سرمایه‌گذاری سابقا برای سیدنی ۵۰۰,۰۰۰ دلار بود.

2- میزان پولی که برای ایجاد گردش مالی ۳۰۰,۰۰۰ دلاری برای اخذ ویزا نیز یک مسئله است. این سرمایه توسط افراد مختلفی بررسی شده و نظریات مختلفی در رابطه با آن وجود دارد. در ادامه این نظریات را مورد بررسی قرار خواهیم داد:

نظریه با دید منفی 

ایجاد گردش مالی ۳۰۰,۰۰۰ دلار با ۲۰۰,۰۰۰ دلار پول ممکن نیست و نباید به افرادی که اعتقاد دارند این کار ممکن است اهمیت داد.

نظریه با دید مثبت

بیزینس در استرالیا هیچ مشکل خاصی ندارد. شما می‌توانید به‌ راحتی آب‌خوردن در این کشور کسب‌وکار راه‌اندازی کنید و اقامت خود را کسب کنید.

نظریه با دید متعادل

بیزینس در استرالیا اگر طبق اصول و با برنامه‌ریزی دقیق پیش برود، می‌تواند شرایط خوبی را برای شما ایجاد کند.

میزان انتقال پول از دید ایران استرالیا

فاکتورهای مختلفی هستند که در میزان انتقال پول موثرند. این مقدار برای هر فرد با شرایط مختلف متفاوت است و نوع کسب‌وکار در آن موثر است.

بررسی ۱۱ فاکتور موثر در میزان انتقال پول به استرالیا برای ویزای ۸۸۸

در ادامه فاکتورهایی را بررسی می‌کنیم که  راه‌اندازی کسب‌وکار و میزان انتقال پول به استرالیا را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در این بررسی ملاک مهاجرت به شهر ملبورن است. شما اگر قصدتان مهاجرت به سیدنی است، به جای 200 باید 500 را لحاظ کنید.

1. سن

اولین فاکتور موثر سن فرد است. برای افراد 30 تا 40 سال،  تعهد حداقلی کفایت می‌کند به این دلیل که توان و انگیزه آن‌ها برای کار بیشتر است. افرادی که بالای 40 سال تا 50 سال دارند، لازم است مبلغ بیشتر، حدود ۱۰۰,۰۰۰ دلار را به تعهد خود اضافه کنند.

به افراد بالای 50 سال پیشنهاد می‌شود با پشتوانه و حساب پر پول‌تری به استرالیا بروند تا از لحاظ کاری و تعهدی به مشکلی بر نخورند.

افرادی که سن آن‌ها زیاد نیست آماده ریسک‌پذیری هستند و راحت‌تر با مشکلات و فشارهای موجود دست و پنجه نرم می‌کنند. از طرفی افراد با سن‌های بالاتر مخصوصا بالای 50 سال تمرکزشان بیشتر روی ویزا و سپس اقامت دائم است تا قادر باشند به راحتی به ادامه زندگی خود بپردازند. افراد کم سن و سال‌تر روی هیجان و توان خود و افراد مسن‌تر روی تجربه خود سرمایه‌گذاری می‌کنند.

۲. میزان سطح زیان

دانش زبان و سطح آن از مهم‌ترین عوامل موفقیت و پیشرفت در استرالیا به کمک ویزای ۸۸۸ است. حداقل سطحی که برای آیلتس در این فرایند نیاز است نمره 5 است. این مقدار حداقلی است و از ملزومات مهاجرت به شمار می‌رود. هر چه سطح زبان شما بالاتر باشد، نیاز به انتقال سرمایه کمتری خواهید داشت زیرا با سطح زبان بهتر توانایی ارتباط‌گیری بیشتر است و هزینه‌های نهایی کمتر خواهد بود.

۳. سطح انرژی

انرژی و توانایی شما برای انجام فرایند مهاجرت و اخذ ویزای 888 هرچه بیشتر باشد، راحت‌تر با چالش‌ها رو به رو می‌شوید و نیاز به انتقال پول کمتر می‌شود. البته همیشه می‌توانید به جای انرژی و تلاش بیشتر، سرمایه بالاتری را منتقل کنید. این فرایند به انتخاب نوع کسب‌وکار شما وابسته است که حوزه انتخابی انرژی بیشتری نیاز دارد یا سرمایه بیشتر.

۴. کسب‌وکار قبلی در ایران

کسب‌وکار شما در ایران بسیار در این مسیر مهم است. این اهمیت در شغل‌های مختلف متفاوت است. با یک مثال توضیح می‌دهیم؛ اگر شما در ایران وکیل باشید و پس از مهاجرت همین شغل را در استرالیا ادامه دهید، چالش‌های شما بسیار زیاد خواهد بود. چه خودتان لایسنس بگیرید و چه بخوانید دفتری راه‌اندازی کنید، به واسطه تفاوت‌های بسیار در قوانین کشورها و روندهای شغلی سختی شما چندین برابر خواهد بود.

تجربه نیز در کسب‌وکار انتخابی یکی از عوامل مهم است. هرچه تجربه و هم‌چنین علاقه شما در یک حوزه بیشتر باشد، نیاز به انتقال سرمایه کمتری وجود خواهد داشت.

مثال خوب هم بزنیم. اگر شما فردی فنی باشید با ورودتان به استرالیا به واسطه تقاضای بالای این حوزه به راحتی می‌توانید کسب‌وکاری را شروع و در آن پیشرفت کنید. با موفقیت نسبی شما در این مسیر اخذ ویزای 888 استرالیا هم راحت‌تر است. در کل هر فرد با توجه به شرایطش، چالش‌های مختلفی را پشت سر خواهد گذاشت.

۵. تعداد فرزندان خانواده

به واسطه دغدغه بالای والدین برای فرزندان می‌توان آن‌ها را از مهم‌ترین دلایل مهاجرت با سرمایه‌گذاری به حساب آورد. هرچه تعداد فرزندان شما بیشتر باشد، انگیزه شما برای تلاش و ماندن در کشور استرالیا نیز بیشتر خواهد بود چرا که نه تنها برای آینده خود بلکه برای آینده عزیزانتان هم تلاش خواهید کرد.

این نکته وجود دارد که معمولا مهاجرت با سرمایه‌گذاری چالش‌هایش برای یک فرد است و دیگر فرزندان در این مسیر با سختی زیادی روبه‌رو نخواهند بود. مهاجرت در سنین پایین به سازگاری بیشتر با محیط نیز کمک ویژه‌ای می‌کند.

۶. جمع کل دارایی فرد

در مهاجرت با ویزای بیزینسی، دارایی افراد از مهم‌ترین ملاک‌ها است. هرچه دارایی شما بیشتر باشد مشخصا در این مسیر راحت‌تر خواهید بود. البته این فکر را هم نکنید که با پرداخت پول‌های هنگفت همه چیز حل است؛ پول بیشتر تنها مسیر را آسان می‌کند و آگاهی از مدیریت دارایی در این پروسه اهمیت دارد.

۷. دارایی مد نظر برای انتقال

بسیاری از افراد این ریسک را نمی‌کنند که کل دارایی و پول خود را در این مسیر به استرالیا منتقل کنند. با توجه به بودجه موجود، افراد تصمیم می‌گیرند که چند درصد از دارایی خود را به عنوان سرمایه در این کشور جدید استفاده کنند. این نکته را فراموش نکنید که هرچه سرمایه شما بیشتر باشد، قدرت مانور بالاتری را در انتخاب بیزینس و آینده خود خواهید داشت.

۸. ریسک‌پذیری

درمهاجرت با ویزای ۸۸۸، دید استرالیا به شما به عنوان یک کارآفرین خواهد بود. کارآفرینی موفق است که ریسک‌پذیری‌اش بالا باشد و بتواند هر چه زودتر ایده‌ها و توانایی‌هایش را عملی کند. ریسک‌پذیری در بسیاری از مواقع، شرایطی را ایجاد می‌کند که نیاز به انتقال دارایی کمتر خواهد بود و موفقیت سریع‌تر به دست خواهد آمد.

۹. خرید خانه

 انتقال پول به استرالیا حتی به جای استخدام کارمند می‌تواند در راستای خرید خانه باشد. شما اگر خانه بخرید به واسطه انتقال پول زیاد می‌توانید کارمند استخدام نکنید چرا که هزینه خانه چیزی بین خانه بین ۶۰۰ تا ۱۰۰۰.۰۰۰ دلار خواهد بود.

۱۰. دانشگاه فرزندان

تحصیل در مدرسه در استرالیا رایگان است؛ اما برای تحصیل در دانشگاه برای فرزندان بالای 18 سال هزینه‌بر خواهد بود. شما به ازای هر سال تحصیل فرزندتان در دانشگاه لازم است چیزی بین ۱۵ تا ۵۰۰۰۰ دلار پول  پرداخت کنید.

۱۱. نگاه به زندگی آینده در استرالیا

هدف شما از مهاجرت به استرالیا مخصوصا در بلند مدت برای اخذ ویزای ۸۸۸ بسیار مهم است. اگر فکر می‌کنید این هدف و نگاه به آینده ارتباطی به سرمایه منتقل شده ندارد، باید بدانید که برنامه‌ریزی برای آینده می‌تواند نشان دهد که قصد شما جدی است و قرار است استرالیا خانه شما شود پس عملکرد شما بهتر و در نهایت نیاز به سرمایه کمتر خواهد بود.

برای انتخاب نوع بیزینس ویزای ۸۸۸ استرالیا علاقه مهم‌تر است یا تجربه؟

انتخاب کسب‌وکار از مهم‌ترین بخش‌های مهاجرت است. در این انتخاب دو فاکتور مهم تاثیر دارند: 1- تجربه و 2- علاقه. با توجه به مصاحبه‌های انجام شده و بررسی‌های موجود نتایج زیر بدست آمده است:

1. علاقه زیاد – تجربه بالا

ایده‌آل‌ترین حالت این است که کسب‌وکار انتخابی شما در حوزه‌ای باشد که هم به آن علاقه‌مند هستید و هم در آن تجربه کافی را  دارید. موفقیت در این شرایط بیشترین احتمال را دارد.

در شرایطی که یکی از دو فاکتور بالا وجود نداشته باشد، انتخاب شما حذف کدام یک است؟ بهتر است کاری را انتخاب کنید که به آن علاقه ندارید یا کاری که به آن علاقه‌مند هستید اما تجربه‌ای در آن ندارید؟

پس از مطرح کردن این سوال با بیش از 500 نفر، بیش از 9 درصد افراد علاقه را انتخاب کردند. با توجه به آمار به دست آمده، شرایط زیر به وجود آمد:

۲. انتخاب علاقه

داشتن علاقه مانند سوخت عمل می‌کند و شما را به پیگیری وا می‌دارد. درست است که تجربه می‌تواند در مسیر به شما کمک کند اما داشتن علاقه می‌تواند به استمرار تلاش و موفقیت نهایی منجر شود.

باز هم دقت کنید که حالت ایدئال، داشتن تجربه و علاقه در کنار هم است.

۳. انتخاب تجربه

اگر نمی‌توانید شغلی را انتخاب کنید که به آن علاقه دارید، انتخاب شغلی که در آن تا حدی تجربه دارید می‌تواند اولویت بالاتری داشته باشد. شما لازم است در مسیر مهاجرت تلاش کنید و به موفقیت دست پیدا کنید پس با داشتن تجربه مسیر این فرایند برایتان هموارتر خواهد بود.

۴. بدون تجربه و بدون علاقه

این حالت دورترین شرایط را به حالت ایده‌آل دارد. نبودن علاقه و تجربه ریسک بسیار زیادی را به همراه دارد و امکان شکست را به وجود می‌آورد. نمی‌گوییم که موفقیت در این حالت غیرممکن است اما انتخاب این مسیر هیچ‌گاه پیشنهاد نمی‌شود.

و اما هدیه رایگان

از طرف شرکت ایران استرالیا

بهبود سطح زبان با هدیه رایگان شرکت ایران استرالیا!!!

یادگیری زبان اری سریع نیست. هیچ آمپولی وجود ندارد که با تزریقش بتوانید خیلی سریع زبان را در سطح خوبی فرا بگیرید. روش‌های عجیب و زیادی که ابداع شده‌اند مانند یادگیری زبان در خواب، تکرار بی‌نهایت جملات بدون آگاهی به ساختار آن‌ها، تکنیک‌های مکالمه بدون تمرین و سایر موارد هیچ کدام یادگیری اصولی و جدی‌ای را نخواهد داشت.

بهترین روش برای یادگیری زبان از طریق کلاس و تمرین است. شما می‌توانید روش‌های گوناگون دیگر را امتحان کنید اما بدانید در نهایت به همین امر می‌رسید که کلاس رفتن و تمرین‌ کردن مستمر بیشترین بازدهی را دارد. البته بهتر است به ما اعتماد کنید و سراغ روش‌های تبلیغاتی و عجیب نروید چرا که در نهایت باعث دلسردی شما از یادگیری زبان انگلیسی خواهند شد.

یادگیری زبان در محیط نیز روشی است که بسیاری به آن تکیه می‌کنند. معمولا این افراد فکر می‌کنند به محض ورود به فضای جدید و پس از گذشت زمان کوتاه، معجزه‌ای اتفاق می‌افتد و تسلط آن‌ها به زبان بهتر می‌شود. در اکثریت موارد این تنها یک خیال خام است. یادگیری در محیط امری بسیار زمان‌بر و پر ریسک است. زندگی در محیطی که شما به زبان آن آشنایی ندارید برای شما سخت خواهد بود پس بهتر است به حداقل سطح زبان مورد نیاز تسط داشته باشید.

اگر بخواهیم زبان انگلیسی را یاد بگیریم باید چه کار کنیم و روش یادگیری و پیشرفت در این زمینه چیست؟

سطح زبان مورد نیاز شما و میزان یادگیری و… به موقعیت‌های روزمره شما در کشور مقصد وابسته است. در شزایط مختلف مثل رزرو وقت دکتر و… شما لازم است از کلمات، عبارات و جملات مختلفی استفاده کنید. برای انجام کارهای روزانه خود شما باید با موارد زیر آشنا باشید:

 • اصلاحات، کلمات و عبارات انگلیسی پر استفاده در استرالیا در موقعیت‌های مختلف
 • آشنایی با فرهنگ استرالیا و سبک و سیاق زندگی در این کشور
 • لهجه استرالیایی، تلفظ کلمات و آهنگ موجود در مکالمات که یکی از چالش‌های بزرگ بین مهاجرین است.

هدیه رایگان شرکت ایران استرالیا چیست؟

ما به شما دوره‌ای با نام Aussie Daily Life را که یک دوره جامع آموزش زبان انگلیسی است، به طور رایگان هدیه می‌دهیم. دوره نام‌برده برای افرادی با سطح زبان ضعیف تا متوسط مفید است و نکات بسیار مهم و کاربردی در آن آموزش داده می‌شود.

هدف از تهیه دوره رایگان، آموزش زبان انگلیسی کاربردی جهت زندگی در کشور استرالیا است. لیلا فردین که مدرس بین‌المللی زبان انگلیسی در استرالیاست، این دوره را تدریس می‌کند. شرکت در دوره رایگان است و تا به امروز بیش از 1338 نفر در آن شرکت کرده‌اند. فرهنگ و لغات روزمره برای زندگی در استرالیا مطالب اصلی این دوره هستند.

با استفاده از لینک زیر شما می‌توانید در این دوره رایگان Aussie Daily Life شرکت کنید.

ثبت نام رایگان دوره Aussie Daily Life

آموزش زبان و فرهنگ استرالیایی به زبان ساده

نگاهی اجمالی به مراحل خرید یا راه‌اندازی بیزینس در استرالیا

۱.اقدام برای بازدید میدانی از کسب‌وکار؛

۲. بررسی کارکرد بیزینس و درخواست مدارک مالی و کارکردی؛

۳.کارشناسی قیمت و ارزیابی بیزینس به کمک مشاور؛

۴.بازارسنجی و استعلام گرفتن از مجوزها؛

۵. ثبت شرکت (شخصیت حقوقی) در صورت عدم ثبت شرکت و انجام شماره مودی مالیاتی شرکت؛

۶. باز کردن حساب بانکی جاری زیر نظر حسابدار با نام شرکت؛

۷.شروع و یا خرید بیزینس؛

۸. تنظیم گزارشات بیزینس برای بازه‌های ماهانه، سه‌ماهه و سالیانه

۹. پرداخت حقوق، کسورات قانونی، مالیات، مالیات بر ارزش افزوده و… با توجه به دستورات و محاسبات حسابدار؛

۱۰.بایگانی کردن کلیه مکاتبات، مدرک‌ها، فاکتورهای خرید و فروش، هزینه‌ها، درآمدها و سایر گزارش‌های حسابداری

اگر می‌خواهید درباره راه‌اندازی و یا خرید بیشتر بدانید به صفحه خرید بیزینس در استرالیا مراجعه نمایید.

اخذ ویزای ۸۸۸ استرالیا با نقشه گنج

ما فرمول رسیدن به موفقیت و دریافت ویزای ۸۸۸ را به عنوان یک نقشه گنج به افرادی که در سمینارهای ما شرکت کرده‌ بودند ارائه کردیم. این نقشه برای شرکت‌کنندگان بسیار جالب بود و در کنار خلاقیت اصل مطلب همان فرمول و مسیر رسیدن به موفقیت بود. این نقشه شامل هجده مرحله است که از همان ابتدا مسیر را برای شما مرحله به مرحله مشخص می‌کند تا بتوانید با برنامه‌ریزی و زمان‌بندی دقیف این مراحل را طی کرده و به موفقیت دست یابید.

از اخذ ویزا تا ورود به استرالیا

کلیه نکات مربوط به قبل از ورود به ترکیه و اقدامات لازم آن در یک مقاله جداگانه به طور مفصل بررسی شده است. شرکت ایران استرالیا کار خود را پس از دریافت ویزای شما در ایران آغاز می‌کند و مرحله به مرحله تا ورود شما به استرالیا و انجام سایز امور همراهتان خواهد بود. در سیمنارها و مقالات وب‌سایت این مراحل و خدمات خود را به طور کامل شرح داده‌ایم.

ویدئو توضیح ۱ دقیقه ای ویزای ۸۸۸ را مشاهده کنید

و اما پاورپوینت خدمات شرکت ایران استرالیا

خدمات ایران استرالیا و ویزای ۸۸۸ استرالیا 

شرکت ایران استرالیا از شرکت‌های مستقر استرالیا است که بر اساس قوانین دولت فدرال استرالیا به ثبت رسیده است. این شرکت به صورت منسجم و هماهنگ خدمات ویزای ۸۸۸ استرالیا را در اختیار شما قرار می‌دهد. خدمات شرکت ایران استرالیا تنها یک قرارداد نیست و در تمامی لحظات از دریافت ویزا تا نهایت کار همراه شما خواهیم بود.

شما با انسجام و کیفیت کار ایران استرالیا از همان ابتدای کار آشنا خواهید شد. همکاری ما کاملا عملی است و تنها یک شعار نیست و شما این را خواهید دید. با مراجعه به شبکه‌های اجتماعی شرکت ایران استرالیا در برنامه‌های رایگان ما شرکت کنید تا به آشنایی حداقلی برسید.

شرکت ایران استرالیا سال‌هاست در این زمینه فعالیت داشته و شما به راحتی می‌توانید به تجربه و تلاش‌های ما اعتماد کنید. مشاوره با ما رایگان است و تنها کافیست به ما پیام دهید و ارتباط را آغاز کنید.

قصد گرفتن ویزای ۸۸۸ استرالیا را دارید؟

شماره تلفن خودتان را بگذارید تا با شما در ارتباط باشیم.